Skocz do zawartości

Internet.


Supavader

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż po pewnym czasie zdecydowałem się, aby kupić lepszą ofertę internetową. Otóż posiadam laptopa (nareszcie wrócił z serwisu :F), szukam internetu - nie musi być h4x0rski, wystarczy mi nawet 256kB/s, ew. 512kB - zna ktoś ciekawą i tanią ofertę? Przeszukując internet znalazłem mega drogie oferty... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się w dostępnych w twojej okolicy kablówkach dostarczających internet lub sieciach osiedlowych, bo będą one najtańsze. Jak zależy ci na dużej szybkości, to Chello bierz. Poza tym, oferta Tele2 co do internetu ciekawie wygląda, ale nie zagłębiałem się w nią za specjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52zł zł za 1Mbps ?? xD co to za ceny :D ja za 8mbps płace 36,60 zł xD :) ale i tak bym wolał TPSA niż tele2 oni piszą że później 52zł a nikt nie wie co będzie za 1 rok okaże się że 152 zł i tyle będzie dobrego a oni kochają tak robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52zł zł za 1Mbps ?? xD co to za ceny :D ja za 8mbps płace 36,60 zł xD :) ale i tak bym wolał TPSA niż tele2 oni piszą że później 52zł a nikt nie wie co będzie za 1 rok okaże się że 152 zł i tyle będzie dobrego a oni kochają tak robić :)

 

parkour_logo_500.jpg

 

Masz coś jeszcze do tele2? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam internet osiedlowy. :] Szybki, bezbolesny (tak jak np. neostrada :/), tani. Niestety aktualnie jestem na wakacjach i... korzystam z Neostrady. :( Ciągła ta synchronizacja... Echhh. Nie nawidzę Neostrady i nikomu jej nie polecam, ani nie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

załóż własną sieć :P z tego co się orientowałem, to cenowo nie wychodzi aż tak strasznie, jak np. w 4-5 osób taką sieć zrobisz, gorzej z tym że to cały dzień musi chodzić no i na prąd dodatkowa kasa a i komp który będzie serwerem też nieśmiertelny nie będzie (bo bez serwera się chyba nie da tak - nie wiem, nie zagłebiałem się tak w strukturę sieci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż własną sieć :P z tego co się orientowałem, to cenowo nie wychodzi aż tak strasznie, jak np. w 4-5 osób taką sieć zrobisz, gorzej z tym że to cały dzień musi chodzić no i na prąd dodatkowa kasa a i komp który będzie serwerem też nieśmiertelny nie będzie (bo bez serwera się chyba nie da tak - nie wiem, nie zagłebiałem się tak w strukturę sieci)

 

Do podzielenia łącza wystarczy dobry router.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...