Skocz do zawartości

Zablokowane [ Temat archiwalny ;) ] Liga 24


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Głosujemy! (co tak mało prac? :()

Głosujemy do jutra, do 22:10.

 

To ja na Micansera głosuje...

 

ToMoEX, dzięki. To nie talent, to dwa i pół roku w Game makerze, dwa lata w Clickach i znajomośćpodstaw języków do programowania :P.

No i jeszcze w sumie Backbone na Amidze, z półroku, ale kto to zna... :)

-Maurycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać brat Cię pilnuje :3

 

A weżcie wy się....

Wypchajcie! (Co najmniej)

Z tym bratem! :P

 

Może jeszcze za czasów Klikó brata potrzebowałem do pomocy :P.

Ale od GM, to już podział pomocy sobie wzajemnie jest równy!

Więc...

Brat nie ma tu nic do tego ;).

I tak dalej, nie chce mi się rozwodzić na ten temat

 

I czemu dwa razy głos oczywiście na mnie (nie żebym nie chciał :D)? Mi się akurat gra Micansera bardzo podobała.

 

A, szkoda że gry ci się nie udało skończyć propaganja, właśnie patrze jak Buzzy gra w Souljaha, i naprawde ciekawe XD.

 

-Maurycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzisz! :) Przecież wiadomo że nie pilnuje Cię przy każdej produkcji - jednak jakiś wkład miał w Twoją twórczość o czym warto wspominać. Głos na Ciebie bo lubię gry w taki stylu - taki trochę nowoczesny oldschool. ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzisz! :) Przecież wiadomo że nie pilnuje Cię przy każdej produkcji - jednak jakiś wkład miał w Twoją twórczość o czym warto wspominać. Głos na Ciebie bo lubię gry w taki stylu - taki trochę nowoczesny oldschool. ;3

 

Ja nigdy nie marudze :P. No, czasami...

 

No miał, miał... Będzie się to za mną ciągnąć :P. No ale mężnie stawie temu czoła :P.

 

Taa, szczególnie grafika prawdziwe retro - zajęła mi niecałe 5 minut :P

 

Swoją, drogą, oto jakie wyniki osiąga Tfurca:

score5794294np1.th.jpg

 

Ha!

 

-Maurycy

 

ps, TRZYMAJCIE, a nie wciskajcie tego LMBa!!!! Bo wam faktycznie palce poodpadają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 52%! Klikając, przyzwyczajenie xP A gra i tak trzyma klimat.

 

BTW. Brat Ci pozwala siedzieć o takich godzinach?! (to miało być złośliwe) =P

 

Co do gry Mincansera, pomysł ok ale wykonanie trochę kuleje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no Waśmościowie z tym bratem przesadzacie. Już nie musze mu zmieniać pieluszek i zawiązywać śliniaczka, żeby się dzidzia nie pobrudział - robi to już sam! ;) A godziny to już jego wola w których siedzi :P, chodziaż ostatnio na mojej łasce ;)

 

Btw. dawno mnie tutaj nie było :) będe miał więcej czasu to poszperam po forum żeby zaczaić aktualny klimat co się zmieniło co nie.

 

Pozdrawiania dla Ranma mana. ;)

 

// Dodano. Anty-offtop : czemu tylko 2 gry? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że 2 (czy tam 3) dni na wykonanie ich to za dużo :3

 

Hmmm, no nie oriętuje się w społeczności GMclan'u bo dawno mnie tutaj nie było, ale chyba jest Was troche więcej niż ostatnio... stąd moje roztargnienie..

 

Btw.: Głos na mincanser - nie zagłosuję na brata, dla jego dobra i rozwoju duchowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że większość z gier po prostu została nie dokończona z nadmiaru czasu na jej wykonanie - nie jest to coś nowego. Poza tym temat taki, taki... fe =P No i weekend, ludzi w domach nie ma :3

 

A jest nas praktycznie tyle ile było, poza tym że niektórzy wyrośli na całkiem niezłych koderów.

 

EDIT

Mincanser 3

Skell 5

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy konieczne jest to zapisywanie się? Toż to beznadzieja totalna :F.

