Skocz do zawartości

Market Example


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Moim zdaniem slabe. Dlaczego? Po pierwsze, a co jak będzie np. 50 itemów? Po drugie, przydała by się też sprzedaż i od razu jakiś plecak. W sumie ja zrobiłem kiedyś przykład plecaka, zrobiłem przykład pola tekstowego jak w RPGach, wystarczy je połączyć i dorobić sklep - ale jak dotąd nikt na to nie wpadł... sam mam wszystko zrobić? Stworzenie sklepu naprawdę nie jest trudne, w Farmerze Franie zrobiłem nawet taki myk, że w każdym sklepie można dość prosto ustawić jakie itemy są w sprzedaży, pokazuje sie iel ich już mamy, cena, posiadana kasa, wybór ile chcemy kupić - roboty moze jest na kilka godzin, ale za to efekt wystarczająco satysfakcjonujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@UP

Co *****?..

 

Nie no mi zasadniczo też się średnio podoba.. ogólnie hmmm sam nie pamiętam kiedy ostatnio robiłem jakiś sklep, chyba w propaganji ale tam było tylko kilka opcji.. ale nie, do souljaha napisze cos swojego ;-)

A właśnie, i zastanawia mnie troche dawanie gwiazdek przykładom, ale ok, skoro to nie jest dziwne to daje 2 gwiazdki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabiutkie. Ma sporą wadę - można kupić tylko jedną rzecz tego samego typu i nawet jak się nakupisz to bedziesz miał tylko jedną.

 

tak to ja bym chcial tylko powiedziec wejdzcie na Lukai OTS ip: 5.170.205.227 port : 7171 accmaker jak wejdziecie do tibi na pasy 111111<=== górne 111111 <=====dolne potrzebne jest hamahi nazwa sieci : Lukai ots hasło: ots Pozdro:)

 

WĄ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ogólnie przykład jest dobry i przydatny i już zniosę te obietky, ale po co zrobiłeś te sprity? Draw_text nie łaska? Jeden sprite by wystarcztył, a ty ile tego nawaliłeś? To jakbym miał zrobić itemki kosztujące od 1 do 70 dolarów, to ile tych spritów? A z obiektami mogłeś też lepiej zrobić. Co byś tylko wymyślił, nawet mouse_x, mouse_y, ale to też nie najlepszy pomysł :P .

 

Cyberdog: ?? Grafika też ważna, nawet w przykładzie.

 

Gnysek: Ja połączyłem to trochę w Prostej Strzelance, ale mgły czy omijania przeszkód już nie dałem. Przecież są inne przykłady (Tymona, Choosena i Pietera najlepsze) i z nich też powinno się uczyć.

 

Propoganja: Średnia przykładów, z których uczysz się lub je przerabiasz, to zazwyczaj średnia oceny ogólnej tej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...