Skocz do zawartości

Przykład: "Moja pierwsza gra... z grywalnością"


Rekomendowane odpowiedzi

Po długiej nieobecności...

 

Witam wszystkich GM'clanowiczów

 

Mam mały przykładzik dla Newbie jak zrobić prostą lecz efektowną platformówkę z piękną i prostą graficzką:

 

https://gmclan.org/up1717_12_Seromania.html

 

W przykładzie jest gotowa grafika którą można używać, pokazałem na przykładzie że nie tylko fabuła wciąga gracza lecz prosta i ładna graficzka. Jest on znakomity dla Newbie i niema specjalnych skryptów, jest prostą platformówką.

 

Pozdro dla GM'clanowiczów i całego zespołu tworzącego GM'clan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh jakże bardziej nie można być w błędzie niż osądzać grę po grafice... Grafika jest drugo- a nawet trzecio-rzędnym składnikiem dobrej gry. Na początku jest grywalność (gameplay i czas grania), potem fabuła (coś nowego ciekawego, zawiłęgo, coś co wciąga i pozwala ci się wczuć w rolę) i dopiero teraz przechodzimy do takich rzeczy jak grafika czy dzwięk -.- . Nie da sie zrobic dobrej gry jesli nie debiutuje ona niczym poza grafą ew. muzą.

 

PS: Fajnie że tego nie sprawdzę... GM7 not supported.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie jest elementem najważniejszym w grze. I tak ta nie jest piękna... Taki klockowaty styl jest zbyt powszechny, lepiej wzorować się np. na SMW2 Yoshi's island. Tylko grafikę mogę ocenić, a i tak właściwie żaden n00b nie ma GM7 Pro. Mam GM6.1 zarejestrowany, a nie dokonałem update'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...