Skocz do zawartości

Pixel War!


MaxGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Pixel War!

 

Gatunek: Zręcznościówka

 

Opis: Wszystko jest po krotce napisane w instrukcji(w archiwum z grą). Przycisk help w grze nie działa, bo nie mam czasu na dorobienie nawet bardzo banalnego systemu wyświetlania instrukcji. Zresztą, ogółem to bardzo mało czasu znalazłem na robienie tej giery i nie mam już czasu na dokańczanie, więc nie wszystko działa tak jak powinno(o tym coś więcej też w instrukcji).

 

Download: Zippyshare

Rozmiar pliku: 2mb

 

 

Autorzy:

Wszystko: Ja

Screeny:

3bbbefa751e5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dosyć surowa gra. Pomysł mogłeś bardziej wycisnąć i urozmaicić, bo tak niestety gra na dwa-trzy razy. No i tych czarnych pikseli prawie nie widać jak są takie malutkie.
Fakt, ale wszystko robione pod ciśnieniem czasu, tło ustawiane na ostatni moment(nawet nie takie miało być, bo zmieniłem w ostatnim momencie na inne, ale GMS coś skopał i już zostawię to tak) :/ Dlatego kolory czcionek takie niedopasowane, szczególnie w menu xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś to zrobić tak, że te piksele są ruchome. I nawet mogłyby mówić jakieś kwestie, krzyczeć, czy coś. I uciekać od kursora. Piksele to by były takie żyjące stworzonka które maltretujemy :)

I żeby nie było zbyt łatwo, któreś z tych pikseli, byłyby fake-pikselami i były kółeczkami, więc trzeba uważać, żeby nie kliknąć tego. Jakoś mi szczególnie nie podeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś to zrobić tak, że te piksele są ruchome. I nawet mogłyby mówić jakieś kwestie, krzyczeć, czy coś. I uciekać od kursora. Piksele to by były takie żyjące stworzonka które maltretujemy :)

I żeby nie było zbyt łatwo, któreś z tych pikseli, byłyby fake-pikselami i były kółeczkami, więc trzeba uważać, żeby nie kliknąć tego. Jakoś mi szczególnie nie podeszło.

Wiem, myślałem o czymś podobnym, ale jak mówiłem miałem bardzo mało czasu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...