Skocz do zawartości

Trójkątowe Królestwo


Gromojar

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Trójkątowe Królestwo

Gatunek:Platformowa

Opis:

Fabuła - Jesteś małym stworkiem kulką który chciał poślubić ukochaną.

Lecz jesteś zwykłym kulczakiem a ona Potężną Kulniczką(Księżniczką)

Król kulko landii powierzył Ci zadanie:

"Jeśli przejdziesz przez Całe Trójkątowe Królestwo wydam moją córkę tobie i oddam wam pół królestwa"

I teraz przed tobą trudne zadanie.

Moim zdaniem gra jest dobra i kompletna ale troszkę krótka.

W sam raz na relaks po szkole :) :) :]

Autorzy:

Grafika: Ja i częściowo Grafa z Mario i z Gm (potwory robiłem sam i platformy)itd.

Jeśli nie wierzycie robiłem programem Open office

Muzyka:Z filmiku 102 vaults

I cała reszta też ja.

Download: Tutaj klikać

Screeny:http://www.gmclan.org/up2058_5_Scrnr1.html

http://www.gmclan.org/up2058_5_Scrnr2.html

Tak więc komentujcie.

POLECAM.

Gra ma 2 etapy i są one w 1 roomie.

Sterowanie:

Strzałka w prawo}

Strzałka w lewo} Poruszanie się

Spacja - skok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, co ja wam powiem ?! Wiecie ?! Ta muzyka wcale nie jest z żadnego 102 dalmatynczykvaults czy coś ! To jest jakaś techno przeróbka głownego theme z Władcy Pierścieni: Dwie Wieże !! Haha i co zatkało :P I nazywa się "De Los Anillos Senores" czy jakoś tak =]

 

Gierka fajna, rzeczywiście bardzo krótka, mógłbyś dać chociaż jakis fajny bonus za królem i jego zamkiem - jak się idzie dalej do końca room'a to jakaś fajna niespodzianka xD

 

Ludek wiesza się czasem na kamyczkach, nie jeździ razem z platformami (chyba że tak ma być xP), na początku nie chce się ruszyć jeśli się nie podskoczy i grafiki jakieś takie koślawe... ;/ No ale z tym lasem to pojechałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagnolem, zagralem, wiec powiem co nie co :)

 

No niestety gra nie jest idealna, ale przeciez to twoja pierwsza gra wiec czego tu sie spodziewac... Kazdy tak zaczynal :) Jednak ocenie ja tak jak ja to widze:

 

Grafika: 2/10 - Poza platformami (choc i one nie sa idealne) i kamieniami, grafika jest lipna. Moglbys dodac jakies animacje do tych ludzikow. Zmiana tla - no comment :P Poza tym brzydka ta kulecznica czy jak to ty ja nazwales... Ja za chiny bym nie chcial z taka sie ozenic, nawet jakby mi zaplacila xD

 

Muzyka: 1+/10 - Plusik jest za to ze to fajna muzyczka... Ale dalem 1 bo nie pasuje to tego klimatu jak rowniez nie ma innych dzwiekow w grze.

 

Grywalnosc: 3/10 - Pewnie was to zdziwilo... mnie w sumie tez. Ale dalem 3 dlatego ze choc gra graficznie jest lipna to i tak przeszedlem ja cala, po kilku zabiciach. Do tego opis fabuly mi sie spodobal (w tym jestes dobry - jednak wykonanie jest gorsze).

 

Ogolem: 2.17/10 - Do tego dodaj sobie jeszcze +1 jezeli jest to twoja pierwsza gra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie wpisy a muzyka nie jest jakąś tam techno przeróbką czy coś tylko muzyką z filmiku 102 vaults macie tutaj link do tego filmiku:

No i musze jeszcze powiedzieć że to moja "pierwsza" dobra gra bo tamta Star Battle to była pierwsza samodzielna zrobiona w 2h wiec czego się tu spodziewać.Tak więc nasuwa się pytanie:

Czy mam zrobić 2 część ze wszystkimi ulepszeniami jakie mi podaliście żebym zrobił??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można ale jeśli już część zagrała to nie opłaca się robić tylko ulepszenia.

Moim zdaniem powinna być 2 część ze zmienioną fabułą ale nawiązującą do tamtej części.

A na 2 część mam pomyśły tylko bede musiał pytać jak robić eliminacje przeciwników. Bo ja niewiem jak zrobić żeby jak ja na niego skocze to go zabije a jak on mnie dotknie to mnie zabije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...