Skocz do zawartości

Zablokowane Masz Pomysł na Gre MMORPG?


InvestMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie,

 

Jestem Polskim pośrednikiem zagranicznego inwestora który zainwestuje w innowacyjny pomysł na Grę MMORPG. Dlatego zwracam się do was osób, które być może grają w tego rodzaju gry. Inwestor Przeznaczy około 250.000 zł na projekt gry (państwa pomysłu) + dodatkowy budżet na kampanie reklamowe. Jeżeli są państwo zainteresowani oraz posiadają państwo pomysł na ciekawą grę MMORPG proszę wysłać zgłoszenie na adres email: investingman@gmail.com W mailu proszę podać:

 

Jakiego rodzaju gry wasz pomysł dotyczy (na przykład gry typu HATTRICK, THECRIMS, OGAME)

Wiek osoby oraz dane kontaktowe

 

Jak na razie są to tylko wstępne przymiarki, projekt gry będzie wydrążała firma zagraniczna która specjalizuje się w robieniu MMORPG. Osoba która zaciekawi inwestora pomysłem na grę, będzie oczywiście przyjęta do ekipy, czerpała zarobki z gry, jak i dalej rozpisywała fabułę gry. Jeżeli to konieczne mogą państwo zgłaszać się w tzw. Teamach.

 

Jak na razie to tyle, w poście będę na bieżąco informował o wszystkim, oraz o wstępnych decyzjach inwestora. Planowany termin rozpoczęcia prac nad MMORPG – Październik 2007.

 

Z u poważaniem

Business_Angels

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

 

Jestem Polskim pośrednikiem zagranicznego inwestora który zainwestuje w innowacyjny pomysł na Grę MMORPG. Dlatego zwracam się do was osób, które być może grają w tego rodzaju gry. Inwestor Przeznaczy około 250.000 zł na projekt gry (państwa pomysłu) + dodatkowy budżet na kampanie reklamowe. Jeżeli są państwo zainteresowani oraz posiadają państwo pomysł na ciekawą grę MMORPG proszę wysłać zgłoszenie na adres email: investingman@gmail.com W mailu proszę podać:

 

Jakiego rodzaju gry wasz pomysł dotyczy (na przykład gry typu HATTRICK, THECRIMS, OGAME)

Wiek osoby oraz dane kontaktowe

 

Jak na razie są to tylko wstępne przymiarki, projekt gry będzie wydrążała firma zagraniczna która specjalizuje się w robieniu MMORPG. Osoba która zaciekawi inwestora pomysłem na grę, będzie oczywiście przyjęta do ekipy, czerpała zarobki z gry, jak i dalej rozpisywała fabułę gry. Jeżeli to konieczne mogą państwo zgłaszać się w tzw. Teamach.

 

Jak na razie to tyle, w poście będę na bieżąco informował o wszystkim, oraz o wstępnych decyzjach inwestora. Planowany termin rozpoczęcia prac nad MMORPG – Październik 2007.

 

Z u poważaniem

Business_Angels

 

Ile można zarobić? Jaki jest limit wiekowy? Strona 'zagranicznego inwestora' ? I chcecie tutaj znaleźć kogoś kto wymyśli tylko fabułę i zarys świata?

 

Coś mało tych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile można zarobić? Jaki jest limit wiekowy? Strona 'zagranicznego inwestora' ? I chcecie tutaj znaleźć kogoś kto wymyśli tylko fabułę i zarys świata?

 

Coś mało tych informacji.

 

Jak wspomnialem narazie to jest przymiarka,

 

Ile można zarobić?

narazie trudno mówić ile można zarobić jak czegoś nie ma, ale za pomysł inwestor też płaci w zależnośći od pomysłu i rozbudowania fabuły 10.000 zł

 

Jaki jest limit wiekowy?

Osoba musi posiadać 18 lat

 

I chcecie tutaj znaleźć kogoś kto wymyśli tylko fabułę i zarys świata?

Chcemy znaleść osobe który wymyśli całą gre od strony pisemnej a wydrązaniem zajmnie sie firma zagraniczna.

