Skocz do zawartości

Zablokowane Koniec roku szkolnego - GMC Party


Supavader

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na nowy szalony (?) pomysł. Myślałem sobie o takim wieczorku (wieczorku? co ja gadam xd) GMC z okazji zakończenia roku szkolnego (a raczej rozpoczęcia wakacji ;p). Nie mam tu na myśli dyskoteki, ani żadnych tego typu gó****, tylko coś kompletnie szalonego.

 

Wyobrażałem sobie to tak:

 

- rozpoczęcie 21:00, zbiórka na #gmclan (jeśli można :))

- dzielimy się na 2 grupy:

 

a) Soldat

B) ci który nie chcą grać w Soldata mogą pobawić się w wolnego strzelca (znaczy grajta w co chceta)

 

- gramy przez jakiś dłuższy czas

- gdzieś tak o 0:00 wracamy na #gmclan, żeby się wypróżnić i napić oraz odpocząć

- 01:00 - czas wolny (tzn. Soldat xd)

- 02:00 lekki odpoczynek, omawiamy co na GMC było najśmieszniejszego i takie pierdoły ;p

- dalej już wg. uznania: siedzisz na #gmclan, lub grasz.

 

A dla najwytrwalszego (czyt. tego który dotrwa do granic wytrzymałości i wytrzyma całą noc) czeka nagroda - możliwość zmiany title'a na jaki się chce :)

 

Co Wy na to? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlaczego akurat w soldata, to że ty go bardzo lubisz nie oznacza iż większość osób będzie w niego chciało grać. Może lepiej aby zrobić grupy:

Grupa 1-Soldat.

Grupa 2-Battle of Wesnoth

Grupa 3-AOS :D

Grupa 4-Warrock (ciekawy kto by zagrał, moglo by być fajnie)

itd. Oczywiście każdy będzie mógł grać w kilka gier. Może zróbmy głosowanie, jeśli do jakiejś gry będzie conajmniej 4 osoby, to powstaje grupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego akurat w soldata, to że ty go bardzo lubisz nie oznacza iż większość osób będzie w niego chciało grać. Może lepiej aby zrobić grupy:

Grupa 1-Soldat.

Grupa 2-Battle of Wesnoth

Grupa 3-AOS biggrin.gif

Grupa 4-Warrock (ciekawy kto by zagrał, moglo by być fajnie)

itd. Oczywiście każdy będzie mógł grać w kilka gier. Może zróbmy głosowanie, jeśli do jakiejś gry będzie conajmniej 4 osoby, to powstaje grupa.

 

Hmmmm...pomysł z grami nie ma sensu. O ile Soldat jest w miarę popularny, to tych tytułów z "grup" 2,3 i 4 po prostu...nie znam! :) Lepsza by była sesja RPG-nigdy takiej IRCowej nie rozgrywałem jeszcze. Tu muszę przyznać też, że "miszczu gry" miałby rzeczywiście "urwanie łba". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna gra... STARCRAFT! Czemu do ciemnej o niej nie wspomnieliście? xD

 

Pomysł fajny, byłoby extra(wieczór GMowy O_o), tylko moja matka za nic mi by nie pozwoliła siedzieć od wieczora do rana. Poza tym zaraz po rozdaniu świadectw wyjeżdżam. Ale jak już powiedziałem pomysł fajny, więc życzę udanego wieczoru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośpieszyłeś się o całe 7 dni..

 

a jakbym planował wyjazd na wakacje, to miałbym planować dzień przed? :)

 

Ludzie, mówiłem już, że podałem przykładowy plan! Przeciez sam wiem, ze niektorzy nie chca grac w Soldata, inni chca sesje RPG, jeszcze tam ktos StarCrafta i WarRocka. Wieczorek (znowu xd) ma byc przyjemnym spedzeniem czasu :) zeby nie bylo sporow Soldat vs. Sesja RPG, i inne, podzielimy sie na grupy tak, zeby kazdy gral w co chcial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP UP UP

hehe.. farciarz.. i ogólnie same farciarze ;-)

Mi się dopiero 18 sesja zaczyna ;-0

ale to nie zmieni afaktu ze i tak siedze codziennie do 2-3 w nocy.. Tylko że własnie jak pisał Jabol - ja też wole bardziej 'podniecające' czynnosci ;d chociaz sejsja rpg brzmi dobrze - ale nie widze siebie w innej roli niz game mastah (własciwie zawsze i od zawsze mistrzowalem :-I)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...