Skocz do zawartości

Pajęczyna


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos zrobił by mi skrypt pajęczyny taki jaki jest w tej grze?

 

http://files.filefront.com/spiderman+3exe/...;/fileinfo.html

 

Chodzi mi oto zeby przyciagało mnie do pajęczyny,zeby tez mogło sie na niej tak troche bujac w lewą i prawą strone oraz zeby mogło wypuscic sie 2 pajęczyny,czy da rade zrobic cos takiego?prosze was ja ciągle patrzałem tematy nauczyłem sie dokumentacji ale tego nie umiem,prosze o odpowiesz w sprawie skryptów,nie muszą byc wszystkie ale zebym mógł wypuscic chociaz 2 pajęczyny,to najważniejsze i zeby mnie przyciągało do niej.Tan ostatni skrypt który podałem to ma byc tak jakby na gumie sie powiesił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tam nie ma takiej jakby gumy mike,pograj w ta gre którą zarzuciłem z community forum i zobacz ze jest cos takiego ze jak lina jest bardzo rozciągnięta to przyciąga do objektu do którego sie przyczepiła i póxniej jest jakbys był na gumowym sznuru i sie hustał w dół i w góre.prosze napiszcie dla mnie chociaz 2skrypty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam ze to juz nie 3d ale 2d jako platformówka.

 

Dwa double posty w jednym temacie, oba w odstępie nie większym jak godzina, wszystkie poniżej 12 godzin. To się rozbrykało towarzystwo!

Studiowiać regulamin - i to już! Od jutra pytam na wyrywki!

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=3332

 

gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
SOrki znowu za doubla postac ale moglibyscie napisac cos w tym temacie jakies skrypty czy cus bardzo was prosze.

A może nikt nie ma pomysłu, albo nie umie? Co to za żądania? Nie dość, że dzielimy się doświadczeniem za free, to jeszcze nam tu rozkazują. A figę z makiem bracie... A następnym razem dostaniesz ostrzeżenie za dwa posty pod rząd, bo to dodatkowy błąd jaki popełniłeś. Jak wymagasz coś od innych, to najpierw daj coś od siebie...

 

Edit:

A nie, napisałeś znów dwa posty, ostrzeżenie dostajesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nikt sie do mnie nie zgłasza o pomoc:(ja prosze tylko skrypta.

 

EDIT:fajnie by wam było gdyby nikt nie chciał pomóc ani dac skrypta?wiecie jakie to wkurzające?człowieka po takich spamach łeb boli i robi wszystko by dostac ten skrypt albo cos tam.zrozumcie mnie jak sie czuje i pomóźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
ale nikt sie do mnie nie zgłasza o pomoc:(ja prosze tylko skrypta.

 

EDIT:fajnie by wam było gdyby nikt nie chciał pomóc ani dac skrypta?wiecie jakie to wkurzające?człowieka po takich spamach łeb boli i robi wszystko by dostac ten skrypt albo cos tam.zrozumcie mnie jak sie czuje i pomóźcie.

 

przeczytaj raz jeszcze post powyżej Twojego i wyciągnij z niego wnioski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by wam było gdyby nikt nie chciał pomóc ani dac skrypta?wiecie jakie to wkurzające?człowieka po takich spamach łeb boli i robi wszystko by dostac ten skrypt albo cos tam.zrozumcie mnie jak sie czuje i pomóźcie.

Hehe, próbujesz wzbudzić u nas litość ? :D

Przecież ci pomogli. A skrypty masz w GMPhisics, tylko trzeba ich ładnie użyć. Weź się lepiej za coś prostszego jak jeszcze nie potrafisz pojąć GML-a. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...