Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

@Cirno:

Tamta fota została wrzucona i wyrzucona bez mojej wiedzy. To wszystko sprawka Tymona. :) Obrazki PabloGM ususnięte, bo nie wyraziłem chyba zgody na takie rzeczy prawda? Tak samo zresztą jak kiedyś propa musiał usunąć foty borka za kratkami. Po prostu trzymajmy się pewnych zasad. Jak ja chciałem wrzucić przerobione foty Yody, to najpierw się go spytałem o zezwolenie, a że ten się nie zgodził, to tego nie zrobiłem i nikomu nie pokazywałem. Prosta sprawa, albo ktoś jest wychowany na człowieka kulturalnego albo nie. Zresztą jeżeli przywróciłeś tamte foto Tymona, to to też podlega pod paragraf.

 

@Dziab:

Wszystkie meble typu kanapy i fotele i pufy mam koloru czerwonego. Bo takie już były w wynajmowanym przeze mnie mieszkaniu, w którym mieszkała wcześneij kobieta. :P Jeszcze mam gustowne firanki i kompozycje na szafach, bo widać że tutaj mieszkał ktoś z lekką duszą artysty.

 

Swoją drogą wyszła taka mina jak wyszła, bo Borek po raz kolejny zarzucił głupkowatym tekstem i nie mogłem się powstrzymać. To, że wydaję się tutaj poważny, to może wynikać z tego, że po prostu nie mam czasu na przesiadywanie tutaj jak kiedyś i interweniuję tylko w sprawach głównie jej wymagających. Ale bez przesady. Wczoraj tuż przed spaniem to już normalnie płakałem ze śmiechu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cirno:

Tamta fota została wrzucona i wyrzucona bez mojej wiedzy. To wszystko sprawka Tymona. :) Obrazki PabloGM ususnięte, bo nie wyraziłem chyba zgody na takie rzeczy prawda? Tak samo zresztą jak kiedyś propa musiał usunąć foty borka za kratkami. Po prostu trzymajmy się pewnych zasad. Jak ja chciałem wrzucić przerobione foty Yody, to najpierw się go spytałem o zezwolenie, a że ten się nie zgodził, to tego nie zrobiłem i nikomu nie pokazywałem. Prosta sprawa, albo ktoś jest wychowany na człowieka kulturalnego albo nie. Zresztą jeżeli przywróciłeś tamte foto Tymona, to to też podlega pod paragraf.

 

@Dziab:

Wszystkie meble typu kanapy i fotele i pufy mam koloru czerwonego. Bo takie już były w wynajmowanym przeze mnie mieszkaniu, w którym mieszkała wcześneij kobieta. :P Jeszcze mam gustowne firanki i kompozycje na szafach, bo widać że tutaj mieszkał ktoś z lekką duszą artysty.

 

Swoją drogą wyszła taka mina jak wyszła, bo Borek po raz kolejny zarzucił głupkowatym tekstem i nie mogłem się powstrzymać. To, że wydaję się tutaj poważny, to może wynikać z tego, że po prostu nie mam czasu na przesiadywanie tutaj jak kiedyś i interweniuję tylko w sprawach głównie jej wymagających. Ale bez przesady. Wczoraj tuż przed spaniem to już normalnie płakałem ze śmiechu. ;)

Ranma ale to nie byly moje obrazki tylko cirna :D Ja go zacytowalem wiec to tez bylo xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymon to dziadek calej paczki ;D Ale Ranma nie wyglada na te 24 lata, a raczej na 20 czy mniej, za to Beczo na starszego, dla tego mialem trudnosci z rozroznieniem ktory to Beczo a ktory Ranma. Co do Borka, to fakt, tez mi mojego znajomego przypomina, widac taka pospolita twarz ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

PsichiX: Oj, z tym wiekiem to zależy od tego jak często się golę i odwiedzam fryzjera. Jeden da mi 30 lat, drugi to sprawdzi dowód osobisty czy na pewno jestem dorosły. No i jeszcze zależy w jakim jestem humorze i jakie mam wdzianie. Jak ostatnio łaziłem w kurtce z bluzą z kapturem do pracy, to według kumpli często tak wyglądałem, że baliby się mnie spotkać w ciemnej ulicy sam na sam (mimo że o głowę wyższi). ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Ostatnio jakaś moda na zdjęcia z ręki, chyba będę musiał samemu popróbować, bo siedzę w pracy i się opierdzielam. ;>

 

Przed lustrem też jest modne, jazzy, cool, trendy i te sprawy :) Każde ciacho ma taką focię, to nie wiesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranmus, powiem ci ze na tych fotach z waszego party nawet przypominasz swoj avatar (w dobrym znaczeniu oczywiscie)

Jak tak patrze, wydaje mi sie ze gdybys odwrocil sie bokiem zobaczylibysmy te dredy co na avatarze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...