Skocz do zawartości

Spiderman


pinker

Rekomendowane odpowiedzi

Mój projekt jak zapewnie wiecie nazywa sie spiderman,narazie projekt jest prawie nieruszony jednak potrzebuje troche grafiki,kamery takiej jak w normalnych częsciach pajączka oraz dobrego otoczenia i innych zasobów,i co najwazniejsze-skryptow!

 

Potrzebuje

skrypt liny-załatwione

Skrypt bujania sie na pajęczynie-...

skrypt zawieszania pajęczyny na budynkach-...

 

Fabuła:

Latamy po mieście wspinając sie po murach i nie tylko,w grze nie będzie systemu walki ale,nasz spiderman będzie zdobywac nowe umiejętnosci(nie moge powiedziec jakie bo jeszcze prawie nic nie zrobiłem),oraz będzie ratowac ludzi przed wypadkiem.

 

 

Bardzo prosze o pomoc moje gg to 5851344,narysowałem dla was w paintcie jak ma wyglądac gra

 

http://img75.imageshack.us/my.php?image=beztytuuiv1.png

 

Edit:skoro tak mówiliscie ze 90% gry postanowiłem ze potrzebuje tylko 2 skryptów,bo raczej nikt nie chciał pomóc nowemu poza dwoma osobami,moze umieszcze was gdzies w grze.Reszte spróbuje sam zrobic,a jak nie to jakies gotowce przerobie bo jestem w tym dobry.własciwie widziałem gdzie skrypt z taką grą co pająk się gra,albo ten skrypt z linką,mógłbym zamiast tych górek zastapic budynkami:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje

skrypt liny-załatwione

Skrypt bujania sie na pajęczynie-...

skrypt zawieszania pajęczyny na budynkach-...

wspólników-...

troche zasobów naszego spidermena-mam troche smile.gif

Dobry silnik gry-cos zalapalem na stronach

 

To chyba wszystko,kazdy kto cos ma ,poza skryptem linki niech poda strone do downloadu.

bua ha ha ha dobre!!! no to ci wyszło chłopie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój projekt jak zapewnie wiecie nazywa sie spiderman,narazie projekt jest prawie nieruszony jednak potrzebuje troche grafiki,kamery takiej jak w normalnych częsciach pajączka oraz dobrego otoczenia i innych zasobów,i co najwazniejsze-skryptow!

 

Potrzebuje

skrypt liny-załatwione

Skrypt bujania sie na pajęczynie-...

skrypt zawieszania pajęczyny na budynkach-...

wspólników-...

troche zasobów naszego spidermena-mam troche :)

Dobry silnik gry-cos zalapalem na stronach

 

To chyba wszystko,kazdy kto cos ma ,poza skryptem linki niech poda strone do downloadu.

 

Fabuła:

Latamy po mieście wspinając sie po murach i nie tylko,w grze nie będzie systemu walki ale,nasz spiderman będzie zdobywac nowe umiejętnosci(nie moge powiedziec jakie bo jeszcze prawie nic nie zrobiłem),oraz będzie ratowac ludzi przed wypadkiem.

Bardzo prosze o pomoc moje gg to 5851344 spiderman ma miec ponad 115x149,nie większe,narysowałem dla was w paintcie jak ma wyglądac gra

 

http://img75.imageshack.us/my.php?image=beztytuuiv1.png

Yyyyy chcesz abyśmy ci zrobili całą grę tak?? a ty tylko pozmieniasz se grafiki? wiesz ja też na początku brałem się za trudne gierki ale nic z tego niewychodziło więc zaczełem od gier typu pacman labirynt. Radze ci zacznij od słabrzych gier. Bo moim zdaniem chcesz żebyśmy ci ponad 90% gry zrobili. <_< <_<

A apropo spritów spider mana czy tak trudno wejść w gogle kliknąćgrafika i wpisać "Spiderman Sprites"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spamuj!innym pomagacie i dajecie nawet pełne gotowce,ale jha wymagam treraz 2 skryptów!!!!!!

może i wymagasz ale my nie jesteśmy twoimi sługami... jesteśmy tak jak by wolontariuszami i nie bierz się za grę której sam nie umiesz zrobić... na początek radził bym zrobić grę typu pacman czy coś w tym stylu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mogłem zrobic tak ze ten który by mi zrobił grafike spidermena 3D we wszystkie strony,razem z lataniem na sieci i wypuszczaniem jej,i te skrypty 2, to mógłbym dać specjalny game maker z pro edition,no ale jesli nie to nie,ale prosze innych zeby pomogli mi z tymi dwoma skryptami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż pan pinker sam powiedział że odda wersję pro - odda? Wątpię żeby powiedział przez to że mi KUPI licencje na gma...

 

Poza tym swoim postem sam się zasadniczo przyznał:

duzo ludzi posiada gry z internetu człowieku,a to tez piractwo,wszystko jedno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...