Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
HA!!! NIE MAM DZIEWCZYNY :]

No to już masz, patrz post wyżej. :] Odezwij się do niej na gg celem poznania danych adresowych. I ogłaszam was chłopakiem i dziewczyną, a droga wam niech usłana różami będzie.

 

 

 

Za swatanie skromne 50zł proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bass, nie...

1.Chcesz poznać Kobietę to trzeba powoli podchodzić, a nie pisać "z*******a z ciebie laska", czy "cho na gjegje" i wypytywać się o adres, czy konta na nk czy nawet fotobloga(nie mam orientacjii co do mezczyzn wiec tu ci nie pomoge)

2.pisałem już, u r not cool i przestań się podlizywać, nikt tego nie lubi

3.Jak kochasz kogoś innego to pomysł o swojej randze (Do Dziab, Jak cie jego ranga obraża to z pretensjami do Ranmy :))

4.

No to otwieramy foto-galerię. Proszę tu pokazywać swoje zdjęcia, tylko tu i nie gdzie indziej niż tu =] I proszę nie pisać tu żadnych postów bez swoich zdjęć ;]

Tak wiem, sam nie dam teraz zdjęcia ale wcześniej się do tego przystosowałem, nie mam już nic do wstawienia.

Rozumiem jeszcze opisywanie zdjęć, powiedzieć "jesteś ładna", ale kurde nie "pokaż cycki"

5.Forum =/= Czat, jak to pewien mądry Mamrot powiedział, nie zmieniajmy tematu tematu

6.I tak nie jestem moderatorem i macie mnie gdzieś ale może może, przyjdzie jakiś gość i przeczyta mojego posta :D

 

Przestancie żartować z Dziab+Bass, Bassa to podnieca (co mozna zauwarzyc) a Dziab ze nie powiem, po prostu wkur...

temat = fotogaleria i rozmawiajmy o zdjęciach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.Jak kochasz kogoś innego to pomysł o swojej randze (Do Dziab, Jak cie jego ranga obraża to z pretensjami do Ranmy :) )

 

Nawet tej rangi nie zauważyłam, dzięki za uświadomienie mnie.

 

Musiałam, przepraszam za OT, w takim razie. ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybył bym Dziabem to bym się bał z Bassem spotykać, bo on taki niezdycowany czy to o nią chodzi czy o kogoś innego.

 

Za swatanie skromne 50zł proszę.

A masz może w ofercie rozwody xD.

 

Bass jest za bardzo podjarany na punkcie Dziaba a ona powinna go zauważyć bo jeszcze Bassowi ją wkońcu znajdzie i porwie :D :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bass jest za bardzo podjarany na punkcie Dziaba a ona powinna go zauważyć bo jeszcze Bassowi ją wkońcu znajdzie i porwie

Tia, jak King Kong swoją blondyneczke ;D (sorki, ale musialem xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziab, trzeba było trzymać język zębami, widać 10 latek cie polubił, zaraz naprawdę cie znajdzie, w jakiś sposób... :D

jest taka opcja zablokuj na nk, i wszystkich jego znajomych polokuj albo napisz do jego mamy

 

E-o kurde, popadłem w sidła offtopowcow, ratujcie mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...