Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Do zdjęcia chociaż mogłeś, albo kup sobie jakiś lepszy szampon a nie za 2 zł z kiosku.

 

Moj szampon jest 10x droższy niż Twój :P

Chcesz zdjęcie?

OH FINE! Po prostu nie chce mi się myć włosów >.>

Teraz umyłem ale mokre są więc nie pokażę.

WTF jak rozpoznajecie, że włosów nie myłem 12 godzin? ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myjesz włosy codziennie to Ci się nie dziwie, że Ci się przetłuszczają...

 

Dokładnie, zbyt częste mycie włosów nie jest dla nich zdrowe. Samo przetłuszczanie nie zależy (w dużym stopniu) od ilości mycia włosów w tygodniu, tylko od budowy włosa.

 

Kup sobie odżywkę albo specjalny szampon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Od ilości mycia też pośrednio zależy, ponieważ w naturze włosy muszą być lekko natłuszczone, a im częściej myjesz tym organizm się bardziej broni natłuszczając włosy na zapas. :) Dlatego też do częstego, codziennego mycia włosów należy używać szamponów lekkich, do tego przeznaczonych oraz spłukiwać głowę maksimum letnią wodą (nie może być gorąca), chociaż najwłaściwiej by było nie myć włosów za często. Innym ważnym czynnikiem jest dieta, im bardziej tłuste i pikantne jedzenie tym gorzej dla naszych włosów (amatorzy fastfoodów będą musieli zrezygnować z ulubionych specjałów). No i na koniec, jeżeli prawidłowo myjemy włosy, stosujemy właściwą dietę, a mimo to dalej mamy kłopoty z przetłuszczającymi się włosami, to są dwa wyjścia: nożyczki albo wizyta u dermatologa. Ja miałem na jesień kłopoty z długimi włosami, więc poszedłem do lekarza i dał mi jakiś śmierdzący szampon i coś tam do natłuszczania skóry głowy oraz tabletki, jednak po kilkudniowej kuracji dałem sobie spokój i ściąłem się na krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd zacząłem rzadziej myć włosy to mi się nie przetłuszczają tak bardzo. Kiedyś musiałem myć codziennie, tak się tłuściły, ale dałem sobie na wstrzymanie i teraz nawet po 3 dniach nie mycia nie mam jakoś wyraźnie widocznie tłustych. Wystarczy rzadziej myć włosy - co 2,3 dni i już problemy znikają (: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ilości mycia też pośrednio zależy, ponieważ w naturze włosy muszą być lekko natłuszczone, a im częściej myjesz tym organizm się bardziej broni natłuszczając włosy na zapas. :) Dlatego też do częstego, codziennego mycia włosów należy używać szamponów lekkich, do tego przeznaczonych oraz spłukiwać głowę maksimum letnią wodą (nie może być gorąca), chociaż najwłaściwiej by było nie myć włosów za często. Innym ważnym czynnikiem jest dieta, im bardziej tłuste i pikantne jedzenie tym gorzej dla naszych włosów (amatorzy fastfoodów będą musieli zrezygnować z ulubionych specjałów). No i na koniec, jeżeli prawidłowo myjemy włosy, stosujemy właściwą dietę, a mimo to dalej mamy kłopoty z przetłuszczającymi się włosami, to są dwa wyjścia: nożyczki albo wizyta u dermatologa. Ja miałem na jesień kłopoty z długimi włosami, więc poszedłem do lekarza i dał mi jakiś śmierdzący szampon i coś tam do natłuszczania skóry głowy oraz tabletki, jednak po kilkudniowej kuracji dałem sobie spokój i ściąłem się na krótko.

 

Co to to nie, nie zamierzam się odżywiać zdrowym jedzeniem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...