Skocz do zawartości

Zablokowane funkcje


Radziu

Rekomendowane odpowiedzi

może mu chodzi o własne funkcje :P cóż, jeśli dodasz własne funkcje to możesz se dorobic do GMa coś takiego jak przy standardowych, że piszesz kawałęk własnej funkcji a GM podpowiada ci resztę i pisze jak jej użyć.

W folderze GM'a jest taki oto plik "fnames" otworz go w notatniku i dopisz co trzeba :P

 

Jeśli nie o to chodzi to sry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze ktoś musi sobie robić jaja z pytania .... Myślałem że to forum jest na wyższym poziomie ;] - zawiodłem się. Miałem na myśli coś w stylu manuala php. Funkcja , przykład , opis(niektóre nawet są po polsku). Szukam czegoś takiego do gml. Pfff.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF człowieku, na serio już nie moge, nie moge i nie będę się powstrzymywał, CYMBALE! Każdy ci powiedział gdzie masz tę cholerną dokumentacje!! Wchodzisz do GMa i klikasz...

tudebilupl3.png

Albo tak jak powiedział gnysek, wciskasz klawisz F1!

Bixon nie zakumał ale podszedł do sprawy poważnie i też dał ci odpowiedz,

ja zwyczajnie zajrzałem tu po kilku browcach i nie załapałem czego ci trzeba, ale także poważnie podchodząc do sprawy dałem rozwiązanie (ch*j, że złe, nie zrozumiałem czego ci trzeba)

A ty wyskakujesz z tekstem

jak zawsze ktoś musi sobie robić jaja z pytania .... Myślałem że to forum jest na wyższym poziomie ;]

K***a, dlaczego ten naród robi się taki głupi... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhaa , Debil to cie robił. Nie jestem taki ciemny, że nie wchodziłem w dokumentacje PL ( z tym że tam nie ma opisu funkcji, jest tylko opis języka ). W pomoc też zaglądałem ale tam all po ang. Mogłyby być najważniejsze funkcje przetłumaczone gdzieś na stronie...

 

 

A naród robi się taki głupi "jak pablo nie rozumie pytania". Nie bede dalej kontynuował tego tematu, bo oczywiście pablo mi nie odpuści i bedzie musial mi coś wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Dostajesz ostrzeżenie za obrażanie innych. A wiele funkcji jest już przetłumaczone, a jak ci się nie podoba to się zacznij uczyć angielskiego. My udzielamy porad, a ty ich nie umiesz przyjąć, może następnym razem zmienisz zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...