Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online MMORPG


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 717
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z tymi domkami chodziło mi oto że borek postawił by kilka pustych domów w mieście i można by je kupić np od 100 levela i płacić czynsz. takie urozmaicanie przyciąga graczy ale ok :P Już nie mogę się doczekać. Więc gra nie wyjdzie 10.1.2007. Mogli byśmy wiedzieć ile masz jeszcze roboty przed naszymi beta testami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe ale wy macie pomysły :D. Ślub? nie, nie będzie, dzieci też nie będzie :P Nawet nie wyobrażacie sobie ile to jest roboty, żeby zrobić taki system kupowania i mieszkania w domkach. Ja tu na rzęsach staje żeby gra wyszła i można było pogierzyć i nie mam w głowie domków.

 

Wiecie co? tylko zastaniawiam się kurde, po cholere robie tyle rzeczy na raz. Sam wcześniej mówiłem, żeby nie robić odrazu wszystkiego pełno, bo gra może nie wypalić, a teraz popełniam ten błąd. Dlatego zrobię inaczej, udostępnie mniejszą część świata oraz przedmiotów i zobaczymy jak to będzie. W tej chwili natrzaskałem 45 stworów i 534 itemy łącznie z każdego rodzaju, ale tak sobie myślę, że po cholere, a jak nie wypali :] ? Jak będzie lipka, to rzucam temat RPG i robie inny projekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili natrzaskałem 45 stworów i 534 itemy łącznie z każdego rodzaju, ale tak sobie myślę, że po cholere, a jak nie wypali :] ?

 

Uf, dużo przedmiotów. :D

 

Z jednej strony aż za dużo rzeczy, z drugiej jak będzie mało to gra będzie mniej grywalna i początkujący mogą się wkurzyć bo na lepszy item będą długo kasę zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf, dużo przedmiotów. :D

 

Z jednej strony aż za dużo rzeczy, z drugiej jak będzie mało to gra będzie mniej grywalna i początkujący mogą się wkurzyć bo na lepszy item będą długo kasę zbierać.

 

 

Tak jak w KalOnline? x]

 

 

Edit:

1. Borek, a konta po testach będą usuwane, i jak wyjdzie pełna wersja to od nowa trzeba będzie?

 

2. Ludzie, robimy gildie Game Maker Clan jak wyjdzie Almora? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wcześniejszych pytań co to Dopefish. Dopefish to jedna z postaci z Commandor Keen, którą programiści Apogee dali jako żart do gry Wacky Wheels i jakoś się tak utrzymało, że daje się tą postać jako easter eggi do gier, jako fotka, obrazek czy coś w tym stylu. Np. w Jazz Jackrabbit 2 w pewnym momencie gry pojawiała się podpowiedź: "Spaz ate the dopefish", a np. w Max Payne w jednym z leveli był plakat z rybką i pod nią napis DOPEFISH LIVES.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no musicie jeszcze troszkę poczekać :crying: Najbardziej denerwuje mnie sprawa z Rob'em Westwoodem od muzyki, bo nie daje znaku życia :( Jak on mi nie da muzyki, to będę musiał sam skrobać coś, a to nie jest tak hop siup. Wolę puścić wersje "doszlifowaną" pod tym względem, bo najważniejszy jest ten pierwszy efekt :D Na dodatek został mi jeszcze do zrobienia system wczytywania dźwięków i grafiki z plików, ale oczywiście z zabezpieczeniami, co też nie jest takie szybkie do zrobienia. Jedno mogę Wam obiecać, że nie będziecie żałować czasu, który musicie czekać ;) Brzmi trochę za pewnie, ale wiem co mówie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he - taa Rob jest zabójczy - moja muzyka też jest już "w drodze" od kilku miesięcy. Gdyby nie ten jeden kawałek, który mi wysłał, to bym już zerwał współpracę (I nie wiem co wtedy, bo muzycy biorą około 100$ za minutę muzy :/).

 

Naprawdę współczuję i wiem jak musisz się czuć - mam niemal identyczną sytuację - gra już prawie gotowa, premiera blisko, są już pierwsze oferty od wydawców, a muzyki... jak nie było tak nie ma. A ja jeszcze muszę ją przekonwertować na Ogg (2500$ to za dużo) i znaleźć dobrą dll-kę która jest darmowa i odtwarza Ogg. Ech... praca z ludźmi za darmo to straszna bzdura. Następnym razem będzie budżet, bo szkoda nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzita, nie ma mowy o robieniu profesjonalnych gierek bez funduszy. Ma się forsę, ma się pewność że to na 99% będzie i dobre, a tak to nigdy nie wiadomo czy będzie gość miał czas i czy mu się będzie chciało. Inną alternatywą mogą być materiały Creative Commons, lub Public Domain które nie tylko są utworami Szopena, dużo zespołów muzycznych decyduje się publikować piosenki na tej licencji (inna sprawa że to głównie amatorzy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mowa o robieniu gierek bez funduszy (czyli tak poniżej 100$, bo coś zawsze trzeba wydać) - ale to niestety boli i ja już się na pewno drugi raz na to nie zdecyduję (zwłaszcza jak będę miał kasę na założenie budżetu). Albo niska jakość - albo poleganie na wolontariuszach (a co to za poleganie ;)).

 

Goergina Bensley w sumie wydała tego swojego Cute Knighta za niecałe 100$ (pewnie tylko na prasówki i upload na strony z grami), a hicior był spory. Ale to się nieczęsto zdarza.

 

Ja mogę tylko pocieszyć Cię Borek, że Rob te muzyke pisze, tylko jest obrzydliwie leniwy i idzie mu jak krew z nosa. W końcu powinieneś ją otrzymać - a jak nie to zawsze możesz mu zobić czarny PR na stronach dla muzyków :P.

 

Może zrób tak jak ja - daj w demie jakąś inną muzę podobną w klimacie i wymieniaj na bieżąco. Póki gra jest tylko na tym forum, to nikt nie będzie Ci przecież od piratów wymyślał.

 

Arrr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...