Skocz do zawartości

Game Maker 7 bez rejestracji 6


luklew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Posiadam Game Maker 7 BETA2, ale nie działa on, dopuki nie zarejestruję Game Maker 6 :/

 

Ale ja mam windowsa Vistę i mi GM6 nie działa :(

 

Więc nie mam gdzie kodu wpisać :crying:

 

Zna ktoś jakiś sposób na odpalenie bez rejestracji GM6 albo jakaś bezpośrednia (w rejestrze) łatka lub ręczne wpisanie klucza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo ja także mam Windows Vista, a u mnie GM działa... Chociaż to może dlatego, że ściągnąłem z oficjalnej strony GameMakera jakąś łatkę do Visty do GM6, ale z tego co wiem, to GameMaker 7 powinien chodzić na Viście bez komplikacji, chociaż skoro ty nie masz zarejestrowanej wersji GM-a to pozostaje Ci albo kupić zarejestrowaną, albo poczekać na darmowe demo nie-bety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosił o tę łatkę...

 

 

<EDIT>

 

Już wszystko ok :)

 

Znalazłem łatkę o nazwie [nazwę usunięto] :)

 

Teraz Game Maker 6.1 mi działa...

 

 

<EDIT2>

 

A jednak problem nadal jest :(

 

Program działa, a gry nie działają, nawet jak są ładowane bezpośrednio z programu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Game Maker 7 jeszcze nie wyszedł, wyjdzie w ciągu najbliższego tygodnia, poczekaj i będzie po kłopocie.

A beta 7 i tak już chyba nie działa, bo miała ograniczony czas używalności. Trzeba było nie ściągać Visty - tam przecież nic nie działa, włącznie z zabezpieczeniem antypirackim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi Ci o pliki .exe, czy .gm* ... ?

 

Nie odpowiadaj !! Myślę, że to .gm*. Z tym akurat to nie wiem jak sobie poradzić. Ale jesteś pewien, że otwierasz dobry format pliku np. .gm6 albo .gm7 ??

 

Btw. Już to miałem na PW napisać, ale napiszę tu: usuń albo zataj nazwę tej łatki, gdyż po wpisaniu jej w przeglądarkę pojawia się na trzeciej pozycji strona z downloadem zcrackowanej i nielegalnej wersji GM-a...

 

@Edit: O żesz !! Uprzedzili mnie !! W sumie i mieli rację, przecież wersja 7 dawno nie działa... Ja z niej nie korzystałem to przeoczyłem ten fakt xD

 

@Up: A ty się zaraz potkniesz bo obrażasz Vistę xP A Visty się nie ściąga tylko kupuje bo na razie wszystkie ściągowalne wersje wygasły, bo to były bety albo rc... xP A antypirata to se chyba można zainstalować na razie z płyty no nie...? Dobra, mógłbym tak w nieskończoność, już luzik xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było nie ściągać Visty - tam przecież nic nie działa, włącznie z zabezpieczeniem antypirackim biggrin.gif

 

To ściema :P Mi wszystko działa. W sumie to testowałem same orginalne gry, ale każda mini-gra działa :)

 

Btw. Już to miałem na PW napisać, ale napiszę tu: usuń albo zataj nazwę tej łatki, gdyż po wpisaniu jej w przeglądarkę pojawia się na trzeciej pozycji strona z downloadem zcrackowanej i nielegalnej wersji GM-a...

 

Już ;)

 

 

 

A co do odpalania gierki z GM to nie rusza żaden format. Ani exe, ani gm*. A jak odpalam grę bezpośrednio z Game Makera to też nie idzie...

 

 

Więc cóż... Skoro narazie nie ma sposobu, to czekam z niecierpliwością na GM7. Mam nadzieję że pojawi się bardzo szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LittleFish: A co ty wiesz miałeś Vite wogóle i póbowałeś ... ? Ja zreszta nie mówię że tak centralnie da się odpalić GM-a z Visty, bo do tego musiałem ściągać tą łatkę (cracka ? xP) a i tak normalnie mam zarejestrowaną legalnie wersję GM-a i jakby co to może czasem jeszcze korzystam z XP, to stamtąd odpalam GM-a... xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...