Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
Dzieki bogu ze juz mnie omina ten glupi wiek.. Ja bym radzil nawet nie dawac tutaj swego gg, bo twoje gg nie wytrzyma dziennej dawki nowych 'znajomych plci meskiej'. Co do fotek, to sa spoko, tylko niektore nie wyszly (te przy lustrze - widac odblask flesza)

 

No tak, wracając do fotek, to takie ciemne jakieś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy zdarzyło zjeść włos i jeszcze ani razu nie zwymiotowałem ;p .

Dzięki :*

też mi sie mnóstwo razy zdażyło oszamać włosy, ale nie moje wiec sie nie liczy.

Ja bylem zdreadowany przez moze rok, ale teraz ze swoją prawie-łysą-pałą uważam ze dready to był pochrzaniony pomysł..

długie włosy suxx (u facetów ofkoz), ale każdy może wyglądać jak chce i nic mi do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ja bym nie dawał zdjęć będąc dziewczyną, tu są sami niewyżyci młodociani i paru moderatorów w wieku średnim :P
Tak, najlepiej w ogóle zróbmy taki duży banner z napisem: "dziewczynom wstęp wzbroniony, bo tutaj wszyscy fapują do zdjęć"... Ludzie opanujcie się trochę, a zwłaszcza Ty Gnysek, będąc adminem staraj się nie zaniżać opinii serwisu, który współtworzysz. Kolejna dziewczyna dała zdjęcia i znowu afera nie wiadomo z czego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że to mówie Ranmus ale to Ty sobie daj może na wstrzymanie? coś Ci humor dzisiaj nie dopisuje?... ehhh po co takie fochy strzelać... ja przynajmniej sądze że post gnyska nie był do końca na poważnie ;p... ani nie miał na myśli zniechęcenia płci żeńskiej do korzystania z gmclanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, humor mi dzisiaj wyjątkowo nie dopisuje i się czepiam. Przywilej admina, pkt 1 regulaminu. :] I sprawdź w słowniku czym jest foch.

 

foch - dąs

 

więc nie wiem co tu nie tak według Ciebie? ;D...

wiem że to Twój przywilej dlatego jest przepraszam heh ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Ej kurde, Fallord jak ty z nią do klasy chodzisz to... ile ty masz lat? biggrin.gif

Na ile "nas" oceniasz ? ;o

Fall: Ona jest brzydka ;p

Daj jej gg

kurde, ona będzie moja =D Szkoda, że tak późno zacząłem ją "zarywać", bo niestety ma już chłopaka, nie wiadomo kiedy z nim zerwie i kiedy będzie żałoba "po chłopakowa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...