Skocz do zawartości

Zablokowane Boro Sercher


Boro Casso

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Boro Sercher

 

Gatunek: Wyszukiwarka

 

Download: Pobierz

Rozmiar pliku: 832 kb

 

Autor: Boro Casso

Screeny: Nie daje ss bo nie ma sensu. bo tu nie ma praktycznie czego fotografować ;)

 

Robiłem to niecałe 10minut ;] wiec nie spodziewajcie się czegoś super ekstra, i chyba nie bedzię wersji pełnej no może wersja w której podajemy z jakiej strony wyszukiwać ;) jak koś chce sources to na pw ;] chociaż wątpię że ktoś by to chciał ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezuzyteczne :/ Poco wogóle tworzy ći dawać takie programy ? Pytanie do samego Boro Cassa ;/

Nudziło mi sie a na tym kompie aktualnie nie miałem fildin, wiec nie miałem co robić. Początkowo nie miałem dawać tego na forum. ale co mi tak ;)

 

Ludzie! Powstała najnowsza internetowa wyszukiwarka! Jest dużoszybsza niż inne...a tak naprawdę to dno totalne.

A to nie jest wyszukiwarka tylko program który tworzy i uruchamia link do google ;)

 

Przydatne dry.gif ...1/5. Nie widzę za bardzo sensu tworzenia czegoś takiego. smile2.gif

Ja też :0

 

Myślałem ze podjedzcie do tego z dystansem ;) to jest 8min roboty ;) naj dłużej robiłem grafike xD ale to was chyba nie obchodzi.

 

A program poco zrobiłem hmm pisałem już na początku tego posta. xD

 

Chcecie to sie naśmiewajcie ;)

 

ps. sam sobie dałem 1 gwiazdkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze podjedzcie do tego z dystansem ;) to jest 8min roboty ;) naj dłużej robiłem grafike xD ale to was chyba nie obchodzi.

 

Nie no, moją figurkę z gówna też tak oceniali, i jakoś nie obchodziło ich że najdłużej robiłem kupę i to był wielki wysiłek. I też tak ok. 8 minuty roboty było. To już dużo, żeby przynjamniej same 3/5 mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, moją figurkę z gówna też tak oceniali, i jakoś nie obchodziło ich że najdłużej robiłem kupę i to był wielki wysiłek. I też tak ok. 8 minuty roboty było. To już dużo, żeby przynjamniej same 3/5 mieć.

Czyli według ciebie programy w gm to to samo co robienie kupy ?

Dobra nie będę sie z tobą kłócił bo nie po to jest forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie zasmieca forum niepotrzebnymi tematami i bezuzytecznymi programami to nikt z dystansem do tego nie bedzie podchodzil :P

 

Swoja droga jakby kazdy wrzucal programy 'made in 10 min' to by to forum dlugo nie pociaglo i moderatorzy zaczeliby cos z takimi smieciami robic.

 

Autor tematu rowniez nie powinien od tego miejsca besztac poczatkujacych ktorzy wrzucaja swoje klony klauna skoro sam lubi wrzucac beznadziejne rogramamy na forum.

 

good job :thumbsup: 5/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli według ciebie programy w gm to to samo co robienie kupy ?

 

Dokładnie tak samo, jak moherowe babcie uważają non-stop chodzenie do kościoła i spowiadanie się jako drogę prowadzącą do prawd Chrystusa i zbliżenia do Boga. Zresztą, gdyby robiły to conajmniej 40 lat wcześniej to może by na świecie lepiej było.

 

Zresztą, znaleźć tym programem można wiele lepszych programów i o tym chciałbym rozpocząć z tobą kłótnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z nikim nie chce sie kłucić bo nie po to jest forum, a z resztą wiem że program do dupy i nie 4 linijki dodu a 8 bo troche po przeciągałem ;-)

Omg myślałem ze ktoś sie spostrzeże że wrzuciłem sobie to tak dal jaj ;]

 

ps.nie jestem teraz na ff i mogą być orty za kture serdecznie przepraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...