Skocz do zawartości

GM Zin


miki77

Rekomendowane odpowiedzi

Jako redaktorzy powinniśmy wiedzieć jak wygląda layout zina, jak będzie zagospodarowane w nim miejsce, jakie rubryki przewidujesz, etc.

Layout jest jeszcze nie opracowany. Rubryki - recenzje, temat numeru, newsy z GMClanu, kursy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moge się dołączyć do projetku. (mam nadzieję że jestem w porę)

 

Troche zamiesznia z tymi działami. (tu nie chodzi o broń ;) )

Może nasz redektor naczelny by to rozrysował (napisał) w postaci drzewka bo truno się połapać np.

>NEWS

>>Świat GM

>>Fabryka półbutów

>>Microsoft i nie tylko

>GRY

>>Gry z Mame Makera

>>Njgorsze gry świata

>>RECENZJE

>>>Almora

>>>Crazy labirynts

>HUMOR...

...idt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Możemy się już śmiać?

 

No proszę cię bardzo, ale CZTERY rubryki to IMO za mało, zakrawa to wręcz na kiepski żart. Widać że masz porządnie rozrysowaną koncepcję.

Ja podałem tylko te główne.

EDIT:

>NEWS

>>Game Maker

>>GMClan

>TEMAT NUMERU

>RECENZJE

>> Stefa obrzydzenia (coś ala kaszanka zone z CD ACtion)

>HOOMOR

>KURSY

Smok jak chcesz to napisz jakąś reckę zobaczymy czy się nadajesz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podałem tylko te główne.

EDIT:

>NEWS

>>Game Maker

>>GMClan

>TEMAT NUMERU

>RECENZJE

>> Stefa obrzydzenia (coś ala kaszanka zone z CD ACtion)

>HOOMOR

>KURSY

Smok jak chcesz to napisz jakąś reckę zobaczymy czy się nadajesz,

Czyli dodałeś tylko dział Game Maker (A co w nim umieścisz?), Strefę obrzydzenia (...) i Hoomor (To bardziej brzmi jak horror niż jak humor).

 

Wciąż niczym się nie popisałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeeGee "czai się" z oficjalnym obwieszczeniem premiery MAGI, na oficjalnym "sajcie" nadal "kaming sun", a nie będę do niego przecież pisał "Masz jusz, masz jusz skonconom fersje recensenckom" :P Skoro powiedział, że będzie-to będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE SORX ZA DRUGI POST POD RZĄD ale...

Nikt nie napisał recki :( Mam nadzieję, że jednak coś jeszcze z Zinu będzie. Daje wam jeszcze jeden dzień:]

PS: adster mam nadzieję, że opłata za MAGI nie wstrzyma cię przed napisaniem recki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy błędne koło... a znając życie to Pacio nie ma nawet pomysłu na wykonanie graficzne, nie mówiąc nic o jego wykonaniu. :P
Oj, Tymciu, wstyd. :D Jak możesz we mnie wątpić? Layoutu nie zacząłem robić, bo wiedziałem, że nikt (lub prawie nikt) nie odda recek, więc moja praca poszłaby na marne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata za grę jest tylko za pełną wersję. Przecież Adster może spokojnie napisać reckę na podstawie demka.

Teoretycznie normalnie wysyła się pismom pełne wersje - ale bądźmy szczerzy - Wy jeszcze GameTunnelem nie jesteście ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jeny, to niech ktoś inny zrobi szkic GM Zina, najwyżej wybierze się najlepszy. Przecież Miki77 nie ma wyłączności na wszystko.

 

@Miki77: Już dawno powinieneś zaprezentować koncepcję zina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy w twoim zdaniu "koncepcja". Bo to słowo ma kilka znaczeń.

 

Chyba dla ciebie ma kilka znaczeń - pomysł wymyślony podczas sznurowania gumiaków i kilka nic nie wnoszących słów na temat projektu. Koncepcja jest to wstępny, ale nie ostateczny zarys projektu, zanim cokolwiek się z nim zrobi - na czym się opiera, o co w nim chodzi, jak wszystko tam będzie rozplanowane itp.

 

Popatrz - jest sobie dziewczynka i będzie miała swój pokoik. Ona już zaczyna myśleć gdzie co będzie leżało, łóżeczko przy oknie, lalki w szafce a z kolei szafka przy drzwiach... i to mniej więcej jest taka mała koncepcja :P.

 

Albo jak profesjonalne firmy robią np. grę, to zanim zaczną COKOLWIEK robić (no, może oprócz engine'u) paru ludzi robi scenariusz gry w którym jest uwzględnione WSZYSTKO co tam ma w projekcie być (i to w zasadzie oni robią całą grę - inni mają w zasadzie gotowca: programiści zamieniają ich słowa w kod a graficy szkice w modele, i oto chodzi żeby każdy wiedział co i jak zrobić.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata za grę jest tylko za pełną wersję. Przecież Adster może spokojnie napisać reckę na podstawie demka.

Teoretycznie normalnie wysyła się pismom pełne wersje - ale bądźmy szczerzy - Wy jeszcze GameTunnelem nie jesteście smile2.gif.

 

Heh-dobrze, że mam jeszcze tamtą starą recenzję ;) Wystarczy tylko ją dokończyć...

Miki77@-Dobra, to ja jeszcze dziś kończę (kurcze-ten "dedlajn" jest naprawdę straszny :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz powiedzieć WSZYSTKO o piśmie, a jak nie wiesz co masz powiedzieć o piśmie to do widzenia... next please!

młoTek to zin o programie GameMaker. W pismie znajdą się takie działy jak Recenzje czy Newsy z GMClanu. Ułożenie stron będzie wyglądało mniej więcej tak:

- Wstęp;

- Newsy ze świata GMa;

- Newsy z GMClanu;

- Temat Numeru;

- Recenzje;

- Strefa Obrzydzenia;

- Hoomor;

- Redakcja.

W Temacie Numeru będzie opisywana najlepsza gra jaka wyszła w ostatnich dniach. Recenzje to recenzje gier, które nie zdobyły takiej popularności jak gra opisana w Temacie Numeru. Strefa Obrzydzenia to recenzja najgorszej gry ostatnich dni. Hoomor to żarty związane z GMem.

Coś pominąłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No brawo, nareszcie jakieś konkrety o które przez parę tygodni prosiliśmy. Ale dalej nie mamy np. projektów graficznych i układu stron, jak będą gry oceniane... no takie ważniejsze drobnostki.

Układ stron przecież podałem. A co do ocen to 1-10 (oczywiście z + i -). O projekcie graficznym było kilka postów wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...