Skocz do zawartości

Zablokowane Game Maker 6.0 Final !


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

patrz, że nie wpadłem na to, wyszedlem z założenia, że musisz co do sekundy trafić w klatkę obrazu i dać speed 0; No cóż zrobię sobie w grze skrypt o nazwie image_single :P

Edytowane przez gnysek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ciekawe jest też,gdy wkleimy coś z wyszukiwarki/worda/helpa to niestey daje na nasym początku znacze e i nie widzilane ,co daje error.Wredne nie?

coś mi sie zdaje,że pozmieniali funkcje drawa.Dlaczego?Proste:Ściągłem jeden skrypt ranmy,który działał na gm5(były to same drawy,no prawie same :P),ale gm6 jest pustka.Denerwujące,bo trzeba cały kod pozmieniać,a z tym idzie robota marnująca czas :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Filar Społeczności
o boze co za brednie gadacie z ta legalnoscia ,na bank kazdy ma wszystko oryginalne razem z windowsem ( zastanowcie sie co wy piszecie :P ) nie udawac swietoszkow :P
Koleś, chyba czegoś nie rozumiesz. Nie ma takiej zasady, że albo masz wszystko legalne albo wszystko piratujesz. I nikt tu nie powiedział, że wszystko ma legalne. Chodzi tylko o to, że warto zainwestować w to czym się głównie zajmujesz i czym sie interesujesz. A że jest to strona o Game Makerze, to nie popieramy jego piractwa ZWLASZCZA ZE GM JEST TANI! Reszta twoich programów nas nie obchodzi, mozesz je piratowac dowoli. A jak tego nie mozesz uszanowac, to moze lepiej poszukaj sobie innego forum.

 

I nie odswiezaj starych tematow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...