Skocz do zawartości

Clark- moja gra w 3d


Jedi_Master

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie popieram przerabiania przykładów, szczególnie, że powstał on tylko do zobrazowania efektu końcowego postępowania na podstawie tutoriala. Z takiego przerabiania nie wynika potem żadna umiejętność i potem się dziwimy, że ktoś zrobił klona Dooma 2 w 3D, a nie wie jak zrobić strzelanie w grze z widokiem od góry. Rozumiem, opierać się na podstawie gotowego silnika jak Xtreme3D czy GMIrrlicht, ale coś takiego to już jest drobną przesadą, bo 3D (jak nie bawimy się w modele 3D) to w sumie 3-6 funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge patrzec juz na te przerobione przyklady... :boxed:

super dodales menu(ale niestety nic fajnego), i co - zmieniles wyglad planszy i dodales extra potworka

no gratuluje :thumbsup: ale czego sie nauczyles??

rysowanie w paincie?? i event naciskania klawiszy. to chyba wszytko

 

wiem ze od czegos trzeba zaczac no ale od razu 3d i to przerobiony przyklad :boxed:

ehh...

przepraszam za moj wybuch emocji no ale...eh... nie mam slow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miałbyć mój mini test, by pokazać wszystkim jak dużo pomocy można zyskac na gmclanie. ehh... zero wyrozumiałości. Pozatym kilka żeczy się nauczyłem ;p np rysowanie sufitu i podłogi, czy rysowanie tekstury borni... kolejną grę 3d robię już sam :P !

nie moge patrzec juz na te przerobione przyklady... :boxed:

super dodales menu(ale niestety nic fajnego), i co - zmieniles wyglad planszy i dodales extra potworka

no gratuluje :thumbsup: ale czego sie nauczyles??

rysowanie w paincie?? i event naciskania klawiszy. to chyba wszytko

 

wiem ze od czegos trzeba zaczac no ale od razu 3d i to przerobiony przyklad :boxed:

ehh...

przepraszam za moj wybuch emocji no ale...eh... nie mam slow

pozatym ja nie zaczynam :P w gm robie gry juz jakieś 2 lata i zacząłem od wersji 6.0 jak do tej pory zrobiłem ok 50 gier (więkrzość w 2d lub w rzucie isometrycznym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miałbyć mój mini test, by pokazać wszystkim jak dużo pomocy można zyskac na gmclanie.

Chcesz pomocy? Nie ten dział...

 

ehh... zero wyrozumiałości

Oczekiwałeś reakcji w stylu "Gra na przerobionym przykładzie? Ojej, podamy ci, jak zrobić grę 3D nie na przykładzie..."? Niestety, dział Gotowe Gry i programy, jak pisali Marmot i inni służy do oceniania gier. Jeśli chciałeś takiego posta, trzeba było walić prosto z mostu i w innym dziale.

 

Pozatym kilka żeczy się nauczyłem ;p

Ale nie ortografii? ;)

 

np rysowanie sufitu i podłogi, czy rysowanie tekstury borni...

Przykro mi, ale wydaje mi się, że to, co wymieniłeś, to jest skądś ściągnięte. Miałem uczucie deja vu. (Nie licząc stwora i tekstury podłogi - ten pierwszy to po prostu bazgroł, a tekstura podłogi to wygląda jak płytka w kuchni).

 

kolejną grę 3d robię już sam

Powodzenia. :) Mam nadzieję, że będzie lepsza, bo ta dobra nie jest.

 

Cóż, nie popieram przerabiania przykładów, nawet w celu zrobienia testu. Wystawiam ci 4/10 - za chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...