Skocz do zawartości

Gmclanowicz Tygodnia


Firemark

Rekomendowane odpowiedzi

No masz, jakoś do głowy mi nie wpadło - mało Cię u nas Ganja :P

Oj widzisz przyszla sesja, oraz pewna kobieta i obie te sprawy zabieraja mi duzo czasu, ale sesja sie konczy a kobiecie tez sie pewnie znudze wiec powinienem wracac z pelna predkoscia wkrotce ;)

hmmm na kogo by tu zaglosowac... ;)

dobra to moze nie tyle tygodnia co ostatniego czasu - dark maximal za lige24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tymon

Ja proponuje zrobić tak, przez miesiąc nikt nie będzie głosował, temat będzie zamknięty. Pod koniec miesiąca (np. 3 dni przed końcem miesiąca) temat zostanie otwarty i będzie głosowanie, karzdy będzie mógł gosowac tylko raz. Po głosowaniu zostanie ukazany user miesiąca ( może zrobić jakiś mały medal przu nicku). Osoba która wygrała poprzednio, nie moze być wybrana teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nikt nie głosuje na mnie? :P Przecież ja wręcz podręcznikowo wlepiam warny! :P

A jeśli ja miałbym głosować to... Patrysław za pomysł n00ba tygodnia (i tę kiełbasę, którą mnie prze... poczęstował). :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na Rohana za jego usługi grafika!!!1!111eleven!!!onehundredandone!!11!

 

Ech... a tak serio - trochę bezsensowny temat. Mamy tylko kilku naprawdę aktywnych użytkowników i jest po prostu za mało opcji (oraz nowych osób, które mogłyby być kandydatami).

 

Roczne głosowanie miałoby więcej sensu, ale szczerze powiem, że nie przepadam za takimi "towarzystwami wzajemnej adoracji". Każdy głosuje na tego kogo lubi i nic w sumie z tego nie wynika.

Jak chce się komuś okazać uznanie to wystarczy mu podziękować za pomoc/pogratuować gierki. Konkursy na najpopularniejszą dziewczynę w szkole to jakoś nie jest imho dobry pomysł.

 

Zresztą każdemu poważnemu i pomocnemu użytkownikowi naprawdę wystarcza Wasze "dziękuję" czy "świetna gra". Wątpie, żeby ktoś tu był takim "attention whore", że musi być specjalnie wyróżnionym za swoją "fajność", bo inaczej przestanie się udzielać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...