Skocz do zawartości

GMC - Game Maker ... Comics


Wolfoxer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra, nie zamierzałem przecież tutaj niczego zamieszczać na bieżąco-w końcu to są luźne dyskusje, a chciałem tylko coś zaprezentować ;) (Zabierz tą spluwę od mojej głowy :P ;) )

 

PS. Jak chcesz, to mogę go usunąć z tego topicu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale pisze że moderator ma zawsze rację. :] No i jeśli odnosisz się do regulaminu, czy pisze tam że np. adster nie może wrzucić tutaj, do tego topicu swoich wypocin? Po za tym nigdzie nie widzę żeby było napisane "topic komiksu Wolfoxer'a only".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra-nie ma się co kłócić (odłóżcie "narzędzia" xD ) z powodu jednego, głupiego komiksu. Tymon-jak Wolfoxer chce, by znajdowały się tu tylko jego "zatwierdzone" komiksy, to niech tak będzie-w końcu mimo wszystko to jego top i on ma trochę większą rację ode mnie :) . A jak ja założę sobie własny temat (tymczasowy, bo myślę o własnym www z takimi komiksami), to nie będzie problemu a i łatwiej mi bedzie tym "zarządzać" ;)

 

Już nie o to mi chodzi, raczej o tekst w stylu "załóż sobie własny topic" - temat jest w Valhalla i jest tak samo jego jak i każdego innego użytkownika. Argh..

Tymon

 

Mimo to, że temat wspólny dla wszystkich, kulturalnie się usunę ze swoimi pracami chyba że Wolfoxer wyrazi chęć na "cooperative" :P

A co do tych tekstów w stylu "won mi z tego topica!" to masz rację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keee? Byłem pewien ze nabijamy się z takich widocznych "wad" userów. Np: Marudzenia dziadka, czy noobienia noobow... ale ja nie mowilem nigdy czegos w stylu "nie obrażać Maria" oO? Co najwyżej broniłęm postaci z mojego avika bo tej grze należy się szacunek. OMG. Satyra to jedno, zmyślanie to 2. heh...

 

Peace and love...and "dragi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black : Podaj więc swe wady lub zachowania do wyśmiania, ja ich nie dostrzegłem...

@Pablo1517 : Chodziło mi o robione przez ciebie gry z postacią Mario...

 

Rozumiem że według ciebie to że robie gry z Mariem to wada którą można wyśmiać oO? Może ja czegoś nie rozumiem, może ja gupi jestem... ale to chyba nie jest tak jak być powinno...?

 

EDIT: Lol xD "Marmur" mnie dobił xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że to co tu jest to w shoucie takim tylko dla adminow :P

 

1b43e75e7dd9cbc0.png

 

@123el tylko że ja nie mam nic przeciwko temu by np skrytykować to iż czasami łatwo się denerwuje czy coś, bo to prawda, ogólnie chodzi o to by krytykować człowieka z humorem i za jakies takie wady a nie za hobby -_-

 

i nie przepraszaj.

 

EDIT:

@miki77 : Lol xD a ten Palo to porządny kolo musi być nie (lolz xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, danielsie =D Ja też kiedyś chciałem robić komiks o GMClanie, ale później zabrakło mi motywacji =p Mam kilka odcinków na kartce, opowiadających o banie dokonanym na Simonie ("tymon to dawn!"), wojnie modów ze spamerami i zbuntowaniu się moda-bota przeciw stwórcy (^_^).

Cóż, czasami mam niedotlenienie mózgu i takie bzdury wychodzą ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przerzucimy się na stick'i niedługo (chociaż ta forma mogłaby też być np. wydawane by były normalne komiksy i "kąciki forumowych pogaduszek"). W związku z tym prosimy o podawanie w temacie kolorów sticka jaki chcecie mieć (i bylibyśmy jedną wielką rodziną patyków :P)

 

Zgłosili się:

Ja sam - |||

Micanser - |||

Marmot - |||

Black - ||| (no, jak ładnie poprosisz to cie wybielimy :))

Dark Maximal - |||

Adster - |||

Pablo - |||

Dziadek - (jeszcze nie ma koloru)

Tymon - ||| (ale nie jestem pewien)

nOObki - |||

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...