Skocz do zawartości

Joyfootball


amator

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Joyfootball

 

Gatunek: Sport

 

licencja: Beerware

Beerware to określenie licencji na oprogramowanie. Pozwala użytkownikowi końcowemu na dowolne korzystanie z oprogramowania, pod warunkiem, że w wypadku spotkania autora użytkownik postawi mu piwo.

 

Licencja została wymyślona przez Johna Bristora 25 kwietnia 1987 roku. Od tego czasu powstało wiele programów dystrybuowanych na jej podstawie

 

 

 

Autorzy:

 

Programowanie: Ja

Fabuła: Ja

Grafika: Ja

Muzyka: Ja

 

Download:link

Rozmiar pliku: 5 MB

 

bez_tytu_u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem i żałuje gdzie ty dałeś te 4,9 mega?? bo 0,1meg zajmuje ta gierka :) tak:

GRFIKA : GM'owska 1/5

DŹWIĘKI: BRAK 1/5

Grywalność: co to ma być 1/5

no i wreszcie Pomysł/wykonanie : powiem :) 2/5 za to że Beerware

 

Powiem krótko : eeeeee

Nie obraź się za słabą ocene ale za to, że widać gołym okiem ,że pierwsza gra 3/10 czyli 1,5/5 ~ 2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ! Gra niczego sobie, ma w sobie to coś. Grywalnośc jest bardzo duża, ale czy ktoś w to będzie grał ? Nie ! A wiesz czemu ? Bo w dzisiejszych czasach piłka nożna jest nie modna. U mnie na podwórku jak ktoś kopie piłke odrazu jest wyśmiewany a potem nie chcą z nim gadać. W dzisiejszych czasach treendy jest koszykówka , hokej , i NHL , czyli sporty wywodzące się z USA. To własnie USA dyktuje najnowsze treendy, a polski wynalazek jakim jest piłka nożna, już dawno przestał być cool.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programowanie: Ja

Fabuła: Ja

Grafika: Ja

Muzyka: Ja

Hmm fabuła... a można o niej mówić? Grafika prosto z GM (nawet na googlach nie chciało się poszukać). Nawet nie ściągnełem a już zgaduje, że muzyka też nie Twoja, a poza tym po co takiej grze instalator? Jedyna ocena jaką można postawić to 1. Nie mówię tego aby Cię zniechęcić, w końcu nikt za pierwszym razem nie stworzył idealnej gry. Ja akurat gdy zaczynałem z GM i udało mi się coś stworzyć byłem usatysfakcjonowany swoją pierwszą grą, ale to było nic w porównaniu do innych produkcji, nie wspominając, że na początku chciałeś to sprzedawać. :boxed:

licencja: Beerware

Hmm po pomyśle ze sprzedażą wydaje mi się, że jesteś jeszcze za młody na piwo. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm fabuła... a można o niej mówić? Grafika prosto z GM (nawet na googlach nie chciało się poszukać). Nawet nie ściągnełem a już zgaduje, że muzyka też nie Twoja, a poza tym po co takiej grze instalator? Jedyna ocena jaką można postawić to 1. Nie mówię tego aby Cię zniechęcić, w końcu nikt za pierwszym razem nie stworzył idealnej gry. Ja akurat gdy zaczynałem z GM i udało mi się coś stworzyć byłem usatysfakcjonowany swoją pierwszą grą, ale to było nic w porównaniu do innych produkcji, nie wspominając, że na początku chciałeś to sprzedawać. :boxed:

 

Hmm po pomyśle ze sprzedażą wydaje mi się, że jesteś jeszcze za młody na piwo. :P

 

 

Muzyka jest moja. Stworzyłem programem Techno eJay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, gra składa się zapewne zaledwie z kilku klocków, to czuć. To coś, co leci w tle nazywasz muzyką? Ja tam uważam, że to zwykłe pierdzenie. :P Grywalność znikoma. -_-

1/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ..

 

Programowanie : Zacznijmy od tego ze tu nie bylo co "programowac" :P

 

Nic tu sie nie dzieje praktycznie procz odbijaniem xP

 

Fabula : A jest ? Jak mowisz ze ty zrobiles tu fabule to ja wymienkam xd

 

Grafika : "Thx 4 graphic Mark Overmars ! You are krejzi =* " ..

 

Muzyka : Czy ja wiem czy taka zla .. moze nie najgorsza ale ja sie nie znam , nie moje rytmy xD

 

 

Porzuc ten projekt i zrob cos naprawde dobrego .. cos oryginalnego .. bo ja osobiscie nie uważam ze odbijanie pijeczki jest az tak bardzo fascynujace jeszcze w takim tepie

 

Po 4 punktach myslalem ze zasne a po 8 dostalem takiego kopa , prawie jak mistrz ze az wbilem 2000 pkt .. Oczywiscie pilka sie zablokowala a ja w tym czasie poszlem sobie po picie :S

 

Instalator tu jest baardzo zbedny .. Wole pograc w mini gry online we fleshu gdyz nie trzeba instalowac i sa ciekawsze ..

 

Moze to nie byly jakies slowa ktore chciales uslyszec ale mysle ze krytyka kazdemu robi na dobre , wiesz .. Z perspektywy czasu sam stwierdzisz ze to bylo nic innego jak zwykly "trening" .. Sam patrzac na moje pierwsze gry bym sie chyba posiekal jakby to ktos wogole zobaczyl xDDD

 

A bym zapomnial .. bez oceny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programowanie: ty czy klocki ?

A to jakieś zło, że programuje "na klockach"? Klocki wcale nie odwalają wiele roboty za programistę; robią tylko tyle, że nie trzeba pisać np: move_towards_point... (no i dają mniejsze możliwości ;] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...