Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #20 - Głosowanie


Maximal

  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddajesz głos?

    • Black
      7
    • cyberdog
      0
    • guXio
      3
    • Jaklub
      13
    • Dangon
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co wy myśleliście, że zrobię super-ai w 1 dzień? Nad to trzeba poświęcić dużo więcej czasu.

 

Blackmaul - mi archiwum z grą nie chce działać. ;/

 

cyberdog - beznadziejna grafika, ale niezabugowany gameplay. Nudna.

 

guXio - podoba mi się fabuła, ale wykonanie już mi się nie podobało.

 

Dangon - powiedz mi, Dangonie: czemu ta gra ma 4mb? Przecież dało się zmniejszyć tło w menu... Nie podoba mi się ta gra.

 

Czysto subiektywne opinie, z czego głos wędruje do GuXia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dangon - powiedz mi, Dangonie: czemu ta gra ma 4mb? Przecież dało się zmniejszyć tło w menu... Nie podoba mi się ta gra.

 

Zanim zobaczylem ze tyle zajmuje, gre wrzucalem juz na gmclana. Nie mialem juz czasu na zmiane bo dochodzila 22 :D Zreszta miala byc bardziej rozbudowana ale nie mialem zbyt duzo czasu. Niby robilem ja tak ok. 90 minut. Tylko to bylo tak ze robilem 3 minuty gre a potem z 3 minuty co innego... Mniejsza o to.

 

BLACK - Fajny paintowy rysunek ;) Chociaz teraz nie moge tego rozpakowac...

 

CYBERDOG - Nie podoba mi sie gra. Ladne te kurczaki sa.

 

GUXIO - Grafika nawet, nawet ale gra nudna.

 

JAKLUB - Gra fajna, grafika dobra tylko AI slabiutkie, jechane na randomie xD

 

Wiadomo na kogo - na Jaklub'a. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to tylko Gnysek pokonał Jakluba w turze jakiejś ;p . Jaklub chyba zgarnie jakieś trofeum jak takowe zrobimy xd .

Ja miałem to nieszczęście, że jeszcze nigdy nie udało mi się nawiązać rywalizacji z Mistrzem ;P Zawsze, gdy robiłem grę na Ligę, Jaklub jej nie robił i vice wersa :) Mam nadzieję, że kiedyś dojdzie to konfrontacji...

 

Nie mam wyboru-głos na Jakluba :)

 

Chciałem zrobić grę na Ligę, ale za bardzo nie miałem czasu-tytuł: Santa vs. Rabbit :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tej turze nie zagłosuje bo zadna z tych gier mi sie nie podoba :P no Blacka moze troche ale i tak na nia nie zaglosuje bo ciezko sie w niej steruje xD xP :P szkoda ze ja nie zdarzylem myslalem ze tura bedzie dluzej trwala bo nie wiedzialem kiedy start a taka fajno gierke robilem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max, czy nie nadszedł aby czas na zamknięcie tematu? :F ostatnio o tym zapominasz :F

 

Cały problem tkwi w tym, że ciągle mówię Maximalowi żeby dawał automatyczne zamykanie tematu jak ja to robiłem w poprzednich turach, on na upartego ciągle wmawia, że daje, a i tak, ciągle zapomina. Jak się pojawi na Zlocie to mu wkopcie ode mnie, że ma się wreszcie nauczyć dawać autozamykanie tematów :] .

Marmot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...