Skocz do zawartości

Ifired.


Solmis

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ale ta gre zrobilem daawno, jak chcesz mozesz se przejrzec :whip:

 

F**k, a co to ma do rzeczy??? Powiem ci jedno-w RPG Makerze nie skończyłem żadnej gry. W GM aż (tylko?) dwie. A niby RPGM XP jest prostszy... kumasz czaczę??? :]

 

EDIT @DOWN: Ale Ranmus-mimo wszystko umieszczanie tej gry w formacie RPGM XP jest chyba nienajlepszym pomysłem. Chciałem ją zobaczyć, a tu ZONK...nie mogę, bo nie mam RPGM już na kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja kumam i ty i blackmaul dostajecie po warnie. No i co, że to jest w rpg makerze? Dają tutaj gry i w delphi i w c++ i w innych edytorach to czemu mamy ten program dyskryminować?

 

EDIT @UP: Powinienem Ci kolejnego warna dać za mój ulubiony punkt w regulaminie - 10, ale że niedawno dostałeś, to przymknę oko. A co do treści "ale". To, że format jest taki a nie inny, to nie jest wyjaśnienie takiego zachowania, kolega po prostu nie zapisał do exe, więc wystarczyło mu na to zwrócić uwagę. A potem się ludzie dziwą, że co kto daję jakąś grę na gmclanie, to zaraz jest zjechany. To jest podobne zachowanie do tych ludzi z forum KSExpert, co wtykali na GM'a, że to program dla dzieci, których racjuje robienie gówien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kumam i ty i blackmaul dostajecie po warnie. No i co, że to jest w rpg makerze? Dają tutaj gry i w delphi i w c++ i w innych edytorach to czemu mamy ten program dyskryminować?

Dalej Ranma!

 

Przecież ja tu dawałem mojego Kalkulatoxa wykonanego w Delphi. Chociaż RPGMaker to dno. Nic tam nie rozumiałem. Może bym i ściągnął ale mi RPGMaker XP nie chciał chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż RPGMaker to dno. Nic tam nie rozumiałem.

 

Assembler też gówno, bo nic w nim nie rozumiem. Na litość boską, jak nie umiesz obsłużyć tak banalnego programu (no może przesadziłem z banalnym, ale jak ktoś się zajmuje nie od dziś programowaniem to jeno zrozumie w mig!)i uważasz za to go dnem to z całego serca współczuję, to zwykły program clickowy, dla ludzi dla których liczy się pomysł gry a nie zaawansowany engine pisany przez dwa lata służący do robienia kawy i "wogóle".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assembler też gówno, bo nic w nim nie rozumiem. Na litość boską, jak nie umiesz obsłużyć tak banalnego programu (no może przesadziłem z banalnym, ale jak ktoś się zajmuje nie od dziś programowaniem to jeno zrozumie w mig!)i uważasz za to go dnem to z całego serca współczuję, to zwykły program clickowy, dla ludzi dla których liczy się pomysł gry a nie zaawansowany engine pisany przez dwa lata służący do robienia kawy i "wogóle".
Hłe hłe, dziadek był klikowcem, więc broni RPGM xD <joke ;)>

Imo, tskukuru to nawet całkiem dobre narzędzie i tak jak Kleo napisał, można się dzięki niemu skupić na fabule. Ja jednak wolę mieć pełną swobodę w tworzeniu, dlatego wybrałem GMa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dark: nie wiem czy wiesz, ale RM z clickami nie ma nic wspólnego :) . Clicki to MMF, TGF, KNP itd. RPG Maker to japoński program wydany tam przez jakąś firmę której nazwy nawet nie umiem powtórzyć, program płatny. Jednak, większość użytkowników tego programu nawet nie wie, że za RPG Maker się płaci i że korzystają z pirackiej wersji :) .

 

Swoją drogą, w RPG Maker XP z tego co wiem, jest opcja takiego zapisu gry, żeby nie wymagała RM wgranego na kompie. Zapisz tak, bo przecież, nie popieramy nielegalnego oprogramowania, a dałeś link do pirackiej wersji RPG Maker ^^ .

 

EDIT: Jakby ktoś nie wierzył, że RPG Maker jest płatny:

http://www.amazon.co.jp/gp/explorer/B0002C...3597776-7170609?

 

@poniżej:

znajdź sobie takie liczby obok znaczka yenów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dark: nie wiem czy wiesz, ale RM z clickami nie ma nic wspólnego :)
He he, wiem ;) Chciałem się tylko trochę z dziada ponabijać ;p

A inny format zapisu gier z RPGM jest ba pewno, bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że rpg'i zrobione w tymże programu bez problemu mi śmigają?

 

EDIT:

Wybacz, ale nie znam japońskiego ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...