Skocz do zawartości

Gra 3D (jak gta sa)


Rekomendowane odpowiedzi

Yo nowicjuszu !

 

Widzisz , zrobienie gry takiej jak gta sa nie jest trudne, większe kłopoty są z reklamą. ale nie otym przyszedłem tu rozmawiać. Otóż robisz chodzenie jak w grach 2d tylko nie na zasadzie vk_up to ludzik idzie w gore, oj nie nie. To wyszło z mody juz za czasów pegasusa. W dzisiejszych czasach jedynym słusznym systemem poruszania jest vk_up=speed=jakas wartosc . A vk_lefttem i rightem zmieniasz tyllko direction. Sorry że używam tylu zwrotów angielskich , ale to teraz jest na czasie. No a wracając do tematu to potem ten system chdozenia przenosisz do 3d, ustawiasz odpowiednią kamerke i rulez.

 

A cha i nie przejmuj się ze nie umiesz narazie robić takich gier jak Gta Sa. Heh wiem ze trudno w to u wierzyc ale ja gre identyczną jak GTA vice city zrobiłem dopiero po 2 latach nauki GMa a ta częśc jest przecież dużo gorsza niz jej późniejniczka .

 

Sayonara !!

 

EDIT :

Byłbym zapomniał : Admin grats for this forum. You are Championship !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo nowicjuszu !

 

Widzisz , zrobienie gry takiej jak gta sa nie jest trudne,...

 

Wcale zrobienie jej nie jest łatwe a w gmie nawet się tego nie opłaca bo kompa trza by było mieć z czasów 2800 roku... by można było spokojnie śmigać... Po pierwsze by robić coś w 3D trza znać położenia Z, X i Y. :]

 

Heh wiem ze trudno w to u wierzyc ale ja gre identyczną jak GTA vice city zrobiłem dopiero po 2 latach nauki GMa a ta częśc jest przecież dużo gorsza niz jej późniejniczka .

 

Tym tekstem to mnie rozbroiłeś!!!111oneone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prze_As:

Przestań truć! Kto ci uwieży że jesteś taki dobry w gm, skoro nic nie pokazałeś.?To co mu powiedziałeś to on potrafi zrobić. Pokaż nam swoją 'gta vc' bo niewierze. Tak dla twej wiadomości: ja z gm pracuje niecałe 2 lata i robie silnik 3D i na pewno jest on lepszy od twojego pseudo gta vc. Chcesz sie tego przekonać? daj na forum swoją najlepszą gre 3D i potem cwaniakuj. Tyle ode mnie <_<

 

@Kasa: chodzi ci również o chodzenie po terenie (chodzenie po powierzchni nachylonej), w wodzie, skoki itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...