Skocz do zawartości

menu


aaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

jak zrobić fajne menu z np podświetlanym tekstem gdy najedzie się myszą lub klawiaturą

 

ŻEby chodziło w niezarejstrowanej wersji

 

Mile widziane kody

 

A na cholere ci kod? Przeciez wystarczy ze narysujesz wszystko (tlo, buttony, animacje itp.). Potem poskladasz to do kupy wpiszesz jedna jedyna funkcje przy ktorej cos by sie dzialo i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze nic nie kapujesz. Wyobraz sobie ze ktos nowy wchodzi na forum o... tibii (podalem ten tytul, bo kazdy zna) i po 10 minutach stworzyl 20 tematow:1.Jak zalozyc konto. 2.Jaka postac proponujecie. 3.Gdzie najlepiej cwiczyc. 4.Jak podnosic przemioty. 5.Jak zakladac przedmioty. 6.CZego najlepiej zaczac sie uczyc po 2 levelu. 7.Gdzie sprzedawac przedmioty. 8.Jaka bron lepsza. itd. Napisalem takie pytania, poniewaqrz ty ciagle pytasz o podstawy, na dodatek nie szukasz przed zalozeniem tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak... wszyscy sa zli, niedobrzy, bez kultury a ty jestes aniolkiem ktory nic zlego nie robi. Ciekawe gdybys na innych forach napisal 10 tematow o jakichs pierdolach, w dodatku takich ktore juz sa na forum, a po godzinie zaczol krzyczec ze nikt nie chce odpowiedziec - oswiadczam ci ze takie tematy bylyby zamkniete a ciebie z hukiem wywalili by z forum :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzyscy potrafiom się tylko kłucić to chociasz ja sprubuję ci pomuc.

 

sprawa jesty prosta zrub sprita zwygłego i podświetlanego morzesz w jednym go umieściś

stwóż nowy obiekt w mause enter daj pierwszego sprita, a w mause relese drugiego jeśli coś poknociłem to poprawcie

 

w przypadku gdy korzystasz z jednego sprita to w create daj sprita z pierwszą pozycją

w mause button dajesz to co mabyć (następny rom, wyświetlanie napisu...itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

W jednej kwestii aaaaaa ma rację. Zacytuję jego słowa:

 

ja was zmuszam do napisania odpowiedzi??

Jak mnie temat nie interesuje, to nie odpowiadam. A Wy zawsze musicie sobie posty ponabijać. Wystarczy zignorować temat i umrze on śmiercią naturalną.

 

Z drugiej strony aaaaaa opanuj się z tymi tematami, gdyż jest to kolejny temat, gdzie za pomocą szukajki mógłbyś znaleźć dużo informacji. Dokumentacja PL także się kłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranmus, zgodzilbym sie z toba jednak w tej sytuacji nie moge. Rowniez przytocze ci cytat aaaaaa:

SUPER NIKT TU NIE UMIE ZROBIĆ MIECZA
- jest to tresc posta (w dodatku doubleposta) po godzinie czasu gdy nikt nie odpowiedzial mu na pytanie. Podejrzewam ze to samo staloby sie w innych tematach gdy nie dostalby odpowiedzi.

 

Do tego wejdz do tematu "link do bohatera" czy cos takiego. Tam to samo zrobil tylko ze po 10 minutach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił taki temat przypięty, w którym były by podstawowe pytania i każdy user, który napisze pytanie, a odpowiedź w temacie przypiętym zaistniała, dostawałby warna i usunięcie tematu. Skoro nikt nie umie korzystać z szukajki to niech bedzie takie giga FAQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...