Komu będzie odpowiadał temat no to zrobi, komu nie będzie nie zrobi. Wszyscy się zapisują a nie robi nawet połowa. Najlepszym rozwiązaniem wg. mnie, jest wstęp wolny i tworzenie gier gdy to komuś odpowiada. Bo powiedzmy sobie szczerze: Zapisy i tak nic nie dają a sumowane będą osoby, które wydały grę. Co sądzicie o takim bajerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy konieczne jest to zapisywanie się?

 

Tego nie wiem, zależy od tendencyjności ludzi i ich mentalności ;).

Zapisywania nie mialem raczej na myśli, aczkolwiek zwykła ankietę, chociaż z reguły wielu się deklaruje/lub też nie, a w praktyce wygląda to zupełnie inaczej, wiem to zresztą po sobie, daje to tylko świadomość tego, że nigdy żaden sondaż nie jest relatywny do tego co ludzie robią a myślą ;).

 

W każdym razie rzuciłem tylko taką sugestią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy konieczne jest to zapisywanie się? Toż to beznadzieja totalna :F.

Komu będzie odpowiadał temat no to zrobi, komu nie będzie nie zrobi. Wszyscy się zapisują a nie robi nawet połowa. Najlepszym rozwiązaniem wg. mnie, jest wstęp wolny i tworzenie gier gdy to komuś odpowiada. Bo powiedzmy sobie szczerze: Zapisy i tak nic nie dają a sumowane będą osoby, które wydały grę. Co sądzicie o takim bajerze?

Racja! Też nie wiem po co to wogóle jest? :r No chyba, że wprowadziłoby się coś takiego, że kiedy ktoś kto się zapisał nie odda pracy to traci punkt(y). ALE NIE RÓBCIE TEGO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle postów nawaliliście, że nie wiem od czego zacząć =D

 

1. Chyba wypada się przywitać... Salut, Buziol :)

 

2. blackmaul i Matthew:

Czy konieczne jest to zapisywanie się? Toż to beznadzieja totalna :F.
Sam jesteś beznadzieja ;] Gdyby nie zapisy, zrobiłby się taki burdel, że Liga upadłaby po dwóch dniach :]

 

3. Co do prac: mój głos idzie do skella. Gra Micansera jest bardzo ciekawa pod względem pomysłu, ale, cytuję Tymcia, "wykonanie kuleje" =p

 

4. Ludzie, zdecydujcie się, czego chcecie :rolleyes: Wcześniej twierdziliście, że 24 godziny Wam nie wystarczają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na Micansera

 

Nie będę owijał w bawełnę, zanudzał was, pisał denne komentarze, tylko krótko streszczę moje relację z gier:

-Micanser, gra ciekawa, ciągle w nią gram. :) Przydałyby się jakieś chmurki dla bardziej realistycznej pogody :)

-Skell, gra ma bardzo, ale to bardzo ładną grafikę, ale jak już się potem troszkę dalej dojdzie, to wystarczy, że będziesz na środku ekranu i będziesz klikał, a wszystkie pociski się rozsypią na cały ekran. Dlatego ta gra jest nudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Skell, gra ma bardzo, ale to bardzo ładną grafikę, ale jak już się potem troszkę dalej dojdzie, to wystarczy, że będziesz na środku ekranu i będziesz klikał, a wszystkie pociski się rozsypią na cały ekran. Dlatego ta gra jest nudna.

 

Grafa nie taka ładna :P. Pięć minut roboty.

A co do strzelania - Wiesz, to, że staniesz na środku nie zapewni ci ochrony przed wrogami, tj. Nie będziesz nadążał z niszczeniem - szybko przegrasz :). Dla porównania:

Mój najnowszy rekord, gdy grałem starając się trafiac celnie, omijać kontaktu z wrogiem i zabijając jak najwięcej się da:

score6399230dk5.th.jpg

A oto wynik jaki zrobiłem gdy po uzyskaniu firepowera stanąłem na środku i trzymałem leniwie przyciska:

score1521601xo7.th.jpg

 

Widać róźnice, te ~pięć milionów punktów :P

Więc jak komuś zależy by mieć sensowny wynik to cóż.. Nudzić się nie będzie :)

 

To było tak gwoli ścisłości :).

 

-Maurycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...