Skocz do zawartości

Przedwersja WM


rryk

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Włatcy móch (przedwersja)

 

Gatunek: platformówka

 

Opis: Chodzi o znalezienie przedmiotów z danych odcinków serialu

 

Download: http://www.gmclan.org/up930_4_wlatcy_moch_foradax.html

Rozmiar pliku: ok 10 mb wiem że dużo w full będzie mniej

 

Autorzy ja

Programowanie:
ja

Fabuła:
chyba ja

Grafika:
Bartosz Kędzierski

Muzyka:
Behavior oraz Michał Dziekoński

Screeny:

screeny wrzucę jak czas będę miał narzazie korzystajcie ze starych dołączonych do pierwszego demka

Ps: niedługa będę miał lepszą grafe

Ps2:kurcze dodałem wersje z cdkeyem oto on: i25l-1s5a-1d46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy! Przecież muzyka w tle? Background? Jak mogliście tego nie dostrzec :P Gra taka sobie, bardziej ciekawostka dla fanów serialu. A co do bugów, to wycentrował byś wszystkie sprity, bo jak stoję i idę w lewo to to nie wygląda zbyt naturalnie, wiecie chyba o co mi chodzi :) O te przejścia z jednego spritu do drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie no nie... Oceniam w plusach i minusach:

Plusy:

+Eeee przedstawienie się Czesia na początku

Minusy:

-Grafika

-Okno z Cd-keyem (co to ma być? Jak tak to rób demo a nie darmową z cd-keyem.

Innymi słowy:

4,5/10

W stopniach szkolnych:

Dostateczny z plusem

lub Dobry z minusem XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiem już o co ci biega o to ze jak zderzysz sie z platforma trzymając klawisz w np lewo i nagle klikniesz w prawo to sie zblokuje (to przez nie wyśrodkowanie spritow) ale wystarczy przytrzymac dalej klawisz w lewo i sie odblokuje w full tego nie będzie bo wyśrodkuje sprity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to po co dajesz co chwilkę nowe demo, które prawie niczym się nie różni od poprzedniego. Dał byś już z gotowym silnikiem gry a potem z resztą leveli, to by wystarczyło, dodatkowo do każdego demo musisz zakładać nowy temat ?? Jak by każdy po dodaniu czegoś do swojej gry dawał nowe demy byśmy popłynęli w tych tematach :)

 

Ps. Widzisz moją sygnę to w pewnej formie zapowiedz mojej gry:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra załamałem się.. Będę brutalny jak nigdy.

 

rryk więc tak. Gra ogólnie jest strasznym kiczem, grafika wycięta w paincie, zacinanie się Czesia podczas skoków przy zmianie kierunku jak sie jest przy platformie i ta żałosna podróbka głosu jednego z bohaterów na samym początku. Najbardziej denerwuje mnie ten "CD-KEY" po jaką cholerę to dałeś? Przecież nikt ci tej gry nie kupi no chyba że ktoś z rodziny ale tylko z uprzejmości... Chodź stajesz się coraz lepszym programistą to do rynku gier jeszcze ci daleko. Postara się bardziej. A gra bez historii to gra nudna tak jak to chodzenie po planszy i strzelanie do panny frau...

 

Moja ocena 1/10...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e pieter a czytałeś to co wcześniej pisałem zacytuje "SRY ALE TO NIE TA WERSJA CO TRZEBA A ORYGINALNA WERSJA JEST IDENTYCZNA TYLKO ZE BEZ CD KEYA I U MNIE NA DYSKU JEST ZApisane jako wlatcy_moch_foradax2.RAR" a i dodaje że doszyłem do podobnego wniosku i dlatego ta oryginalna wersja która miałem zamieścić a przez przypadek zamieściłem inna jest bez cd keya

PS. nie zamieszcze tamtej bo nie mam czasu a na zamieszczenie potrzeba przynajmniej 3 min

Ps2."grafika wycięta w paincie" ,-wiem o tym ale grafa będzie lepsza jak wytnę w gimpie ale jest problem grafa była ściągana z you tube (bo innych źródeł nie miałem) ale już jutro będę miał płytkę z wszystkimi odcinkami pierwszej serii w dobrej jakości i rozdzielczości(wiec co nieco się zmieni)

Ps3. a co do zacinania się to już zlikwidowałem ale nie chce mi sie pakować do rara

Ps4.Dla mnie i dla większości ludzi na tym forum ten dźwięk na początku (prawie jak czesio) bardzo się spodobał jak zbierzesz 30 osób które by tak twierdziły w full się nie pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra załamałem się.. Będę brutalny jak nigdy.

