Skocz do zawartości

Grafiki?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Co nie zaszkodzi wzbogaceniu GMCLANu o bazę grafik tylko i wyłącznie dla GM, tym bardziej, że od wersji GM 7.0 będzie PNG z kanałami alpha, więc będzie można robić grafikę o naprawdę bardzo wysokiej jakości. Wtedy taka baza będzie naprawdę przydatna, ponieważ jest mało stron z grafikami, gdzie jest PNG z kanałami alpha (no chyba tylko Wikimedia Commons i OpenClipart Library).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, wiemy już, dlaczego popieramy ideę takiego przedsięwzięcia.

 

Czas zastanowić się, dlaczego znaczna część popierających nie zaliczy się do grona wspierających:

 

- lenistwo. Może jutro, może za tydzień, może za rok...?

- własne potrzeby. Dlaczego mam maziać dla innych, kiedy wpierwej potrzebuję ugraficznić własną grę?

- lęk przed zbrukaniem. Okej, mam piękne sprite'y samochodów, ale co jeśli ktoś je wykorzysta do tandetnej ścigałki na wzór tych, z ostatniego konkursu...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Kombinujesz, Marmi. :D IMHO baza grafik wystarczy. Chociaż i tak pewnie projekt upadnie, bo jest dużo stron, które specjalizują się tylko w tej dziedzinie, więc są na lepszej pozycji niż GMCLAN.
Ale mamy jedną przewagę. Sporo miejsca i długowieczność czyli nie musicie się obawiać, że po roku admin strzeli focha i zamknie stronę. ;) Gnysek, do roboty. XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Hehe, pomyślę, chociaż ostatnio mam takiego doła i takie kłopoty, że nie chce mi się nic robić :/

 

na koniec ciekawostka: wiecie, że w panelu admina na forum nie ma nic ciekawego? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
@Gnysek: Na razie, to ty się zajmij tłumaczeniem kursów, bo grudzień coraz bliżej. :D

 

No kończę powoli moduł z helpem, ale nie tak łatwo rozgryźć Ranmusowy portal,na przykład jak zrobiłem formularz i go wysyłałem, to się pokazywał komunikat że nie mogę dodać nic do shoutboxa, a to co chciałem zrobić się nie wykonywało i godzinę szukałem powodu :P Po godzinie pocenia się z nerwów dałem sobie spokój, ale już bynajmniej wiem w czym tkwią konfitury jak mawia mój wykładowca od urządzeń elektrycznych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woock ma rację choć to nie zasada, ktoś może się akurat trafi i może doda coś od siebie ;P
Ja czasem mam ochote porobić trochę grafik do gierek, np. EoE poprostu z nudów robiłem sprity budynków i w końcu zrobiłem z tego grę, więc raczej dawał bym co jakiś czas coś od siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...