 

Pozatym dla zabezpieczenia kazdego znas narazie inwestor chce tylko o wstepne informacje o waszym pomyśle a nie już opisy itd, to jest tylko zgłoszenie tematyki gry - dla zrozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie niepoważne jest już zamieszczenie tego tematu w "Gotowych...".

 

Mimo wszystko brzmi to w miarę wiarygodnie (nie wiem-może to wina braku "ortów"), chociaż znam lepsze sposoby na rozprowadzenie tego typu informacji.

 

I Black ma rację-za mało informacji jak na pierwszy raz... <_<

 

EDIT: Z drugiej strony jednak w drugim poście InvestMana została zawarta odpowiednia informacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie niepoważne jest już zamieszczenie tego tematu w "Gotowych...".

 

Mimo wszystko brzmi to w miarę wiarygodnie (nie wiem-może to wina braku "ortów"), chociaż znam lepsze sposoby na rozprowadzenie tego typu informacji.

 

I Black ma rację-za mało informacji jak na pierwszy raz... <_<

 

Dlatego umieściłem tego posta na forum, wiec proszę pytać

 

Do Administratora jeżeli to konieczne proszę przenieść temat w odpowiednie miejsce.

 

Wiec osoba którą wybierze inwestor, dostanie środki finansowe za pomysł (opisy itd.), zostanie przyjęta do teamu, oraz będzie czerpać stałe zyski – a będą one uzależnione od zainteresowania grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam usilne wrażenie, że się tu nas w bambuko robi. Jak dla mnie to albo oczywista zgrywa, albo zwykła ściema. Moje argumenty:

 

- Nikt "poważny" nie szukałby pracowników/projektantów/programistów na forum dla 12-latków bawiących się GM. Od tego są strony takie jak gamedev, gamasutra, igda etc.

 

- Profesjonalista nie podawał by maila na gmailu, tylko firmowy. Cholera - nawet ja mam firmowy, a on nie?

 

- Profesjonalista by się przedstawił z imienia i nazwiska, a także podał nazwę "tajemniczego inwestora". Na pewno nie pisał by jako "investman" i nie zaczynał by od podawania kwoty.

 

- Profesjonalista robiący takie ogłoszenia byłby najprawdopodobniej specem od PR i na pewno by wiedział, że "was" i "państwa" pisze się wielkimi literami. Inaczej się wychodzi na dzieciaka/idiotę/kogoś nie szanującego odbiorców tekstu.

 

- "Z u poważaniem" piszę się razem (a w ogóle to "z upoważnienia"). "Osoba musi posiadać 18 lat" - lat się nie "posiada". Dżizas - tego też biedaczysko nie wiedział? Ale ich z tej szkoły biznesu niedouczonych wypuszczają.

 

- A więc chodzi to o poważny projekt tak? I do tego poważnego zagranicznego producenta gier MMO? Bez jaj - 250.000 zł to nawet nie jest ułamek budżetu normalnego MMO. Może na dzieciakach zrobi taka cyferka wrażenie, ale kupy się nie trzyma ani trochę.

 

- Business angels to zwyczajowa nazwa na inwestorów fundujących (ich zdaniem) zyskowne projekty, a nie nazwa żadnej firmy.

 

- No ogólnie - bez jaj.

 

Ja bym temat zamknął/usunął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam usilne wrażenie, że się tu nas w bambuko robi. Jak dla mnie to albo oczywista zgrywa, albo zwykła ściema. Moje argumenty:

 

- Nikt "poważny" nie szukałby pracowników/projektantów/programistów na forum dla 12-latków bawiących się GM. Od tego są strony takie jak gamedev, gamasutra, igda etc.

 

- Profesjonalista nie podawał by maila na gmailu, tylko firmowy. Cholera - nawet ja mam firmowy, a on nie?

 

- Profesjonalista by się przedstawił z imienia i nazwiska, a także podał nazwę "tajemniczego inwestora". Na pewno nie pisał by jako "investman" i nie zaczynał by od podawania kwoty.