 

rryk więc tak. Gra ogólnie jest strasznym kiczem, grafika wycięta w paincie, zacinanie się Czesia podczas skoków przy zmianie kierunku jak sie jest przy platformie i ta żałosna podróbka głosu jednego z bohaterów na samym początku. Najbardziej denerwuje mnie ten "CD-KEY" po jaką cholerę to dałeś? Przecież nikt ci tej gry nie kupi no chyba że ktoś z rodziny ale tylko z uprzejmości... Chodź stajesz się coraz lepszym programistą to do rynku gier jeszcze ci daleko. Postara się bardziej. A gra bez historii to gra nudna tak jak to chodzenie po planszy i strzelanie do panny frau...

 

Moja ocena 1/10...

Nareszcie ktoś opisał moje myśli :] Zgadzam się z tym w 100% ale do oceny bym dodał jeszcze o jeden punkt mniej za to że rryk beszcześci markę Włatcy Móch ©®!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze co was napadło w poprzednim demku spoko luz wszyscy gadają że oby tak dalej itp a tu nie tylko normalnie mnie obrażają w takim razie chyba rzucę robienie tej gry no i dodatku a już zrobiłem silnik do mp

Nie zniechęcaj się! Ale jeśli już coś robisz, rób to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ale bez przesadyzmu ok rozumiem ze to mi nie za bardzo wyszło ale przecież opisałem przyczyny dlaczego mi nie wyszła to moglibyście się do tego ustosunkować no nie jak bym wstawił lepsza grafe i zlikwidował wsie bugi to według mnie ta gra (wdług mnie) zasługuje przynajmniej na 2/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ej ale sorry... Skoro wiesz ze grafika jest lipna, gra jest lipna to dlaczego masz pretensje do wszystkich za to ze mowia ze twoja gra jest slaba?

 

2. Poza tym w pierwszej czesci dema wszyscy mowili ze dobrze, dobrze, moze cos z tego wyjsc bo to dopiero poczatek byl. Teraz dajesz praktycznie nie zmieniona wersje, w dodatku z cd-keyem i do tego jeszcze tworzysz niepotrzebnie nowy temat...

 

3. Co do cd-keya. Skoro nie masz czasu poswiecic 3 minut na zauploadowanie zwyczajnej wersji to dlaczego my mamy miec czas sciagac twoja gre, grac w nia i komentowac, skoro ... - wroc do punktu pierwszego :]

 

To co my mowimy o twojej grze nie oznacza ze masz rezygnowac z niej. Poprostu postaraj sie zanim cos wypuscisz (tym bardziej kolejna czesc), wtedy oceny napewno pojda w gore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież opisałem przyczyny dlaczego mi nie wyszła to moglibyście się do tego ustosunkować no nie

 

Nooo, damy ci z łaski lepsze oceny i pochwalimy bo powiedziałeś wcześniej że będzie kiepskie i dlaczego nie możesz zrobić tego lepiej.

 

jak bym wstawił lepsza grafe i zlikwidował wsie bugi to według mnie ta gra (wdług mnie) zasługuje przynajmniej na 2/10

 

Zrób ją tak żeby według ciebie zasługiwała na 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to prawie jak ja xD

 

Ogólnie popracuj nad grafą, później zajmij się resztą... 80% gry to grafa i muza, pozostałe 15% to kody, jak wiadomo... A 5% to iskra Boża :P

 

Chociaż z grafą to jest właśnie najgorszy problem w grach, sam o tym wiem dobrze... ;/ Jak się nie ma dobrego grafika to nic się nie zdziała... A oni w dzisiejszych czasach jacyś strasznie skorumpowani, zarozumiali, leniwi... Chyba że o komercji gadamy. Sam wiem to dobrze, bo w pracy mamy świetnych grafików i grafę świetną robią, ale jeżeli chodzi o własny projekt to p*pa... xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze inny problem, bo z kodami sobie jako tako radzę, jeszcze lepiej z grafiką, lecz nie kończe gier, bo mam na nie tyle pomysłów, że co chwilę chcę zrobić jakąś nową,, a ich fabuły są na prawde najmocniejszą stroną...byłbym tu sławny jakbym dokończył chociaż jedną z moich 3 najlepszych gier...szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...