Skocz do zawartości

PLAY


Vestor

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze: Co to jest Play? O_o Znam konsolę takie jak Dreamcast, PlayStation, PlayStation 2, GameCube, Xbox, Xbox 360, Wii, PlayStation 3... Ale o Play nie słyszałem =P

Zakładając, że chodzi ci o PSX (PlayStation). To czytaj uważnie posty :P Micanser podpowiedział ci jakiego programu potrzebujesz (emulatora PSX, o niedomyślny). Użyj wielkiej mocy strony www.google.pl by sobie takowego poszukać :P Zdaję się, że jednym z lepszy jest ePSX, ale się nie znam =]

 

EDIT: Pisałem w tym samym czasie co dziadekkleofas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. Ty to guXio sobie ustaw takiego bota, który będzie ciągle na forum postować:

"Po pierwsze: Gooogle!!!!

Po drugie: Zła kategoria".

Ciągle to piszesz, to byś miał ułatwienie xd .

 

Co do tematu - ściągnij ePSXe i pluginy do niego np. stąd:

http://psemu.pl/index.php?dzial=Download&a...ij&plik=107

Potem tylko potrzebujesz BIOSa - SCPH7502 lub SCPH1001. Do nich ci linka nie dam, bo to już jest nielegalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ma emulatory do playstation do gameboy itp ale Epsx i jest najleszpy!!tylko trzeba umeic sciagnac dobre pluginy audio,wideo,do stacji dyskow....a najlepiej sciagnac biosa SCPH7502 ale w google to raczje baaaaaaaaaaaaardzo ciezko ci go znalezc bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten przykład z pralką jest głupi. jak ktoś jest biedny i nie stać go na nową pralkę to co? też ma się nie czepiać bo była 60-letnia? :P

 

Ta pralka powinna być tak zardzewiała i rozwalona i leżeć gdzieś za domem. Może by się jeszcze właściciel ucieszył że nie musi trzymać już takiego grata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Programy są legalne, biosy już nie - dlatego emulacja jest nielegalne, proste xd . A ja nie podałem linków do biosów :] .

Jest legalne o ile w domu masz daną konsolę. No ale wiadomo, że jak się ma konsolę, to się nie używa emulatora, chyba że mówimy o zużytym już laserze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek mnie malo obchodzi pralka ale emulacja gier ktorych sie nie kupilo to kradziezm, a on tam mowil ze to gra od kolegi, wiec kradnie :P

 

Ale akurat Tekken 3 wyszedł w 1997 roku, wtedy kiedy nawet nie miałeś pojęcia że takie coś jest. :P Można by to podciągnąć pod abandonware bo nigdzie już nie znajdziesz go w sklepach, a na granie w stare gry z netu można przymknąć oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadekkleofas ma rację. Podobno gry wydane poniżej 1997 roku można przyjąć już jako abandonware.

 

A emulator to ja polecam adriPSX. Działa niemal idealnie i jestem zadowolony. :) (Tylko konfiguracja sterowania jest pokićkana, ale gdy się uda, to WooHoo.)

 

PS. A jak mielibyście pytać, w co gram na tym emulatorze, to wam powiem, że jeszcze trymam płytki z Playstation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra przechodzi na abandonware po upływie 10 lat od jej wydania i gdy nie jest już nigdzie dostępna

chyba.

Czyli według tego Vestor chyba musiałby poczekać jeszcze parę miesięcy.

 

Co nie zmienia faktu, że abandoware w większości przypadków to piractwo

Większości, ale nie we wszystkich. Nie umiem rozróżnić takich przypadków, ale nie będę się kłócił. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programy są legalne, biosy już nie - dlatego emulacja jest nielegalne, proste xd . A ja nie podałem linków do biosów :] .

No tak, ściągnie sobie q4 i mam legalne, bo mam legalny sprzęt oO?

Wogóle wskaż mi gdzieś bios do emulatora nesa, bo ja jescze nie widziałem...

Ano może są pirackie, ale przecie już na tym nikt nie zarobi. No chyba że mowa o nowszych emulatorach, gdzie gry jeszcze nie zeszly :]

edit: wracając do biosów, biosy do Amigi można jeszcze kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek co ty chrzanisz... kogo obchodzi co jest z ktorego roku, na swiecie są rozne przypadki jak ludzie wpadali przez glupie rzeczy, a no np terrorysta ktory sam sie wysadzil a czemu? Bo zapomnial na paczce z bomba dac znaczek i dostal zwrot i idiota otworzyl, przypadek autentyczny. Tak samo tu, ty przymykasz oko a tu akruat wlezie jakas menda, przeczyta zglosi na policje, tam okaze sie ze zgloszenie przyjela tez jakas zlosliwa menda i potem masz wała :/ przymykasz czy nie to jednak to jest forum oficjalne gdzie kazdy moze łatwo trafic i oficjalnie nie powinno sie pochwalac takich rzeczy rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...