Skocz do zawartości

Panzer Tanks


Dangon

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Panzer Tanks

 

Gatunek: Zrecznosciowa - raczej

 

Opis: Jezdzimy czolgami i zabijamy inne czolgi. Nie mozemy dopuscic aby nasi wrogowie rozwalili nam godlo. W demie nie da sie wygrac, a przegrywa sie tylko wtedy gdy rozwala nam orzelka (godlo). Jest tylko jedna plansza. Inteligencja przeciwnika jaka zostala ukazana w tej wersji to powiedzmy 1/4 normalniej ktora sie ukaze w pelnej wersji.

 

Steruje sie strzalkami.

Numpadem 0 sie strzela.

 

Download: PanzerTanks_v.alpha

Rozmiar pliku: ok. 1 mb (troszki wiecej)

 

Autorzy:

Programowanie:
Dangon

Fabuła:
Dangon,
Pegasus

Grafika:
Dangon,
Cam3ll

Muzyka:
Narazie nie ma

Screeny:

Menu

Plansza

Aktualizacja z dnia 09.04.07r.

screen4alpha

Aktualizacja z dnia 10.04.07r.

screen5alpha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to, że nie dał źródła? A widziałeś kiedyś, żeby do jakiegoś (np) GTA albo NFS było dołączone źródło? Nie? No właśnie x)

 

Człowieku, przecież w wersji na pegasusa był także edytor leweli, i to sprawiało najwięcej zabawy....ach stare czasy, rozmarzyłem się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dla tych, którzy się rozmarzyli. Zajrzyjcie do uploadera Morty'ego, który także zrobił grę tego typu i na niekorzyść Dangona jest znaaaaaaaaaacznie lepsza. Tryby Solo, Cooperative, Deathmatch czy edytor plansz:

https://gmclan.org/up1131_3_Tankwars.html

 

A co do gry z tematu - dorób maski!!! Czołg się ciągle zacina. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest najwyższych lotów. Po twojej grze Dangon spodziewałem się czegoś lepszego :/ Jak już wspomniano czołg się BARDZO zacina. Nie ma co tej gry porównywać to starej wersji z Pegasusa. Wolę iść do kumpla, który nadal przechowuje swój egzemplarz tej konsolki i pograć w oryginalne TANKS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy się rozmarzyli. Zajrzyjcie do uploadera Morty'ego, który także zrobił grę tego typu i na niekorzyść Dangona jest znaaaaaaaaaacznie lepsza. Tryby Solo, Cooperative, Deathmatch czy edytor plansz:

https://gmclan.org/up1131_3_Tankwars.html

No to zes mnie teraz przygasil... az mi sie odechcialo dalej tej gry robic xD

 

A co do gry z tematu - dorób maski!!! Czołg się ciągle zacina. :/

Spokojnie bez nerwow. Dlatego dalem tutaj taka wersje alpha zebyscie powiedzieli co jest zle, jakie sa bledy itp. Wszystko sie zrobi w swoim czasie.

 

Gra nie jest najwyższych lotów. Po twojej grze Dangon spodziewałem się czegoś lepszego :/

No niestety... jedne gry mi lepiej wychodza, drugie gorzej. Jezeli skoncze ja to wtedy zobaczymy czy jest ona na poziomie, bo teraz to w sumie nie ma co oceniac ;)

Poza tym mam pewien plan wzgledem tej gry... Oczywiscie nie powiem wam jaki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra byłaby ok, gdyby nie:

- zły ruch czołgów

- złe niszczenie cegiełek

- brak efektu niszczenia wrogów, a co za tym idzie: brak satysfakcji

 

Ogólnie, podobałoby mi się, gdybyś poprawił to, o czym wspominałem. Byłoby 6-7/10. A tak to jest 4/10.

 

Stary dobry pegazus... Ale mam to na GameBoy'u

A ja mam na PSP. Oryginalną. Na emulatorze. :w00t2:

 

Szkoda że nie ma wersji edytowalnej

Czyli edytora plansz.

 

Wolę iść do kumpla, który nadal przechowuje swój egzemplarz tej konsolki i pograć w oryginalne TANKS

A ja wolę ściągnąć emulator i roma tej gry. (Nazwa oryginała: Battle City)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska jest juz ustawiona :) I to nie lufy sie przedluzyly tylko za pociskami leci taka "fala" ;)

 

Ranmus: Mi tam sie tlo podoba. Kto powiedzial ze nie mozna po stole czolgami jezdzic? xD Nie no jezeli sie wiekszosci nie bedzie podobalo to zmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle, bugów jest niemało.

W tym momencie w wersji jaka mam na kompie nie ma juz tych bugow.

 

w BC nie poruszają się po gridach 32x32 tylko na gridach 8x8 :)

 

zrób cegiełki, bo taki disappear mi się nie podoba (pamiętaj, że cegiełki w battle city mają wymiary 8x8 ;])

 

To nie jest battle city :P U mnie cegielki maja 16x16, co nie oznacza ze to sie nie zmieni ;) A disappear juz dawno poszedl sina wdal z mojej gry :)

 

EDIT: A teraz jak sie podoba? screen5alpha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...