Skocz do zawartości

Napisy poczatkowe


aaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Już od 5 lat robie filmy w programie do edycji wideo więc zrobie napisy poczatkowe (lub końcowe) jakie kto sobie będzie życzył (muzyka , obrazy,napisy)

 

Za zrobienie pliku wideo oczekuje jedynie mnie w Creditach gry :P

 

filmy będe robił w formacie AVI lub MPEG 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Movie Maker. Nero Vision Express albo Adobe Premiere pozwalają na dużo więcej i nie zapisują w WMV :) . Poza tym, już sam fakt:

filmy będe robił w formacie AVI lub MPEG 2

mówi, że nie robi on tego w Movie Maker, bo Movie Maker to na tyle genialny program, że on tylko w WMV zapisuje. A skoro AVI lub MPEG 2, to podejrzewam Nero Vision Express :) .

 

BTW. Zarzuć na youtube.com jakąś próbką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robie w vision expres ani movie marker Zresztą czy w movie marker możesz dodać klatki kluczowe zielone tło obraz w obrazie itd.?

 

NIE

 

 

Używam programu firmy Pinnacle

 

 

DOBRA W RZUCE PRÓBKE ALE NA uploadera

Tylko dajcie mi pomysł co wrzucić w tych przykładowych napisach bo nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam składałem kiedyś filmy to w Adobe Premiere ale strasznie pamieci zre tak samo ten Pinnacle chyba bo też próbowałem ale za długo nie siedziałem... MPEG strasznie dużo zajmuje... a z wmv można przecież konwertować... jak się trochę posiedzi w tym to bez straty jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinnacle

Hmmm Pinnacle powiadasz?? mam ten program dołączony do kamery, jest on naprawdę dobry i żeby zrobić jakieś efekty to jest bardzo proste w tym programie (Ma ok.100 efektów :]) i sądzę że nie zrobiłeś ani 1 swojego efektu (A jest to możliwe) więc będzie widać co ty nie robiłeś :P

 

Bo robie w tym programie 10x

Nie wciskaj nam tu kitu. Bo na tym programie nie da się usiedzieć ok 2 lat jeśli nawet nie wiesz co zrobić na przykładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomalas, ale konwertowanie nie ma sensu, bo zawsze tracisz jakość, niezależnie jak ustawisz. Ja już mam w tym pewne doświadczenie i wiem, że jak jakiś krótki filmik jest potrzebny to najlepiej od razu zapisywać w AVI z kodekiem Indeo, lub w OGG Theora, ew. jak chcemy się babrać trochę to Bink lub Smacker. Do dłuższych filmów Xvid i tu nie ma moim zdaniem porównania (Divx też dobry, ale płatny, a w sumie jak się Xvid dobrze ustawi, to wychodzi nawet lepiej niż z tych konfiguratorów uproszczonych do kompresji w Divx). Najlepiej od razu zapisywać do konkretnego formatu, bo konwersja nie ma sensu, chyba że konwertujemy plik nieskompresowany, a takich to nawet nie opłaca się trzymać, bo to zajmuje dużo i po co tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wciskaj nam tu kitu. Bo na tym programie nie da się usiedzieć ok 2 lat jeśli nawet nie wiesz co zrobić na przykładzie.

 

 

wierz czy nie siedze na nim już 5 lat

 

Co do efektów to chodzi ci o 2d czy 3d?

Pozatym firma Pinnacle ma dużo programów do edycji wideo

 

 

Co do filmu Przykładowego to ściągnijcie Alien Killa i wypakujcie na początku macie film.

 

TAK wiem nie pokazuje on możliwości tego programu ( i nie jest najlepszej jakości bo zależało mi na wadze pliku)

teraz jade na wakacje więc za tydzień jak wróce postaram się zrobić Napisy pokazujące Wszystkie możliwości tego programu

 

 

ROBIE TEŻ FILMY W FORMACIE REAL MEDIA (tylko nie wiem czy w gm-ie działa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...