Skocz do zawartości

Tworzę kolejny music...


Snake

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem ten temat dla tych co chcą przesłuchać mojego kolejnego utworku techno niestety niejest

on jeszcze ukończony trwa z 1:43 :D ale jak chcecie to ocenić i mnie zmotywować do ukończenia jej to

zapraszam do pobierania :P

 

LINK: http://www.sgames.ovh.org/download/DJ_SnakeR_Noname.mp3

ROZMIAR: 1.6 MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można było w starym temacie poprzednią muzą??? Zaraz przesłucham i przedstawię "kąstróktyfnom klytykem" :)

 

A więc...masz naprawdę talent. O ile wcześniej nie byłem co do Ciebie zbytnio przekonany, to teraz...Bardzo podoba mi się to, że nie dajesz bezsensownego "umc, umc, umc". Potrafisz z tego typu dźwięków wybić dużo ciekawsze rytmy.

Kończ to koniecznie! Pomimo to, że nie przepadam za techno, ten utwór nadaje się do posłuchania.

 

PS. Czego używasz do robienia muzyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tworzysz w Fruity Loops to nie powinieneś nazywać siebie DJ, bo DJ to Disc Jockey, a co jak co, w Fruity Loops nie miksujesz dwóch nagrań z winyli. Słyszałem kiedyś o określeniu CJ (Computer Jockey), może takie by było lepsze :P ?

Czepiasz się szczegółów :D CJ Snake to brzmi obco hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym w tym programie w przybliżeniu polega proces tworzenia utworu? Chyba go sobie ściągnę :)

polega na tym że można wkładać z zewnątrz sample i grać na klawiaturze jak na klawiszach, można korzystać też z wewnętrznych dźwięków, kolejno tworzy się elementy które potem składa się w jedną całośc, ten program jest do tworzenia każdego rodzaju muzyki, midi też idzie robić mp3 wave to normalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...