Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online MMORPG


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 717
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nooo...ambitny pomysł . Bardzo lubię gry typu MMORPG , bo szczerze mówiąc w dużo się nagrałem . Podoba mi się również grafika ala Get Medival . Żadko w tego typu grach , występuje taka grafika :) .

 

 

 

Pieter słyszałeś o pocji Edit ? ( propo następnego posta )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czemu tak się czepiasz Quetzacotl? :P O ile wcześniej zauważyłeś kilka ważnych rzeczy, to teraz już (IMHO) gadasz bez sensu. BTW: Brakuje ci "a" w nicku.

Jak się czepiam to znaczy, ze mam ku temu powody. Juz nie raz widzialem w grach przedmioty i scenerie zupelnie sprzeczne ze soba, bez zadnego logicznego wytlumaczenia

 

PS Nic mi w nicku nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się czepiam to znaczy, ze mam ku temu powody. Juz nie raz widzialem w grach przedmioty i scenerie zupelnie sprzeczne ze soba, bez zadnego logicznego wytlumaczenia

 

Słuchaj to jest gra, a nie symulacja życia oraz rozbudowy. Tymbardziej, że jest to świat fantasy i wszystkie chwyty są dozwolone. Po drugie nie jestem architektem i nie mam zamiaru myśleć tydzień czasu, czy jakaś cegła nie spowoduje zawalenia się ściany. Będę budował dom, to zatrudnie ludzi od tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wdupie gdzieś tego dopefisha :D Wymagania są mniejsze niż w Hidden Swords. Czyli jak jest dużo graczy w jedym obszarze gdzie aktualnie przebywamy, to zalecany jest procek nie mniejszy niż 2GHz. Ram 512 to minimum i 128 Megsa na GFXsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie liczac zlota wszystko wyglada swietnie :)

A to zloto niestety troche zbyt paintowe

 

Poprawiłem, bo faktycznie słabo mi wyszło :)

 

Borek, jak wydasz tą gre to wtedy napisze dokladnie co myśle.

 

Nie rozumiem co ma do tego nasz poprzedni temat. Rozmawiamy o architekturze pomieszczeń przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą, możesz podać trochę informacji na temat systemu doświadczenia i statystyk zastosowanego w grze?

 

System doświadczenia jest normalny jak w każdym RPG'u, czyli XP dostajemy za potwory, questy itp. im większy level tym więcej XP trzeba nabić. Co do statystyk to pisałem wcześniej o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahahhahahah! A teraz ja się wreszcie przyczepię do czegoś ;)...

 

Screen wygląda genialnie, ale jedno mi nie pasuje. Spójrzcie na UI - 16bitowa (chyba) paleta kolorów; ta świetna skała - to samo, podłoże też.

A teraz spójrzcie na drzewa po lewej - ewidentnie 256 kolorków. Wyglądają trochę "grubo-ziarniście" i pikselowato w porównaniu do reszty grafy. To niby mała rzecz ale rozbija tą iluzje dopasowania. Może warto by było przefiltrować stare sprite'y żeby ziarenka nie były aż tak widoczne.

Zawsze ogólne wrażenie by było lepsze a roboty w sumie dość mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym takie czasy - chcesz pograć, to muszisz mieć sprzęcior.

Fakt, że GM jest jednak mało wydajny - taka gra powinna chadzać na dużo słabszych kompach. Diablo 2 działało na moim starym pentium 166, a i tak miało bardzo słaby engine.

 

Szkoda bo to sztucznie ogranicza grono grających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do drzew: jak niechcesz zmienic drzew to zmien trawe bo mogla by nie byc taka pixelowata :]

 

Nie zmienie, bo tak jest dobrze i mi się podoba :lol2: Tak na poważnie to jest dobrze jak się gra na fullscreen.

 

No piękny screen .... pokazuje jak wszyystko wygląda w mroku . Przyczepie się tylko że ten EQ na postaci , trochę zbyt blisko siebie poukładany , ale da się do tego przyzwyczaić ..... te sloty pod inventory to quick select , tak ? :)

 

Dzięki :), czy ja wiem czy za blisko siebie... kwestia gustu raczej. Te sloty poniżej to są sloty czarów, można je wybierać klawiszami 1,2,3....

 

Mam nadzieję, że te wszystkie okienka można sobie przestawiać.

 

Nie można.

 

Ale wymagania!

Procek:2 razy tyle co mam

RAM:mam tego 3/4

GFX:mam tego 1/4

 

No to z takim sprzętem to raczej w żadną nową grę nie zagrasz... :crying: Zobaczymy, może nie będzie aż tak źle :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

procek nie mniejszy niż 2GHz. Ram 512 to minimum i 128 Megsa na GFXsie.

 

Proc mam 1.1x szybszy (64-bit, pomyślałem o nowych technologiach i przez kilka następnych lat niewiele mnie zaskoczy :P.), ram identyczny a GFX dwa razy więcej. A sprzęt kosztował 1000 zł i mogę się ogólnie cieszyć dość nowymi gierkami, choć miał mi służyć tylko do normalnej pracy. :]

 

I nie jojczcie że wam nie pójdzie, Borek z pewnością nie ma galerri kompów do testowania od atari do superkomputerów paresetflopowych i nie może jednoznacznie stwierdzić na czym pójdzie a na czym nie. Wszystko się okaże po premierze :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...