Skocz do zawartości

Domki do strategi


Konrad-GM

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczę tutaj moje domki do strategi, jeśli ktoś jest zainteresowany to niech pisze na GG: 10207166 a zrobię więcej domków, jeśli ktoś chce coś innego to składać propozycje na GG: 10207166 .

|---TUTAJ---|

WoW B) , mi tam się podoba :thumbsup: - oceniam to 8/10- są lepsi od ciebie :unsure: , ale takich jak ty już jest ciężko znależć :D

 

Możesz robić mi domki do Nano War, (Jeśli się zgodzisz oczywiście) a credits'y masz już zapewnione.

 

Jeśli możesz to zrób mi w tym stylu co te, ale dwa razy więcej chatek, i w pięciu wersjach- drewniane, metalowe, betonowe(te co zrobiłeś), z cegły czerwonej i kamieni (takich jasno szarych, takich nierównomiernie porozkładanych). Z góry bym podziękował!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uoj, widze, że serio niezły w tym jesteś, ale jakby ktoś poszukiwał domków do strategii, to szybciej by zajrzał do reiner's tilesets a nie te se wsadzał :D Chociaż jeżeli to mają być bunkry przeciwlotnicze to ok...

 

Hehe, żartuję, przecież można je sobie pokolorować xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejciu ! Dzięki, że poleciłeś ! Już se ściągam, tego właśnie było mi trzeba !

 

(na grafików z mojej pracy raczej nie można liczyć, jeśli chodzi o osobiste produkcje... xP mam jedengo pod sobą, ale ten jakiś leniwy jest, chyba że chodzi o komercyjną produkcję xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwupiętowy, ścięty na froncie z gankiem i tarasem, wyjście na ogródek, trzyoknowy system rozkładu pomieszczeń, dach jednospadowy płaskospadowy, a i żeby klamki były srebrne, a drzwi i okna złote... I jeszcze kolorowy dym z komina xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...