Skocz do zawartości

Zablokowane Windows XP


KoRn

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! :bye1:

 

wiem ze juz byl taki program (zrobiony przez BYLEGO bagna) ale ja mam lepszą wersje.

 

Nazwa: Windows XP

 

Opis: cos takiego jak windows xp. normalnie, start, internet explorer, itp.

 

gatunek: windows :)

 

Grafika: kasa100 i microsoft

 

Muzyka: brak

 

Fabuła: brak

 

oceniajcie.

 

Edit:

 

sorry tu macie download: http://www.gmclan.org/up2204_4_windows_XP.html

i

screeny: http://img249.imageshack.us/my.php?image=asgip9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie parodia - tu nie ma nic śmiesznego lub stylizowanego na śmieszne.

To nie symulacja - WinXP nie jest tak zabugowany.

To jest zero. Nie wiem, po co robiłeś ten "system". Jeśli chciałeś potrenować swoje umiejętności, mogłeś zostawić to dla siebie.

 

1/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katastrofa... 1/5 . Symulatory to się robi tygodniami, miesiącami, a ja bym to w 30 min zrobił. Smutne, ale taka jest prawda. Jak widzę gry, które zrobiłby ktoś o wiele gorszy niż ja ( a każdy z tego forum by to zrobił :P ), to mi się niedobrze robi. Mogłeś chociaż już użyć całej grafiki od Microsoftu. Ciekawiej by wyglądało. A komunikaty to katastrofa. Przecież to jest grafika Marka Overmarsa :blink: ...

 

@Jaklub: Ale parodie nie muszą być śmieszne :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proxx w takim razie pokaż mi post w którym powiedziałem że moja gra była lepsza

 

Napisałem tylko że można było to lepiej zastosować

 

a pozatym

 

 

 

 

 

Beznadzieja... Żal...

 

Obraz nędzy i rozpaczy tak szczeże...

Postarajcie sie ludzie jak robicie KLONA WINDOWSA!

 

 

 

Katastrofa... 1/5 . Symulatory to się robi tygodniami, miesiącami, a ja bym to w 30 min zrobił. Smutne, ale taka jest prawda. Jak widzę gry, które zrobiłby ktoś o wiele gorszy niż ja ( a każdy z tego forum by to zrobił ), to mi się niedobrze robi. Mogłeś chociaż już użyć całej grafiki od Microsoftu. Ciekawiej by wyglądało. A komunikaty to katastrofa. Przecież to jest grafika Marka Overmarsa ...

 

 

 

Szajs, Szajs, Szajs. Przecież to nie jest ani śmieszne, ani ciekawe ani nic. Stanowcze 1.

 

 

Czyli nie tylko ja sądze że to szajs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, nie może pisać? To jego prywatna opinia. Nie każdy krytyk musi od razu robić produkcje porównywalne do tej co ocenia. Widzieliście, żeby kiedyś jacyś krytycy filmowi robili filmy? Recenzenci gier robili gry, albo lepsze gry od tych co recenzują? Żeby coś ocenić nie trzeba robić czegoś lepiej i nie rozumiem, dlaczego do wielu osób to nie trafia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marmot

 

Jeśli chodziło ci oto co napisałem do aaaaaa to przecież jemu się żadna gra nie podoba. Podobają mi się tylko te które on zrobił jak chcesz to mogę ci dać kilka przykładów. A jeśli chodziło ci oto co napisałem do maga ognia to on napisał że potrafi zrobić lepszą parodię więc chciałem zobaczyć tą jego lepszą parodię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie chodziło o aaaaaa. Nie musisz mi dawać jego wypowiedzi, bo forum śledzę na bieżąco i widzę. Nie możecie się pogodzić, że komuś najzwyczajniej się może coś nie podobać? I co z tego, że każdą grę tak ocenia. Jeżeli mu się nie podobają to co, nie może? A ile w tym jest jego prywatnej zemsty zostawmy jemu, nie przejmujmy się tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...