 

- Profesjonalista robiący takie ogłoszenia byłby najprawdopodobniej specem od PR i na pewno by wiedział, że "was" i "państwa" pisze się wielkimi literami. Inaczej się wychodzi na dzieciaka/idiotę/kogoś nie szanującego odbiorców tekstu.

 

- "Z u poważaniem" piszę się razem (a w ogóle to "z upoważnienia"). "Osoba musi posiadać 18 lat" - lat się nie "posiada". Dżizas - tego też biedaczysko nie wiedział? Ale ich z tej szkoły biznesu niedouczonych wypuszczają.

 

- A więc chodzi to o poważny projekt tak? I do tego poważnego zagranicznego producenta gier MMO? Bez jaj - 250.000 zł to nawet nie jest ułamek budżetu normalnego MMO. Może na dzieciakach zrobi taka cyferka wrażenie, ale kupy się nie trzyma ani trochę.

 

- No ogólnie - bez jaj.

 

Ja bym temat zamknął/usunął.

Święta racja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeeGee ma pewnie rację, chyba że InvestMan współpracuje z jakimś inwestorem-amatorem, a ten nie potrafiłby się dorobić kogoś lepszego do pomocy <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Być może człowiek jest anonimowym pracownikiem albo chce zrobić reklamę dla "tajemniczego inwestora" by zarobić. To nie jest żart, to jest całkiem normalne i jak najbardziej wiarygodne. Jeżeli napisał o tym na forum dla 12 latków, to pewnie właśnie chciał ich zmobilizować, by wymyślili fabułę i przy okazji zarobili na tym chociażby te parę tysięcy. A za 250.000 to każdy nastolatek potrafiłby zrobić fajną grę - "oryginalną". Jeżeli natomast nie wiedział, albo nie zwracał się do 12 latków, to pewnie zwracał się do osób pełnoletnich i odpowiedzialnych, którzy wzięliby na poważnie projekt inwestora. Taka osoba, która byłaby zaangażowana w napisanie gry, miałaby spore zyski, fundusz reklamacyjny a także pieniądze na środki. Małe, ale zawsze to więcej, gdyby realizowali projekt na własną rękę.

 

(I stąd moje pytanie: czy pomysłodawca musiałby sam pisać kod gry, czy otrzymałby pewną pomoc w rodzaju programistów ? Czy jednynie środki na zatrudnienie ich ?)

 

Mi by akurat bardzo odpowiadało takie rozwiązanie, zwłaszcza, że planuję właśnie taki projekt. Być może skontaktuję się z "tajemniczym inwestorem", chyba, że w firmie znajdę lepsze źródlo dochodów. W co wątpię. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeeGee ma pewnie rację, chyba że InvestMan współpracuje z jakimś inwestorem-amatorem, a ten nie potrafiłby się dorobić kogoś lepszego do pomocy <_<

 

 

Przepraszam mogłem dać też ogłoszenie na innych forach i może to zrobie ale narazie napisałem tutaj.

Narazie nie uważam za konieczne podawanie swojego imienia i nazwiska gdyż nie są potrzebne (narazie)

I Proszę zeby nie pisać postów ze to jest zart bo tak nie jest, jezeli nikt niechce zarabiac to już nie moja wina, ja tylko dałem ogłoszenie to jest tylko i wyłacznie wasza decyzja.

 

I tłumacze po raz kolejny to faza zgłoszen, i jak narazie nie trzeba od razu wysyłac całego opisu tylko:

rodzaj gry, oraz którki opis po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń inwestor wybierze ten najlepszy pomysł, puzniej odbedzie sie spotkanie, w którym bedzie uczestniczył inwestor i na tym spotkaniu bedzie wszystko wyjaśniane + umowa. Czy to takie skomplikowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jeny, ale jesteście łatwowierni. Tak jak napisał TeeGee, brakuje informacji. Jeśli chcecie wiedzieć jak wyglądają prawdziwe ogłoszenia na podobnej wielkości lub nawet mniejszych forach, to sobie popatrzcie:

 

http://stg.one.pl/index.php?topic=644.0

http://stg.one.pl/index.php?topic=526.0

 

Zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...