Skocz do zawartości

Zablokowane S&F Company


Solmis

Rekomendowane odpowiedzi

1. Dlaczego szukanie członków kończy się na umieszczeniu ogłoszenia na forum? Aż takie leniwe pośladki macie?

2. Dlaczego zbieracie najgorsze szumowiny i mówicie że jakoś to będzie, bo ludzie jeszcze zdobędą doświadczenie?

3. Dlaczego mówicie że "w kupie siła"?

4. Dlaczego bawią się w to ludzie którzy w ogóle nie mają doświadczenia czy też nic nie umieją, tzn. nic nie wnoszą do ekipy?

 

Ja bardzo proszę o odpowiedzi na te pytania. =)

Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, myślisz, że tak od razu znajdziesz? Poproś kolegów ze szkoły, no chyba, że masz tak jak ja, kiedy kolega ci mówi, że w życiu mu przez myśl nie przeszło aby zrobić chociaż jedną badziewną grę i patrzy na ciebie jak na zombie z kosmicznej bazy na Marsie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z mojej wiedzy to company to końcówka dla firm :] .

 

No to skasujta te "cOMPANY" I PRZESTAńCIE BEZSENSOWNIE PISAć O JEDNYM I TYM SAMYM! :P

 

EDIT:

@up

Oprócz mnie to raczej w klasie nikogo nie interesuje programowanie. No, może Marcin się przyłączy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieter: Ja zakładałem tylko 1 team a teraz go reaktywuje z nowymi ludźmi.

a co do tematu to:

Raczej nikogo nie znajdziesz bo jak ktoś będzie chciał się dołączyć to jakiś słaby w gmie i grafie pewnie bo ci co lepsi to już są w teamach, a najlepsi się nie zgodzą bo robią gry sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma lepszych i gorszych, wszyscy jestesmy tacy sami. Zawsze wkurzały mnie te liczniki postów i dobrze ze juz tego nie widac, a najbardziej bez sensu te prosby o to zeby byly jeszcze liczniki ile razy pomógł.. po co sie wywyższać? Jak komuś się nudzi posłuchajcie sobie kawałka każdy ponad każdym WWO tej nie skróconej wersji (jakieś 7 min), tak jak nie lubie polskiego hiphopu (z malymi a jednak wielkimi wyjątkami) ale warto sobie posłuchać i pobaniować. albo jesli sie jest nieco ambitiejszym to pozostaje jeszcze choćby folwark zwierzęcy Orrwella.. to by było na tyle offtopu..

A co do tematu: hmmmm sam nie wiem, ja i tak sie do zadnego teamu nie zapisuje, jestem zbyt nieterminowy i nieodpowiedzialny, wiec wole wkurzac sie sam na siebie niz gdyby jeszcze ktos mial sie na mnie wkurzac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieter: Ja zakładałem tylko 1 team a teraz go reaktywuje z nowymi ludźmi.

a co do tematu to:

Raczej nikogo nie znajdziesz bo jak ktoś będzie chciał się dołączyć to jakiś słaby w gmie i grafie pewnie bo ci co lepsi to już są w teamach, a najlepsi się nie zgodzą bo robią gry sami.

Bluźnisz :] wystarczy tylko dobre zgranie, a wyjdzie dobre gra. Choć trudno utrzymać dobry team ;]

btw. większośc masterów tutaj robią gry sami :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle, że Wormsy, Soldata, Almorę ;P, 50% klasycznych, starych gier robiła jedna, góra dwie osoby. Kupa słabych twórców gier nie zastąpi jednego dobrego i nic nie wskóra wielkiego, kropka. No chyba że wszystkie osoby w teamie są zgrane i się Uzupełniają. A takiego teamu z ludzi z for nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale jednak mam nadzieję, że ktoś się przyłączy. :P

I nie chodzi o to, by była kupa kiepskich userów, tylko o to by była jedna osoba (programista), pomagająca jej (programista uzupełniający), GRAFIK (bo lepsza grafa, lepsza gra), Muzyk (sam nie będę przecież muzyki tworzył) :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko o to by była jedna osoba (programista), pomagająca jej (programista uzupełniający), GRAFIK (bo lepsza grafa, lepsza gra), Muzyk (sam nie będę przecież muzyki tworzył) :sp_ike:

 

W takim razie powiedz, jak wyselekcjonujesz bardzo dobrych członków, żeby ich brak umiejętności nie wylazł kiedy skład jest zamknięty lub gra jest w trakcie tworzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... chciałbym chociaż raz zobaczyć jakąś grę zrobioną przez taki team... I to taką, która miała by jakikolwiek sens.

 

Co Was tak ciągnie do zakładania tych "teamów". Tak jakby to było wymagane do robienia gier i od razu owocowało lepszymi produkcjami.

 

A prawda jest taka, że większość dobrych gier niezależnych (99% pewnie) jest pisanych przez jedną osobę (ewntualnie outsourcującą muzykę i grafę). Jedyne teamy jakie znam, składają się z ludzi znających się od bardzo dawna i będących bliskimi znajomymi na codzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... chciałbym chociaż raz zobaczyć jakąś grę zrobioną przez taki team... I to taką, która miała by jakikolwiek sens.

 

Co Was tak ciągnie do zakładania tych "teamów". Tak jakby to było wymagane do robienia gier i od razu owocowało lepszymi produkcjami.

 

A prawda jest taka, że większość dobrych gier niezależnych (99% pewnie) jest pisanych przez jedną osobę (ewntualnie outsourcującą muzykę i grafę). Jedyne teamy jakie znam, składają się z ludzi znających się od bardzo dawna i będących bliskimi znajomymi na codzień.

 

Co prawda to prawda! ;/

W sumie nie wiem, czy ten cały team ma sens. ;/

 

Jakie jest WASZE zdanie na ten temat? :]

 

Czyli każdy ma wszystko robić dla ciebie? Grafika, muzyka... a ty sobie siedzisz i tyle? Bez komentarza

 

LOLZ

Nie. Ja byłbym wtedy głównym programistą. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie jest takie że jesteś Pajacem bez urazy najpierw masz mnie na gg i chcesz jakąś muzyke a nagle jak ten cały team nie ma sensu to widze na gg solmis (zablokowany)... człowieku jak nie chcesz żebym do Ciebie pisał to powiedz normalnie na gg że mam wywalić Twój numer bo nie będziemy nic robić w sprawie tego teamu a nie ja dziecko blokujesz mnie bez słowa jakbym Ci coś zrobił czy nawrzucał GAME OVER peace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przynajmniej (BEZ URAZY) myślę ciągle i głosuje za "tak" i "nie". I po tych kilku dniach naliczyłem więcej "nie". I dlatego się pytam o WASZE opinie.

 

A co do zablokowania to z nudów to zrobiłem. Czyściłem GG i ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przynajmniej (BEZ URAZY) myślę ciągle i głosuje za "tak" i "nie". I po tych kilku dniach naliczyłem więcej "nie". I dlatego się pytam o WASZE opinie.

 

A co do zablokowania to z nudów to zrobiłem. Czyściłem GG i ... :P

teraz to ja zrobie z nudów, he he musze wyczyścić klawiature i myszke

P.S. nie zakładajcie teamów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...