Skocz do zawartości

Zagadka to nie Gratka


Rezint

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: zagadka to nie Gratka

 

Gatunek:Zestaw zagadek (codziennie nowa)

 

Opis: Gra polega na tym że mamy 3 elksiry i po opisie musimy dojść do jednego z nich.

Sterowanie:

lewy przycisk myszy zaznaczenie klocka(żeby nie stracić orientacji)

prawy przycisk myszy odznaczenie klocka.

eliksir czerwony=1

eliksir niebieski=2

eliksir żółty=3

 

 

Download: Pobierz

Rozmiar pliku:988 KB

 

 

Autorzy:

 

Programowanie: Rezint

Fabuła: Rezint

Grafika: Rezint

Muzyka: Rezint

 

 

Screeny:

http://img528.imageshack.us/img528/9116/beztytu322ugx4.png

 

 

Proszę o oceny

 

Postaram sie o własny uploader bo tak jak będe dawał codziennie nowe to w końcu zrobię z tego spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezint czy ty jesteś analfabetą czy coś w tym stylu? Jak można nawalić tyle byków w tej grze i jeszcze nie raczyłeś tego sprawdzić! "Rzułtym", "przeszłeś", "zagatka" i inne to po prostu tragedia. Dostajesz 1/5. Gra sama w sobie też jest słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy gry:

- eeee... nie ma?

 

Minusy gry:

- słabiutka grywalność!

- byki!

- grafika!

 

Postaram sie o własny uploader bo tak jak będe dawał codziennie nowe to w końcu zrobię z tego spam

A czy wiesz, że kolejne levele mogą być w plikach tekstowych, a nie w oddzielnych aplikacjach?

 

Ocena: 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika dość ładna - 3 gwiazdki. Eliksiry powinny trochę inaczej wyglądać, ale też nieźle wyglądają :).

Pomysł genialny! Gratuluje! - 4 gwiazdki.

Nawet grywalne, czekam na kolejne plansze. A nie możesz zrobić, że po zgadnięciu idzie się do następnego pokoju :P? - 4 gwiazdki.

Ogólnie to gra jest fajna. Widzę w niej jednak wiele błędów. Najwięcej jest ortograficznych. Nie mogę na to patrzeć. Po kropkach stawiaj odstęp. Następny błąd to to, że każdy może okłamać. Naciśnie sobie 2 i zgadnie i już, a nawet nic nie zrobi. Masz 2 propozycje:

- Albo jak ktoś raz naciśnie jakiś klawisz i jest on zły, to przegrywa. (To jest łatwe, ale jak ktoś ma szczęście to i tak zgadnie :/)

- Albo będziesz sprawdzał położenie klocków niebieskich i jeśli są one poprawnie ustawione to wygrasz :) . (To jest trudne i gorsze. Nie będę pisał czemu :P)

Kolejny rzecz to losowość plansz. Nie może być, że zawsze ta sama 1 plansza. Musi się to trochę losować. Zrób to jakoś tak :P :

room_goto(choose(level1, level2, level3))

Za poradzenie sobie z błędami dostaniesz 3 gwiazdki.

Ocena ogólna: 3,4. Zaokrąglam do 4 gwiazdek :) .

 

@Edit: Ludzie no co wy? Nikt z was nigdy by takiej gry nie wymyślił (wyjątkiem jest dziadek - DNA). Ta gra jest dla mnie o niebo lepsza niż 85 % gier, które na tym forum widzę, bo Rezint sam ją wymyślił i to za pomysł dałem mu 4 gwiazdki. A dobry pomysł to grywalniść :) .

@Edit 2: Dzięki mnie są już 2 gwiazdki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzunio 4 gwiazdki za taki shit?

Nigdy w szkole nie uczyłeś się jak oblicza się średnią? Ocena była dość surowa, bo dla niektórych badziewi dawałem 3 gwiazdki, więc co miałem dla tej postawić? A mi się podoba ta gra i zdania mojego nie zmienię. Nie wiem czemu takie oceny dajecie...

W skrócie: SZIT! 1/100= 1/10= 1/5.

Lol? To chyba jedyna gra na tym forum, której autor sam ją wymyślił, a nie z innych gier bierze pomysł, a ty tak ją oceniasz? :blink:

Nowe zagadki

http://www.gmclan.org/up2365_4_Zagadka_to_nie_gratka.html

 

aktualizator będzie spoks

 

hmmmmmmmmmm Misztrzunio maż rację niedługo popoprawiam

Nie! Tego już ci nie daruje. Ty nie masz robić plików tekstowych. Myślisz, że każdy będzie to otwierał i ciągle zamykał? Nie rób tego profesjonalnie. Rób to normalnie, czyli jeżeli ktoś zgadnie to po np. 2 sek. przeniesiego do następnej planszy. A i nie zawsze ma być czerwony. A drugiej zagadki nie rozumiem :/ , ale zaraz pomyśle :3 . Jak jeszcze raz zrobisz błędy ortograficzne, to ocena spadnie do 3 :] .

 

PS: Dobra Proxx i Guxio, teraz jak znajdę waszą grę to też wam dam 1, a średnia spadnie napewno, jeżeli będzie to słaba gra :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol? To chyba jedyna gra na tym forum, której autor sam ją wymyślił, a nie z innych gier bierze pomysł, a ty tak ją oceniasz? :blink:

 

On czyta/ł kaczora donalda.

 

Niech poprawi jakość zagadek, usunie byki, da aktualizator, zrobi coś takiego, że jak będzie rozwiązana zagadka to się pojawi jakiś komunikat to dam mu trzy oczka więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w szkole nie uczyłeś się jak oblicza się średnią? Ocena była dość surowa, bo dla niektórych badziewi dawałem 3 gwiazdki, więc co miałem dla tej postawić? A mi się podoba ta gra i zdania mojego nie zmienię. Nie wiem czemu takie oceny dajecie...

To po co badziewiom dajesz 3 gwiazdki? Po to, by twórcy dalej badziewia robili? Zamiast gratulować twórcom crapów, trzeba lać im zimną wodę na twarz. Żeby lepsze gry robili, a nie stali na tym samym - kiepskim - poziomie.

Dlaczego dałem 1? To proste! Mała grywalność (według mnie).

Oryginalność? Jaka oryginalność, pytam? Czy czytasz, Mistrzuniu, posty innych?

 

Ważna jest grywalność, a nie oryginalność. Gra może poraz n-ty traktować o ratowaniu świata, ale musi być grywalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...