Skocz do zawartości

Zablokowane Vectrom


Dangon

Rekomendowane odpowiedzi

Podobają mi sie te Twoje samochodziki - ładnie wyszły.

 

Co do samochodzikow, zapomnialem walnac screena z nimi. Oto samochody ktore jak narazie stworzylem:

 

wszystkiewozyvw9.png

 

PS: moga byc nie wymiarowe ale to sie niedlugo zmieni :P

 

Mógłbyś tylko trochę zmniejszyć przyspieszenie.

 

No wlasnie. Moj brat dokladnie to samo powiedzial. Najprawdopodobniej tak zrobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko :) o wiele lepsza gierka niz te speed & beautiful ... kurcze ja proponuje jeszcze dodac slady opon ;) jest taki przykład na stronie... a tak to wszystko elegancko i spoko :) ... podoba mi sie ... naprawde niezły "stolec" może z tego wyjść heh ... cool tak trzymać ... i menu troszke zmienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że ta fizyka jazdy faktycznie robi furorę - a ja myślałem, że będzie za prosta ;). Na ile w końcu korzystałeś z tego mojego modelu?

 

I czy mogę ewentualnie wrzucić go jako przykład na stronkę? Skoro sie podoba to może więcej osób będzie chciało zobaczyć jak to działa - zwłaszcza że sprawa jest dość prosta.

 

A grafiki autek są bardzo fajne - zwłaszcza, że rysowane ręcznie. Jak widać można się spokojnie obejść bez kopiowania po raz 123224 wozów z GTA. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja proponuje jeszcze dodac slady opon ;) ... i menu troszke zmienić ;)

 

Nie martw sie, slady opon dodam w odpowiednim czasie :)

A w menu co wam sie nie podoba? Bo napewno cos zmienie tylko z checia wyslucham waszych komentarzy na ten temat :)

 

ostatnio nie mam checi pisac cokolwiek o jakiejkolwiek grze...

Tuitaj jednak mne zamurowalo !!! czlowieku :D wypas fizyka :P jestes na dobrej drodze do sukcesu ;D

 

Dzieki. Milo slyszec takie slowa o swojej grze, jednak dlugo droga jeszcze przedemna ;)

 

I czy mogę ewentualnie wrzucić go jako przykład na stronkę?

 

Pewnie ze mozesz. W koncu to ty zrobiles ta fizyke a ja ja dopasowalem do swoich upodoban :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyka faktycznie fajna :) Mam nadzieję, że poradzisz sobie z resztą gry, tak mówię ponieważ fizyka jest by TeeGee ( tak wyczytałem ). Gierka ma jakąs taką fajną płynność :) Podoba mi się i rzeczywiście może być z niej ciekawa produkcja :thumbsup:. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ty to nazywasz czasami?? :lol2:

Jeśli tak to powiedz mi jaki był tutaj twój wkład??

 

*Wszystkie grafiki sa moje (poza spritami drogi, ktore dal mi TeeGee, oraz dwoma samochodami - jednak przerobilem je na wlasne potrzeby (lamborginii i porszak))

*Oprocz fizyki (ktora zostala zrobiona przez TeeGee lecz przerobiona na moje wlasne potrzeby), to wszystko inne jest moje (czyli przyspieszanie, cofanie, kolizje itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak twierdzisz to nie bede sie z toba sprzeczal. To jest twoje zdanie i ja je uszanuje. Zreszta nie ma co zasmiecac mi watku.

 

Ale dodam jeszcze ze, owszem, fizyka jest najwazniejsza w grze ale co to za gra jak nawet nie ma kolizji, przyspieszania, cofania, grafiki, odmierzania czasu, menu, intra, i innych pierdol? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ty to nazywasz czasami??

Jeśli tak to powiedz mi jaki był tutaj twój wkład??

 

A więc jest go bardzo mało praktycznie gra można powiedziec jakby byla zrobiona przez tee'giego.

 

Ej... chwila proszę nie bronić za mnie moich praw autorskich ;). Gra jest definitywnie dziełem Dangona. Owszem, pomagałem mu na początku, wysłałem prościutki przykład prostego ruchu wyścigowego i służyłem radą, ale gry za niego nie napisałem. Cholerka - nie miałem nawet czasu na napisanie jak powinien rozwiązać kolizje ;).

Łącznie "moje" jest kilka linijek kodu - same podstawy systemu ruchu (bardziej wyglądającego na "fizykę" niż nią faktycznie będącego).

Całość to pewnie mniej niż 5% gry, a resztę (w tym tym takie rzeczy jak kolizje, dopracowanie systemu czy liczenie okrążeń) zaimplementował Dangon.

 

Gdyby gra "była moja", a ktoś by ją podpisał swoim imieniem, to bym sam się chyba wypowiedział, nie?

 

Swoją drogą - proszę mi nie przysyłać PMów z prośbą o kod tego ruchu. Zapewne wrzucę go potem jako przykład na forum, ale wolałbym wsadzic do niego coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...