Skocz do zawartości

Pong game


Choosen

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osob zdziwi zapewne fakt ze napisalem gre i to ponga ... no ale tylko pong wymaga niewiele czasu i wysilku a tylko tyle moglem poswiecic na zabawe ( jak pewnie wiecie jestem w trakcie "konczenia studiow , a co za tym idzie nie dysponuje nadmiarem czasu :( ).

 

Wszystko zaczelo się oczywiscie od Atomic ponga i nie zamierzam tego ukrywac B). Gralem sobie pewnego pieknego poranka... kiedy nagle w mojej glowie zaswital pewien pomysl... i to narazie tyle a efekty mozecie ogladac tu : Chosen_pong_alpha

 

Nie jest to wprawdzie jeszcze skonczona werja... ale pograc juz sobie mozna :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... nie mam pojęcia czemu niektórym osobom tamten link nie działa. Sprawdzalem go wielokrotnie i nie sprawial problemow... no ale widocznie cos jest nie tak. Mialem tego nie robic, ale skoro nie ma innego wyjscia skorzystam z dobroci ranma_mana i wrzuce na jakis czas na serwer GMCLAN ;)

 

P.S. tylko nic mu nie mowcie :rolleyes:

 

Link: Choosen_pong_alpha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią przetestowałbym tego ponga - niestety mam stary monitor i gdy tylko włączam gre to wali mi się obraz tak jak przy zbyt dużej rozdzielczośći aby monitor mógł to wyrobić :( , szkoda :(. Może jakaś mniej wymagająca wersja ? Tj. rozdzielczość max 1024 x 768 i minimalna częstotliwość, jak by się dało to byłbym wdzięczny ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie chętnie pograł gdyby się ładowanie nie zawieszało po przejściu przez pasek 3/4 drogi. Może wiecie co jest. Niby na takim kompie co ja mam to nie powinno być problemów:

Athlon 2500+XP Barthon, DDR 400mhz 256MB, GeForce FX5200 ultra 128mb, DirectX 3/5/7/8a/9b (wszystkie te wersje mam wgrane xD), Windows 98 SE. Próbowałem odpalić na XP i też nie szło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no super... raz na 3 lata robie jakias gierke i nagle sie dowiaduje ze nie mozna jej sciagnac bo link nie dziala , ten ktory dziala jest zly a w ogole to gra chodzi tylko na moim kompie... super no poprostu swietnie <_<

 

Linkt poprawiony gra podmieniona... sprawdzcie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Choosen że nie napisałem nic o grze ;)

Mi tam działa :D Musisz dopracować trochę sterowanie, bo nie wiadomo za bardzo czy odbijemy tą piłeczkę. Myślę że najlepiej by było zmienić widok, nie z widoku paletki ale za nią :D Udało mi się tak umiejętnie nie odbić piłeczki że nie zaliczyło tego że nie odbiłem i odbiła się od ściany(?) za mną. Gra jest ogólnie fajna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję wszem i wobec ze wyszla kolejna wersja ponga3D. Plik zostal podmieniony i znajduje się pod tym samym adresem. Z nowych rzeczy :

 

- widok zza paletki

- dzwięk

- dokladniejsza detekcja kolizji

- mozliwosc wplynięcia na tor lotu pilki

- poprawione AI przeciwnika

 

Zapraszam do sciągania...

Chosen_pong_alpha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powielony posta w celu pokazania postepu ( nie moja wina ze się nie chcecie wypowiadac ;) )

 

Nowa wersja i nowe zmiany. Plik podmieniony i powoli zblizam sie do konca pisania ponga. Nowe zmiany :

 

1) m - wlacza i wylacza muzyke

2) dodana punktacja

3) pierwsza wersja menu ( proszę narazie wciskac enter aby zacząc gre - wersja testowa )

 

No i to narazie tyle... coz. Nie mam zbyt wiele wolnego czasu.

Zapraszam do sciągania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...