Skocz do zawartości

Bovent


Albusik

Rekomendowane odpowiedzi

no cóż... po pierwsze: to nie jest platformówka.

po 2: gdybyś chociaż zrobił jakieś ludki a nie buśki z gg powklejał..

jedyne ciekawe elementy to prosta ale przyjazna grafika

i muzyka. (która jak się skończy to już nie gra -_-) pozatym jak wpadłęm na strzelającą buśke to miałem błąd o nie zarejestrowanej wersji oO.

Jak na 2 grę to chyba jednak nieco marnie, i ten rozmiar... hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudne, wtórne, z niedopracowanymi planszami i na dodatek zabugowane. A tutaj błąd, o którym wspomniał pablo:

bovent_error.png

wiem ze jest taki blad ale nie wiem jak sie da go naprawic:)

 

Postaram sie w Bovent 2 naprawic wszystkie niedopracowania. Zrobie lepszą grafike itp. Ale ta gra wyjdzie dopiero za kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wybacz, ale mnie to tak zirytowało że po 2.etapie wyłączyłem. Muzyka- może fajna na początek ale po jakimś czasie bardzo denerwująca. Gra banalna dość. Nie wiadomo o co chodzi. Ja myślałem że musze wszystkie te róże i słoneczka zebrać i to było nudne, a okazało się że można przechodzić dalej jak się chcę. Popracuj dużo bardziej. Ja szczerze mówiąc to jeszcze swojej pełnej gry nie zamieściłem na necie (bo musi być na prawdę dobra), więc ludzie: po co zamieszczacie te swoje "pierwsze gry", które są po prostu głupie... :blink: Ale rób gry nadal, moją demówke też wyśmiewali i to jeszcze bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie :] czy wy myslicie ze tak latwo jest zrobic naprawde dobra gre? Bledy w grze nie poprawione bo mi sie nie chcialo :P nie zrobilem tez kodu ze jak sie niezbierze wszystkich roz to sie ginie bo mialem za malo czasu i tyle. :) Ale j, tak latwo sie nie niezniechecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż najciekawsze jest blokowanie się wrogów po kilku próbach, wykorzystałbym to (:P) ale mnie gostek zablokował w cienkim prześciu...

A tą grafe może sam uzyje... bo ładna jest a nawet by pasowała do gry którą zamierzam zrobić (troszeczke podobną do tej, oczywiście nie odgapiam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika

1/10 skopiować z gg to i ja mogę

Muza

?/10 nie pamiętam ;p

Kryfalność

5/10 Załejestłuj sobie gejm mejkera, bo inaczej bedzie glupi blad ktorego nie trawie

W SUMie

3+/10 ( BUAAHhAhhha wy łoceniacie moje kiepskie gry nisko TO JA TEŻ WADSZE błahahaha)

 

Dostajesz warna za poprawną pisownię i za chamstwo - czy brak kultury jak ktoś woli.

Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guxio, my nie robimy (przynajmniej w większości) oceny chamskiej, czyli, że raz ci nie wyszło to reszta produkcji też musi być do dupy. My oceniamy gry obiektywnie, na podstawie tego, czy nam się podobała, czy nie. Widzę, że jednak ty tego nie rozumiesz, bo po twoim poście rozumiem, że się mścisz na niczym winnym Albusiku za to, że my nienajlepiej oceniliśmy twoje gry, ponieważ były kiepskie... Gra Albusika, gdyby nie parę bugów, mogłaby być nawet dosyć przyjemną grą na krótki odpoczynek, gdy się nie chce włączać jakiejś większej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze jest taki blad ale nie wiem jak sie da go naprawic:)

 

TEGO błędu NIE NAPRAWISZ, chyba, że zmienisz kompletnie zasadę działania skryptu. Błąd z niezarejestrowaną wersją da się tylko naprawić, gdy zmienisz "klocek" lub skrypt na inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...