Skocz do zawartości

Szukałem ale nie znalazłem


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

A co to za tłumaczenie "szukałem, ale nie znalazłem"? Widocznie nie umiesz szukać, spróbuj jeszcze raz.

A gdyby szukał 10000h i by nie znalazł? Doszedł by do wniosku, że skoro szukał tyle czasu i nie znalazł takowego tematu pewnie go nie ma. Więc założył ten temat w oczekiwaniu na odpowiedź, bo myślał, ze nie ma już takiego tematu. Co innego gdyby wiedział, że jest ale nie mógł znaleźć. Elvis. Taki temat już był niejednokrotnie poruszany, tak więc możesz spokojnie poszukać wiedząc, że wreście znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby szukał 10000h i by nie znalazł? Doszedł by do wniosku, że skoro szukał tyle czasu i nie znalazł takowego tematu pewnie go nie ma. Więc założył ten temat w oczekiwaniu na odpowiedź, bo myślał, ze nie ma już takiego tematu. Co innego gdyby wiedział, że jest ale nie mógł znaleźć. Elvis. Taki temat już był niejednokrotnie poruszany, tak więc możesz spokojnie poszukać wiedząc, że wreście znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

 

Pozdrawiam.

Rzeczywiście, źle się wyraziłem. Chciałem napisać, że kolega Elvis najwyraźniej nie szukał dokładnie, bo pytanie "Jak zrobić, żeby wróg za mną gonił?" jest najczęściej występującym tematem na GMClanie ;p

 

E: No tak. 14 punkt FAQ. Sprawdzałeś tam, drogi Elvisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże czy tak trudno przetłumaczyć sobie nazwe klocka? Albo chociaż go wstawić i zobaczyć co sie stanie?

 

Jak dla kogo. Małe bobo, które mało uważa na lekcjach i nie myśli logicznie ma takie problemy, i od razu leci na forum i zawraca nam tyłki. :< Ludzie, trochę podstaw i angielskiego i możecie zaprogramować dosłownie wszystko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...