Skocz do zawartości

Gra na Androidzie


Ignatus

Rekomendowane odpowiedzi

Skuszony promocją Steam zaopatrzyłem się w moduł Android.Cały dzień walczę żeby wreszcie cokolwiek w jakikolwiek sposób uruchomić na telefonie lub tablecie.

 

Wszystko ustawione tak jak napisali w : http://help.yoyogames.com/entries/23363366...-and-NDK-setup-

 

Z tym że ADB nie widzi ani telefonu (HTC one) ani tabletu (jakaś tania Manta)- w związku z tym uruchomienie testowe aplikacji podłączonej do kompa niemożliwe- nic się na urządzeniu nie dzieje.Nie mam pojęcia co jest nie tak...

 

Podjąłem więc inną próbę- stworzenie aplikacji a później przeniesienie na telefon i zainstalowanie- próba kończy się tak

 

"BUILD FAILED

D:\sdk\tools\ant\build.xml:597: The following error occurred while executing this line:

D:\sdk\tools\ant\build.xml:649: The following error occurred while executing this line:

D:\sdk\tools\ant\build.xml:694: Execute failed: java.io.IOException: Cannot run program "C:\Users\Ignatus\AppData\Local\gm_ttt_70897\SDKLibs\google_play_services_lib\${aapt}" (in directory "C:\Users\Ignatus\AppData\Local\gm_ttt_70897\SDKLibs\google_play_services_lib"): CreateProcess error=2, Nie mo�na odnale�� okre�lonego pliku

"

 

Rozumiem że czegoś mi brakuje, tylko czego skoro wszystko z tamtego artykułu jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem 2 rozwiązany i co ciekawe wina po stronie wadliwego oprogramowania nie po mojej

 

"Android SDK tools 24.3.2 is causing this error. Try installing 24.0.2, you can find it with google."

 

Dużo osób tak miało, jak widać "lepsze" jest wrogiem dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...