Skocz do zawartości

Gaz od Zapalniczek


Moho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam dosyć nietypowe pytanie...

 

Kupiłem gaz od zapalniczek, wracając ze sklepu napełniałem zapalniczkę, z początku w pozycji od dołu do góry, nie chciała się napełnić, troszkę gazu się wytraciło, później do góry nogami napełniałem ją i napełniłem, moje pytanie brzmi czy wcześniej jak ta chyba niewielka ilość gazu się ulotniła mógł mi on zaszkodzić na świeżym powietrzu? xP Wiem wiem śmieszne ale czy w ogóle gaz od zapalniczek jest jakoś specyficznie szkodliwy, pytam bo troszkę się "dziwnie" czuję i szczerze mówiąc nie wiem do kogo się zwrócić, gdy z początku i później z resztą też jak napełniałem to cały dolny spód zapalniczki zamarzł, podobnie z tą końcówką do napełniania przy butelce, oni to robią na jakimś azocie? xP

 

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Przejdzie, chyba że będziesz powtarzał takie kuracje. ;) Przypomniało mi się jak kiedyś polałem niedawno pomalowaną blachę gorącą wodą. Jak mi niespodziewanie opary poleciały, to myślałem że padnę na miejscu, tak mnie zamuliło... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dzięki za pocieszenie xDDD Chce podkreślić że ja nie mówię że się jakoś specjalnie źle czuje tylko jakoś tak dziwnie, często się dziwnie czuje ale tym razem mam zastrzeżenia do tego gazu... xP

 

Przejdzie, chyba że będziesz powtarzał takie kuracje. :]

 

Ranmus... Ja tego kurde nie wdychałem jak jakiś ćpun xP Po prostu napełniałem zapalniczkę i chyba na początku w zły sposób, bo się w ogóle nie napełniła tylko gazu troszkę uciekło... dopiero do góry nogami jak ją napełniłem to się napełniła w dodatku zdziwiło mnie to że spód zapalniczki zamarzł przez ten gaz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUHAHAHAHAHA...przyjdą diabły i Cię zjedzą!!! :P

Taaaa...to, że zadajesz takie pytania świadczy tylko o tym, że rzeczywiście się źle czujesz. ;p

 

A tak na serio...ta niewielka ilość gazu na pewno Ci nie zaszkodzi, tym bardziej, że byłeś na dworze. xD

 

EDIT: Proponuję zrobić dział z "Najśmieszniejszymi..." i wrzucić ten topic tam. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie xP teraz wszyscy będą myśleli że ja ćpam gaz z zapalniczek xP Ale w sumie to nie było rzeczywiście dużo, kilka razy źle "psiknąłem" xDD do zapalniczki nie napełniał się tylko gaz się ulotnił, dopiero po tych kilku razach do góry dołem się napełniła, i to jeszcze na świeżym powietrzu, chyba troszkę przesadzam... xD -_-"

 

Dzięki w każdym razie za odpowiedzi xD xP xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
No i ładnie xP teraz wszyscy będą myśleli że ja ćpam gaz z zapalniczek xP

 

Ja mam kupla który wciąga gaz z zapalniczek i butapren - zachowuje się podobnie do szympansa, nawet owłosienie ma podobne, zwłaszcza jak sie nie ogoli - nawet głupi Ed z kreskówki jest od niego inteligentniejszy :P Chłopak pod koniec roku szkolnego zemdlał parę razy i go wzięli na badania, ale że strajki nic nie znaleźli - wiadomo jednak, że gaz, butapren, pety i alkohol swoje zrobiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pety to pretekst do kupowania gazu i wdychania go XD A tak na serio, gdyby twen gaz byłby tak bardzo trujący, aby coś ci się stało, musiało by być gdzies o tym napisane. Po za tym zgadzam się z Ranmusem, mam nadzieje że ja kiedyś nie zacznę palić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...