Skocz do zawartości

Kafar Football 2007


kafar999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o ocenę mojej gry.Jest to gra piłkarska w polskich realiach.Grafika może nie zachwyca ale za to jest komentarz Tomasza Zimocha i prawdziwe przyśpiewki z polskich stadionów, intuicyjne menu, multiplayer i wiele innych nowości w stosunku do wersji 2006.Zapraszam do ściągania!!!

 

 

http://kafarsoft.republika.pl/07.exe

 

 

Sterowanie:

zawodnkikiem steruje się za pomocą strzałek (w multiplayerze drugi gracz gra klawiszami WASD)

W trybie full screen nie widać licznika goli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No licznika nie widać bo jest na belce tytułowej :)

Wiesz te grafiki kiboli są - jakby to powiedzieć, tragiczne. Jedynie piłka jest w miarę ładna ale to jest standart z GM. Jeśli to twoja pierwsza gra to nie jest tak źle.

Aha i jeszcze coś. AI komputera... On porusza się w losowym kierunku odbijając się od ścian. Granie z czymś takim jest do prawdy frustrujące :)

Krótko: Moja ocena to: 4/10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle wyciety piłkarz w menu (ten po prawej ) denerwuje mnie takie cos :D

Pilka nie zawsze leci w tym kierunku w ktorym powinna(chce odbic z gory nad dol, a ona do gory leci)

Ocena grafiki: eh slabiutko -_-" 3/10

Grywalnosc: 4/10

Dzwiek no jakis tam jest 5/10 ;p

Ogolna ocena 4/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, jeśli jest to następna edycja gry, to troche cieńko. Od 2005 do 2007 to długi okres, przez który mogłeś ją bardziej udoskonalić. Popierwsze powiem jak zawsze mało profesjonalne menu. Podrugie dlaczego piłka nie wpada do bramki. Po trzecie za słabe AI przeciwnika. Po czwarte te odbijanie piłki to troche denne. Najfajniejszy jest tylko ten krzyk komentatora :P

Ogółem spodziewałem się lepszej gierki. Wiem, że stać cię na dopracowanie jej.

 

A i jeszcze jedno, gdzie jest punktacja. Przecież oto w tym wszystkim chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest hmm... słaba,bez trudu dobijam 10:0,przeciwnik jedyne co umie to chodzenie i blokowanie piłki w miejscu.Na boisku kibice się nie ruszają,chociaż oddają odgłosy,chyba są wyraźnie ćwiczeni w zachowaniu spokoju,i ten dopisek "PRO" na okienku ładowania,porażka.

Ocena 2/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmm...sympatyczne :)

Gra dobra nie jest-ale wcale "bublem" nie jest!

Dlaczego? Dlatego, że dobrze symuluje nieudolność naszych rodzimych "orłów"* :D

Piłka leci nie tam, gdzie chcę.

Mamy profesjonalnego komentatora :)

Tylko kibice to przy tym jakieś fantasty :D . Jakoś tak spokojnie na trybunach! :>

Ale jest i tak lepsze od Kibice VS Policja. Da się w to pograć przez 5 minut z niemałą przyjemnością.

 

Moja ocena - 5/10

 

*Oj sorry. Z Portugalią było bosko. Ale to wyjątek, a jak wiemy wyjątki potwierdzają regułę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
I? :huh:

To że powstała dwa lata temu, nie znaczy, że może być denna, a wyrażamy o niej swoją opinię bo mamy to tego prawo <_<

?

 

To nie było do Ciebie, a do Terminatora :thumbsup: W Twoim wypadku ostatni post był przed kilkoma godzinami, w jego - latami.

 

I ma to znaczenie, że jest stara, bo w pierwszych postach nie dostała takiej krytyki jak dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...