Skocz do zawartości

DMC 3.5


123el

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest slasherem, który polega na zdobywaniu jak największej ilości punktów z widokiem z góry, . Do wyboru Virgil lub Dante, albo obaj naraz w grze we dwóch. Nie jest to wpełni ukończona gra i prosze o kilka uwag. Nie spodziewam się po tej produkcji wiele bo to mini gra. Życze dobrej oceny? LINKDMC_3_2006_10_20_20_20_04_33.jpg

DMC_3_2006_10_20_20_18_04_27.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak - warto by gdzieś to wypisać ogromnymi literami.

 

Brak screena = 99% na brak zainteresownia

 

Ludzie mają w sumie lepsze rzeczy do roboty niż obczajanie cudzych gierek i wypada okazać szacunek dla ich czasu i dobrej woli.

 

Screenshot to taki pierwszy krok na drodze do grzecznego i porfesjonalnego zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Matthew popierwsze nie mam pojęcia dlaczego wszyscy zmieniają pozycje? Po drugie trzecia część DMC jest już od dawna a właśnie powstaje czwarta dlatego 3.5. Pomużcie z tym zmienianiem pozycji.

 

 

No musze nad tą grą nieco popracować, dzięki że tak mało krytyki, bo tylko z dwóch postów zrozumiałem "BEZNADZIEJA".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - z chęcią bym sobie pograł w takiego hack & slasha ... gre nawet ściągnąłem ... po czym się zawiodłem. Kolizje rozpoznawane są z dość dużej odległości, po każdym ataku zmiana pozycji, postacie poruszają się jakoś tak ... dziwnie. Przydałyby się kombosy, przydało by się urozmaicenie otoczenia, przydałyby się animacje postaci ... oj dużo tego... Niemniej jednak jakbyś popracował nad grą troche dłużej niż teraz ... mogłaby z tego wyjść fajna siekanka ... ale do takiej gry nie wystarcza pomysł - trza w to włożyć dużo pracy i wiedzieć co się robi ;). Powodzenia :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Mam pare pytań.

Po pierwsze co sie dzieje po wcisnieciu spacji? :/ Jakies dziwne przeskoki, cos sie tam pojawia ale nie zabardzo wiadomoc o,

Po Drugie, Jak sie bije?

Po trzecie - Dlaczego po paru sekundach przegralem? (nawet nie zdazylem do przeciwnika podejsc) - zeby nie bylo, grałem 2 razy i 2 razy taki błąd.

Gra jest zdecydowanie zbyt zbugowana żeby ją tu zamieszczać wg. mnie. Najpierw zrób żeby miała chociaż trochę grywalności przed wrzuceniem na stronke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno wymagać, żeby ludzie się nie zrażali jeśli wypuszczasz wersję, która straszy zamiast zachęcać. Nie to, że gra jest beznadziejna - kiedyś może być dobra jak każda inna, ale dobrą zasadą jest nie wrzucanie gierki po jej pierwszym zasejwowaniu.

 

Lepiej popracować nad nią samemu i pokazywać wersję bliską finalnej. Wtedy ludzie nie uciekną z wrzaskiem, potraktują cię poważnie i będą mogli cos zasugerować.

Na razie jedyna sugestia może wyglądać tak - "Okej, działa. A teraz zrób grę".

 

Ludzie nie mają czasu dla gier w takiej początkowej fazie - choćby dlatego, że większość takich gierek nigdy nie jest kończona. Człowiek woli pisać na projekt, który coś już reprezentuje i ma szanse kiedyś ujrzeć światło dzienne.

 

Podając nam taką grę możesz osiągnąć tylko dwie rzeczy:

 

- zniechęcić nas do niej i do twoich przyszłych gier.

 

- zniechęcić siebie pod wpływem masy negatywnych komentów.

 

To czy jesteś na forum od roku czy pięciu lat nie ma na to wpływu.

 

Howgh!

 

I powodzenia w robieniu gierek. Staraj się nie popełniać tych samych błędów dwa razy i będzie okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...