Skocz do zawartości

Game maker 3d


Krzy100f

Rekomendowane odpowiedzi

Naklys zapewne jesteś dopiero początkującym w tworzeniu gier więc na razie podoba ci się ten program bo możesz zrobić w nim grę i pochwalić się przed kolegami. Lecz po pewnym czasie zrozumiesz iż ten program to syf dlatego iż tworzy on gry za ciebie. Zaczniesz rozumieć że gra napisana przez ciebie od 0 jest o wiele lepsza niż ta w ty programie. I jak napiszesz taką grę w GML od 0 to jesteś pełen podziwu dla samego siebie. No przynajmniej u mnie tak było. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklys zapewne jesteś dopiero początkującym w tworzeniu gier więc na razie podoba ci się ten program bo możesz zrobić w nim grę i pochwalić się przed kolegami. Lecz po pewnym czasie zrozumiesz iż ten program to syf dlatego iż tworzy on gry za ciebie. Zaczniesz rozumieć że gra napisana przez ciebie od 0 jest o wiele lepsza niż ta w ty programie. I jak napiszesz taką grę w GML od 0 to jesteś pełen podziwu dla samego siebie. No przynajmniej u mnie tak było. :P

 

Ja tak napisałem dla żartów

 

I sam jesteś początkujący :lol: :lol:

 

Bo nawet mnie nieznasz, to że się zarejestrowałem to nie znaczy że jestem początkujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Buahuahauahsuahusha! LoL Ty masz 16 :P i co kupiłeś jak miałeś 6?? haha

 

Mozliwe , ten program niczym sie nie rozni w "robieniu" gier od zwyklego ukladania klockow lego , ktorymi w tym wieku sie bawilem , po za tym sadze iz ukladanie klockow lego jest trudniejsze od robienia gier w 3d game makerze , :)

 

O temat z przed "roku" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...