Skocz do zawartości

Tibia ots


Oriental

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jeśli ktoś nic z tego nie umie, to chyba nie warto się wszystkiego uczyć JEŻELI CHCE SIE UMIEJĘTNOŚCI WYKORZYSTAĆ JEDYNIE DO OTS'a.

 

No chyba, że ktoś jest tak uparty. :P

Oczywiście nie chcę nikogo zniechęcać.

 

A co do ots'a to już lepiej zrobić chyba własną grę (moim zdaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibia wcale nie sux... Nawet w nią nie grałeś dłużej niż 5 minut, tylko wychowałeś się na stereotypie że gra badziew bo grafiki nie ma... a co do otsa... otfans.pl otsa w gm nie stworzysz chodź jest możliwe stworzenie go ogólnie w game makerze...

 

BUY SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY 10K.

Marmot

 

SELL FIREFOX 1KK

OMG marmot -.- nie zrobiłem błędu od ponad pół roku, a kiedy jeden mi się zdarzy to zaraz lecisz z poprawianiem ...

 

Nie poprawiłem, tylko zaznaczyłem ;p .

Marmot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibia jest na prawdę grywalną grą a poza tym zarobiłem na niej +500zl xD Robienie ots od nowa mija się z celem jest tyle ciekawych gotowców i na ots też można trzepać niezłą kasę nie robiąc prawie nic ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibia wcale nie sux... Nawet w nią nie grałeś dłużej niż 5 minut, tylko wychowałeś się na stereotypie że gra badziew bo grafiki nie ma... a co do otsa... otfans.pl otsa w gm nie stworzysz chodź jest możliwe stworzenie go ogólnie w game makerze...
A właśnie że sux, nie chodzi tylko o to, że komuś może się etyl grafiki nie podobać, ale o to że nie ma tam żadnych efektów, żadnych animacji, żadnych dźwięków, nie orginalne, proste, nie ma nic ciekawego. Ta gra jest taka, jakby ktoś zaczoł robić, zrobił w połowie i mu się odechciało. A wracając do tematu, mam pytanie, czy zrobienie OTS da ci tyle satysfakcji, co zrobienie własnej gry mmorpg? Jeśli coś jest tudniejsze, ale bardzej ci zależy, to ucz się, a nie idź na łatwiznę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie że sux, nie chodzi tylko o to, że komuś może się etyl grafiki nie podobać, ale o to że nie ma tam żadnych efektów, żadnych animacji, żadnych dźwięków, nie orginalne, proste, nie ma nic ciekawego. Ta gra jest taka, jakby ktoś zaczoł robić, zrobił w połowie i mu się odechciało.

Nie przepadam za Tibią, ale pisząc tak, od razu mówisz, że wiele genialnych MUDów i Roguelików jest badziewnych, a MUDy bardzo często są dużo lepsze od MMORPG, a Roguelike od zwykłych RPG. Tibię można nawet nazwać MUDem, tyle, że z dodatkową oprawą graficzną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badziewie, jak to wygląda, lol gorsze niz pokemon na gameboy tongue2.gif
no i? ale ma za to zajefajną historie i fabue...

 

A właśnie że sux, nie chodzi tylko o to, że komuś może się etyl grafiki nie podobać, ale o to że nie ma tam żadnych efektów, żadnych animacji, żadnych dźwięków, nie orginalne, proste, nie ma nic ciekawego. Ta gra jest taka, jakby ktoś zaczoł robić, zrobił w połowie i mu się odechciało. A wracając do tematu, mam pytanie, czy zrobienie OTS da ci tyle satysfakcji, co zrobienie własnej gry mmorpg? Jeśli coś jest tudniejsze, ale bardzej ci zależy, to ucz się, a nie idź na łatwiznę.
pracują nad tibią 3D już, a co do reszty nie dziw się... gra ma 10 lat i kontynuują ją cały czas... od początku była w 2D i tak jest do tej pory.. i co z tego? Jak już mówiłem... nasłuchaliście się stereotypów a teraz gadacie że wam się nie podoba...

 

ots.pl do tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od początku była w 2D i tak jest do tej pory.. i co z tego? Jak już mówiłem... nasłuchaliście się stereotypów a teraz gadacie że wam się nie podoba...
Nie czepiam się że jest w 2d, tylko że nie ma żadnych animacji oprucz animacji chodzenia. Jest wiele mmorpg 2d owiele lepszych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam się że jest w 2d, tylko że nie ma żadnych animacji oprucz animacji chodzenia. Jest wiele mmorpg 2d owiele lepszych.

