Skocz do zawartości

Zablokowane Jak bardzo znasz GMCLAN?


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z Patrysławem przygotowaliśmy test dla każdego forumowicza:

 

https://gmclan.funtest.pl/

 

Możecie w nim sprawdzić swoją znajomość strony GMCLAN. Można zdobyć od 0 do 3 punktów w zależności od pytania. Proszę nie podawać odpowiedzi, pozwólcie innym się zabawić :) .

 

PS. Pochwalcie się wynikami :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

51/59 i trzecie miejsce zaraz po twórcach testu. Strzelałem chyba z liczbą postów, założycielami klanu soldat, teamu magic soft, irokezem, strojem szamana, stażem moderatora. Ciekawe w czym się chlapnąłem. Ogólnie miałem kłopoty z wszelkimi tematami gdzie do wyboru były takie mieszanki osób jak Tymon, Marmot czy Sadam. Mniej więcej ten sam okres pojawienia się na scenie, więc wszystko mi się myli. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argh, za dużo tam mnie! :P

 

Po za tym, mogliście sprecyzować pytania np. "Kto był w pierwszym składzie Magic Softu?", chodzi o nowy czy stary?

 

Niektóre też mnie rozwaliły np. "Na czyje zdjęcie Ranmus zareagował prośbą o autografy, a inni użytkownicy pytaniami o makijaż?" xD

 

I są też błędne odpowiedzi w niektórych np. "Kto założył GMCLANowy klan Soldata?". :) Ja go założyłem z Firemarkiem, jednak po małym sporze przeją jego miejsce Bigshark. :3 Jednak tak czy inaczej ja to wszystko ruszyłem.

 

Mi średnio wyszedł, 48/59.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

tylko 28/59 - za mało śledziłem wasze poczynania :P

Btw. zróbcie jakąś kronikę potem na podstawie tego testu, z chęcią poczytam :D

 

Najpierw zrób kursy. =D

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdziwiłem się jak zobaczyłem swój nick tam :F

 

"Kto założył forum o Game Makerze, "konkurencyjne" dla GMCLANu - GM Community Poland?" raczej Game Maker Community Polska ;] www.gmc.go.pl :P

 

Edit:

 

Twój wynik: 29/59 -.- czy ja naprawde nic o was nie wiem :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kto założył forum o Game Makerze, "konkurencyjne" dla GMCLANu - GM Community Poland?" raczej Game Maker Community Polska ;] www.gmc.go.pl tongue2.gif

Cała nazwa się nie zmieściła, to trzeba było jakoś przyciąć :P .

?

Było takie coś kiedyś na stronie. Dam podpowiedź - weźcie w newsach kategorię INNE i poszukajcie ;p . Poza tym, każdą informację można znaleźć na forum lub w newsach. Nie chcieliśmy z Patrysławem dawać faktów, które zna może pare osób, a wymyśliliśmy parę takich. Wymyśleliśmy też inne pytania, ale postanowiliśmy, że do tych 30 dojedziemy i tyle. Możemy potem założyć 2 test najwyżej, bo mamy trochę pytań jeszcze :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 pkt.

 

Tymon, nie było drugiego Magic Softu. To była namiastka wysiłku, jaki wlozylismy razem z reszta składu w rozwijanie pewnego projektu, i to bylo rowniez zamieszczone na forum :-)

 

Pewnie mialbym max, gdybym byl obecny przez ostatni rok. Na wszystkie pytania z przeszlosci zdaje sie ze odpowiedzialem poprawnie, te terazniejszosci... min. o lige itp. byly juz nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...