 

Hmm, nie ma żadnych animacji ??!! Chyba faktycznie nie grałeś w nią dłużej niż 5 minut. Moim zdaniem, Tibia była by dobra, ale Cipsoft nie wkłada w nią tyle pracy ile mógłby, przez co gra nie ma klimatu i nie jest rozwinięta. Dla mnie grafika nie robi większej różnicy, jeżeli gra potrafi wciągnąć (np. Otchłań).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracują nad tibią 3D już

 

Ciekawe gdzie to słyszałeś ? Bo ja ostatnio jak grzebałem w informacjach o tibii (na tibia.com) to dowiedziałem się, że wogóle nie wiadomo czy kiedykolwiek tibia 3D wyjdzie, gdyż CipSoft stracił by wiele graczy, a zarazem wiele pieniędzy z Płatnych Kont....

Większosc osób gracjących w tibie i wykupujących pacca to osoby, które mają słabe komputery i po prostu ich kompy nie pociągnął lepszych gierek w stylu 3D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraj w ADOM - jedno z najbardziej rozwiniętych RPG bez praktycznie żadnej grafiki
Nie mówie że tibia jest denna tylko z powodu grafiki, bo akurat gry tekstowe są lepsze od tibii. Tibia ogłóem jest dla mnie mało ciekawa, i tego zdania nie zmienię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zkąd można ściągnąć gotowca OTS ?

Szukałem ale nie znalazłem ?

A gdy znalazłem to wyszedł mi niezły tekst

 

By zmniejszyc obietosc pliku usunieto pliki

- (coś)

-(coś)

-(coś)

 

Pliki mozna znalesc na www.

Miłej zabawy

Więc gdzie to można ściągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15% nastolatkow posiadajacych internet wychowuje Tibia... Ona naprawde uzaleznia i dlatego jest SUX!

..

A nastepnie w szkole robi bledy ortografczine ;)...

..

Sorry ze nie ma polskich znakow bo obecnie korzystam z zjeb***** Windowsa Xp i IE 6.0 wiec nawet slownika nie mam ;f

 

 

ps... FRI ITAMZ PLAXIOREK! .. juz to widze na Almorze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2up: To nie temat o reklamowaniu otsów.. -.-

 

@up: Nie, nie, to strona www.gmclan.org o Game Makerze xD a konkretniej forum.gmclan.org :P

 

Wszelkie tematy o tibii proszę zakłądać na stronie www.tibia.org.pl (chociaż mają od niedawna dość niestabilny server i z tego co wiem da się łatwo zhackwoać ;)) albo na www.tibia.pl. Na tych stronach znajdziecie też wszelkie porady, pomoce i zasoby związane z OTS-ami.

 

Prawda jest taka, że Tibia właściwie nie posiada żadnego protokołu kompilacyjnego lub kodowego (xD) - korzysta tylko z suchych wywołań aplikacji do różnych externali, a wszystkie instrukcje znajdują się w tibia.dat... Który nie ejst związany z otsem :D Można zrobić ots w GM, wystarczy znać odpowiednio instrukcje z powyższego pliku, zrobić mapkę w edytorze i odpowiednio skonfigurować config.lua... (a lua chyba każdy umie :P) To jest jednak najprostszy i najmniej wydajny sposób, gdyż prawdziwy ots zawiera w sobie mnóstwo innych plików konfigurayjnych odnoszących się do zaawansowanych poleceń w kodzie tibia.dat. Jednakże większość tych plików odwołuje się bezpośrednio do mapki i samej gry - rozmowy z npc, działanie czarów, zachowania oraz opcje pośrednie z config.lua.

 

Almora ssie ! xD

 

Widzicie, też tak potrafię ;p To co, że Tibia ma słabą grafikę i brak dźwięków - to właśnie jest powodem jej wielkiego sukcesu, ponieważ jest grą na wszystkie (te najgorsze zwłaszcza) konfiguracje komputerowe, a wiadomo, że 'dzieci neo' zazwyczaj zawdzięczają swoją noobość brakiem pożądnego sprzętu i zadowalają się właśnie takimi mało-wymagającymi gierkami. A takich noobków, jak i innych ludzi ze słabszymui kompami jest razem wziętych dużo wiecej niż tych o gorszym sprzęcie... (niestety :() I nie mówię też, że Ci z lepszymi kompami nie grają w Tibię :P Ja nie gram (jestem na to za duży :D), lecz miałem z nią niejednokrotnie styczność, poniekąd dlatego, że syn mój namiętnie w nią pogrywa =P

 

@down: Ale żeś walnął... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu dużo silników ots,poradników jest na tibia.org.pl na forum.

a po za tym w tibie grałem 2-3 lata i jak dla mnie grafika mnie nie odrzuca,ale w tej grze liczy się fabuła....

no niektórzy grają tylko żeby zarabiać.

 

15% nastolatkow posiadajacych internet wychowuje Tibia... Ona naprawde uzaleznia i dlatego jest SUX!

No lol16 ,nikt im nie karze w to grać,każdy robi to co mu się podoba.

 

pracują nad tibią 3D już

Widziałem filmik na YouTube ale wątpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...